Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Jeśli nic sie nie wydarzy to czekam do czwartku - a potem robie jeszcze jeden test i ile na betę. Karolka w takim razie dobrze policzyłyśmy, kiedy pęka pęcherzyk u Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippelsweg, ale mnie nigdy test nie oszukał. Ja bylam w ciazy to pokazal mi od razu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś to wszystko porąbane u mnie w tym cyklu. Wg Ginekologa pęcherzyk powinien mi pęknąć w niedziele 27.03, testy owulacyjne byly cały czas ujemne- dopiero w sobote (26.03) pokazały się 2 kreski - czyli to by sie zgadzało. OD srody 30.03 zaczelam brac duphaston przez 10 dni i zaraz potem kazal mi gin testować, bo mowi ze powinno pokazać. Testowalam dla pewnosci 2 dni po i jedna krecha.. :( Nic z tego nie kumam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- zalezy od organizmu, moze masz male hcg i na razie testy nie wykrywaja. wg tego co pisza to co 48h zwieksza sie dosc znaczaco, tak sobie policzylam, ze w sumie to jak start jest bardzo maly to moze byc i do prawie konca 4 tyg niewykrywalny przez testy ciazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki w ten sloneczny poranek :) xenia- gdyby @ miala przyjsc juz by dawno przyszla, zgadzam sie z sippelsweg, byc moze testy jeszcze u ciebie nic nie wkryly, ale napewno wykryja trzeba cierpliwe czekac na bociana moze gdzies troszke zbladzil podrodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - 3 bociany poleciały do barbery:) Anvers - ja sie czuje dokładnie jak na @, wiec to kwestia godzin - zobaczycie do końca dnia Wam napiszę ze dostałam i przeniosę sie do tabelki na górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera a moze te golabki to znak?? xenia chyba chcialas napisac do dolnej nie do gornej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sexi, sexi tylko ja się nie sexie :( i im zazdroszczę , ale dzisiaj się spytam czy już , ,można trochę bo mi hormony zaczynają odbijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282
hej. Zrobiłam ten test na bete ale wyniki dopiero jutro rano :( więc czekam na jutrzejszy poranek,będę mieć 100 procentową pewność to wtedy uderze do gina :) u nas badania na bete 22zł. Moja mama mi podpowiedziała też żebym tą bete zrobiła bo gin może nie wykryć nic jeszcze, ostatni @ miałam 4.03. Więc nie wiem jak to jest...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers na szczęście kup nie walą :D w zeszłym roku zostawiłam taką dużą doniczkę z ziemią na balkonie bo zlikwidowałam kwiat, a te cholery sru i jajka złożyły :D no i nie miałam serca ich wyrzucić, więc później przez trzy miesiące szorowałam gówna z płytek to już dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och wspolczuje, proponuje jakas siatke zalozyc tonie beda wlatywaly, slyszalm tez o zwyklysz torebkach, zeby zaczepiac to wetdy szelest ich odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koty by sie rozprawily i z jajkami i z ptakami, w sobote malo same nie nauczyly sie latac, bo polowaly na balkonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja @ też miałam 4.03. Gin tydzień temu zobaczył pęcherzyk ciążowy(to był 5 tydzień). Akcję serca niby już od 6 tc można wykryć, ale ponoć najlepiej w 8. No i ja idę własnie za 2 tyg zbadać czy jest akcja serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania to jesteś na tym samym etapie co ja więc gin już powinien wykryć ciąże, ba nawet serduszko już powinno powoli być słyszeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć Dziewczynki! Gratuluję zafasolkowanym i zazdraszczam, zazdraszczam :) Bociany zaczęły nadlatywać i na pewno niedługo dolna część tabelki będzie pękała w szwach :) ja dzielnie łykam wiesiołka i w tym miesiącu jak tylko na teście owu będą dwie kreski, biorę się za meżusia :) zapiszę się dziś do gina na wizytę kontrolną i konsultację, dostałam w końcu w pracy od szefa opiekę medyczną, więc mogę wszystkie badania za darmo w prywatnej klinice robić :) w końcu mi się udało szefa wybłagać :) mam tylko nadzieję, że w końcu mi się uda do jakiegoś dobrego trafić, bo mam z tym ostatnio problem... Miłego dnia kochane, wpadnę jak będę miała więcej czasu w pracy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania282 to widze że jesteśmy w podobnej sytuacji tyle że ja ostatnią miesiączkę miałam 6.03 i do tej pory nic :) Jak byłam u lekarza to mówił ze powinnam dostać 03.04 a do tej pory nie ma nawet śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) widze ze wiekszosc z nas ma ten sam problem - spozniajacy sie okres ;) mi sie tez spoznia, dzis mam 37 dzien cyklu, w ostatnim dostalam po 35 dniach czyli tak chocby 2 dni mi sie spoznial, w sumie nie wiem co mam myslec , w 33 dniu zrobilam test i jedna kreska, ale moje objawy sa dziwne: zawsze bolaly mnie sutki jak pocieralam, w tym miesiacu NIC , czesto sikam i temp. 36,8. co myslicie? wolalabtm dostac ten zrabany okres jak ma przyjsc niz tak czekac i czekac :/ ale czy jest to mozliwe ze 33 dzien i test by nie wykryl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×