Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

malinowa:)ja tak jak Ty mam cykle zwykle co 27-28 dni..i biały śluż pojawił sie wczoraj.a taki to raczej po owu jest...no nic zobaczymy:)co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bialy sluz pojawia sie po owulacji, to moze sie wstrzelilismy w niedziele (szczyt plodnego sluzu). troche mnie pocieszylas :) Wiesz, podobno ile kobiet, tyle cykli. Kazda z nas inaczej go przechodzi. To, ze mamy podobna ich dlugosc, nie oznacza, ze mamy miec owulke w tym samym dniu i Ty moglas miec ja pozniej :) Powiem Ci, ze moj maz od wczoraj swiruje - przysypiajac polozyl mi reke na brzuchu i powiedzial "dobranoc Fasolko" :) nie pozostaje nam nic innego tylko cierpliwie czekac na @ lub dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:)biały śluż jest w 2-och opcjach:)w drugiej fazie cyklu po owu:)no i w ciąży:)ale widzisz od poniedziałku nie mam już wogóle płodnego ..a w sobote i niedziele było baaardzo dużo:)więc myśle że owu była gdzieś w tych dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:)Maliwnoa a temp mierzysz tez podczas miesiaczki?Pytam z ciekawości.Ja po moesiączce i działamy kiedy nam sie zachce.Mam kilka testów owu wiec pewnie sie skusze koło 12dc i pomierze bo chyba nie wytrzymam.Martwi mnie brak śluzu nie moge odczytac kiedy mam dni płodne tylko czsami po pobolewaniu po jajnikach.Jutro wizyta u endkryn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa powiedz mi jeszcze czy progesteron badałaś 7 dni po wou bo tak raczej powinno sie badać tak wyczytałam z forum naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers chyba powinnaś zmienić lekarza.Kurcze takie cykle i nie może ci jakoś uregulować?Hm wiem co czujesz bo ja też latam po ginach po całej Zg i trudno znalezc odpowiedniego.Czasami wydaje mi sie ze oni bagatelizują sprawe.Byłam u jednego gin na nfz i mowie ze starmy sie od lutego i nic nam nie wychodzi i ze robiłam testy owu i późno w cyklu mi wychodziła druga kreska a on mi na to,że jestem młoda(25 lat) i szkoda kasy na testy owu i powinnam współżyć dla przyjemności a nie robić testy///Mówie wam dziwadło jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, ja temp zaczelam mierzyc od 1 dnia cyklu. Codziennie o tej samej porze, przed wstaniem z lozka. W ustach. Co do badan progesteronu - mam skierowanie na badania, ale bede go robic w poniedzialek (21dc). Powiem Ci, ze ja tez czasem mam problem ze sluzem, bo nie mam go zbyt duzo, ale da sie wykryc kiedy sie pojawia i kiedy jest zastepowany przez sluz bialy, poowulacyjny. Ja testy zaczynam robic od 11dc (przy 27dniowym cyklu). A jak dlugie masz cykle? Bo przyjmuje sie, ze owulacja u kobiety z regularnym cyklem odbywa sie tak ok 14dni przed spodziewanym okresem. Czyli u mnie i Monisi przypadalaby na niedziele (13dc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zawsze 29-31 cykle ale od czasu starania nie wiem czy przez nerwy czy jak wudłużyły mi sie ostatni trwał 36 wiec okropnie długi//W tym cyklu biore bromergon przepisany od gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - niezbadane sa wyroki, tego nie przewidzisz :) Ja strasznie chcialabym, zeby sie udalo w tym miesiacu. Wymarzylam sobie, ze powiem wszystkim bliskim podczas wigilijnej kolacji. Ale zycie weryfikuje nasze plany, wiec jesli przyjdzie @ to postaram sie nie podlamac. My staramy sie 6 cykl. Moze to bedzie nasza szczesliwa liczba. A jak nie, to zawwsze pozostaje cyfra 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby masz racje:)ale widzisz jeśli faktycznie dziś bym miała owu to marne szanse ze plemniki od niedzieli(wtedy ostatnie starania były) przeżyły..no ale teraz 2 tygodnie niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, "kijanki" potrafia przetrwac w organizmie kobiety i 72h, wiec szansa jest. Ja jednak mysle, ze obie sie wstrzelilysmy, skoro nam obu zanikl sluz w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Już wcześniej pisałam, że nie odzywałam się, bo nam nie wychodziło i tak starałam się o tym nie myśleć. Podczytywałam Was regularnie, żeby wiedzieć co i jak, ale jakoś nie miałam ochoty pisać o kolejnej porażce, zresztą jakieś 2 cykle to mieliśmy przerwę. Poza tym z moim rocznym już synkiem mam urawanie głowy, a do tego zaczęłam pracę na nocki (ale tylko do świąt), bo u nas tak dużo pracy. No i zaraz jak zgodziłam się, że będę na nocki to pokazały się dwie kreski... Postanowiłam Was jednak dobrze podczytać, żeby wiedzieć co u kogo, więc regularnie o 2 w nocy i o 4 na mojej przerwie czytałam Was. Najbardziej trzymam kciuki za Mongranę, Sippelsweg i Anvers, bo Was znam jakoś tak najdłużej i Wasze perypetie są też mi najbardziej bliskie, więc życzę Wam z całego serduszka, żeby to się i Wam przytrafiło, żeby mała istotka zawitała do Was. Wszystkim innym starającym się też oczywiście tego życzę (przesąd mówi, że jak ciężarna Wam pożyczy, to i wy będziecie w ciąży) :) Mongrana, strasznie mi się smutno zrobiło jak przeczytałam twojego posta, to taki okropny prezent od losu... ale to chyba była bardzo wczesna ciąża, prawda? Bo jeżeli tak, to jakkolwiek okrutnie to brzmi, lepiej to było wtedy przejść, niż np. teraz. Ja powiem Wam tylko, że testy mi długo nie wychodziły, zwłaszcza te paskowe. Okres mam zawsze 12 dni po owulacji i jak nie przyszedł to zrobiłam test i nic. Następnego dnia zrobiłam następny i nic. 14 dnia następne 3 i też nic. |Wkurzyłam się i kupiłam najdroższy test w sklepie i wkońcu wyszła druga słaba kreska. Teraz wszystkie pokazują grubą krechę kilka sekund po sprawdzam co jakiś czas, bo wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży). Śluz biały dostałam, ale dopiero później, a brzuch bolał jak na okres, tzn takie ciągnięcie było, ale niezupełnie ból. Poza tym kilka dni wcześniej mialam takie straszne gazy jak nigdy, az mi głupio było przed samą sobą. I jeszcze jedno: najgorsze "PMS" w moim życiu - 4 dni przed spodziewanym okresem byłam nerwowa, płaczliwa, strasznie jakaś taka dziwna, aż mąż mnie zapytał, czy może w ciąży jestem, a ja byłam prawie pewna że nie , bo brzuch mnie ciągnął. Dziś mija już 8 tydzień, szybko czas leci. Powiem Wam że już w 5 tygodniu mi brzuch wywaliło do przodu, od razu koleżanka zauważyła! A druga powiedziała, że jakoś tak inaczej wyglądam, ale ona nie wie czemu. Poza tym okropne zaparcia, wzdęcia, gazy i zmęczenie. Często jest mi też bardzo niedobrze, ale nie wymiotuję wcale. Jak mi niedobrze, to muszę zjeść coś słodkiego i to pomaga. Jak chcecie wiedzieć coś jeszcze, to pytajcie śmiało, codziennie czytam, nie zawsze mam jak napisać, ale napewno odpowiem. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, jak ja w zeszlym miesiacu poszlam do lekarza to powiedzial, ze troche za wczesnie przychodze. Ale skierowania na badania dal, kazal sprawdzac temperature i zwiekszyc starania przy dniach plodnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda mama fajnie ze sie odezwałaś:)Powiedz mi czy współżyliście co 2 dzień czy bardziej w okresie dni płodnych? Czy przyjmowałaś jakieś wspomagacze czy tylko zwykły folki?Trzymaj sie dzielnie i uważaj na siebie:)Odezwij sie czasami co słychac u ciebie i fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sippelsweg........29..........10.............7.11.11... .......świętokrzyskie Xenia33...........33...........7..............10.11.11... .... ....Wrocław Malinowa1986....25...........6.............13.11.11...... .....Warszawa staraczka Monisia...23......5............ok15.11.11.........podkarpacie luska46............20...........2.............18.11.11... .......Słupsk ania29............29...........19 ............25.11.11...........Rzeszów NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........5-7/przerwa.......---.... ......Żory Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7.............25.09.11... .......Antwerpen AniaMyszula......23...........8.............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34...........34...........7............. 7.09.11............O-E Świeżynka........30...........6..............5.09.11 ...........Warszawa Tygrysek333......26...........6..............4.09.11.... .......Warmińsko-mazurskie natka89...........22...........2............10.08.11 ...........Starogard Virtualia..........33...........2.............6.08.11.. ....... .UK Pechowa..........22...........4.............3.08.11.... ... ...śląsk BlackRosssa......27...........8.............7.07.11.... .... ..Rzeszów Panterka1981....29...........5...............???........ .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka................27........3......25.11.11.......? ??..............MANCHESTER Katie84.................27........5......30.11.11.......? ??..............Kraków olcik777....... ........26........5........4.12.11....dziewczynka ....Małopolska barbera ...............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka..... . .wielkopolska nietoperek333........28........2........8.12.11.....chło pczyk........Bielsko-Biała Ania282................27........7.......11.12.11.......? ??..............małopolska Karolka8512..........25........3.......18.12.11.......??? ..............ok.Szczecina Pani_biedronkowa...24.......4........24.12.11.......???.. ...........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... .???..............UK moniaa_aa...........23........1........28.01.12......syne k..........wielkopolska kozza.................27........3.........3.02.12.......s ynek..........okolice Łodzi vixwoman............25........1.........9.02.12....dziewc zynka.....śląsk ChceByćMamą......27.......???............???........... ???.............UK klara1984............27.......10............???.......... ..???............lubelskie ada111...............23.........7.......14.03.12........? ??............zachodnie Maria.D83...........27.........6.........7.04.12........? ??............Koszalin Katii82...............29.........4.......26.05.12........ ???............Pomorskie cocacolagirl.........26........15.......26.05.12........? ??............Łódź Kreyyzolka .........22.........1........29.05.12........???............ st-g Ewelina..............27.........7............???......... ..???............dolnyśląsk Mloda Mama201...26.........6.........8.06.12..........???......... ...UK no postanowiłam że sie wpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Przez cale swieto byla cisza a teraz nadrobilyscie, ze hej :-) Anvers jak juz tyle wyczekalas to moze faktycznie jeszcze troche poczekaj ale niech to bedzie ostatni taki dlugi cykl u Ciebie! Przy nastepnym albo niech bedzie ciaza albo trzeba rzeczywiscie zrobic z tym porzadek, bo takie dlugie cykle nie sa ani normalne ani zdrowe dla Twojego organizmu. Sippelsweg nie odstawiaj luteiny!!!! Termin masz przeciez dopiero w poniedzialek a i tak przeciez @ moze sie przesunac o te 2-3 dni, ze nie wspomne o tym, ze testy paskowe lubia sie spozniac (masz chocby swiezy przyklad Mlodej Mamy :-) ) @ jak ma przyjsc, to i tak przyjdzie, czy z luteina (najwyzej kilka dni pozniej) czy bez. Zrob lepiej bete kilka dni po terminie. Niczego nie ryzykujesz biorac luteine a odstawiajac ja nawet bardzo. Monisia o 7 rano to ja jeszcze gleboko spie a o 8 zaczynam sie co prawda juz krecic po domu ale do komputera sie jeszcze nie dotykam :-) Nie wiem, co moze oznaczac krew w takim dniu cyklu. Moze owu a moze jakies wahania hormonalne. Dla mnie to dziwne zjawisko. Slyszalam, ze sie zdarza ale jakos jestem sceptycznie nastawiona, zapytalabym sie gina przy okazji. Malinowa a widzisz, tempka wzrosla super :-D Skoro juz wzrosla to znaczy, ze jest po owu. W przyszlym cyklu polecam mierzyc w pochwie precyzyjniej. Dziewczyny owu moze byc tez zupelnie bezobjawowa, wiec obserwacje ciala to tylko szacunki a nie pewnosc. Jest duza szansa, ze Wam sie obu udalo trafic. Trzymam kciuki :-D Tempki nie trzeba mierzyc w czasie @ bo to nic nie daje, wiadomo, ze jest niska. Ja to wogole nie mierzylam codziennie, bo doszlam do wniosku, ze cykle mam regularne, mierze sie monitorem a termometrem sprawdzalam tylko w okolicach owu czy wzroslo ile trzeba a w okolicach @ czy spada, czy nie. I to tez wystarczalo :-) Anusia napisz koniecznie jak tam bylo u endo i wydus z niego luteine na wszelki wypadek (najwyzej nie wykupisz recepty jakby sie okazalo, ze nie trzeba) Bromek dobrze znosisz? Laski, mozecie wciskac lekarzom, ze sie dluzej staracie niz w rzeczywistosci. Nikt tego nie sprawdzi a beda Was traktowac powazniej ;-) Ja zawsze mowilam ile jestesmy po slubie (ponad 2 lata) a nie ile cykli probowalismy trafic :-p To nawet nie klamstwo ;-) Mloda Mama dziekuje za cieple slowa :-D U nas wszystko jak na razie dobrze, moj maz optymista, ja zestrachana czyli wszystko zgodnie z norma (kulturowo-plciowa ;-) ) Ciesze sie, ze malenstwo Wam rosnie. Z nocek, jak rozumiem, juz zrezygnowalas? W koncu ustawowo nie wolno Ci pracowac teraz na nocki. Nie wiem jakie sa normy godzinowe w Polsce, w Niemczech ciezarne nie moga pracowac juz po godz. 20. Duzo zdrowka zycze i pisz jak najczesciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mongrana a Twoim zdaniem owu bardziej prawdopodobna kolo weekendu kiedy to śluz płodny był??czy dziś??bo jak na moje to raczej w ten weekend niż dziś...wiem że nie jesteś lekarzem..i wogóle..ale znasz odpowiedzi na tyle pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze razcje w weekend. Jak chcesz mnozesz 2-3 dni mierzyc tempke przed owu a potem, kiedy myslisz, ze juz jest po tez 2-3 dni i jak wzrosnie, to juz wiesz, ze bylo-minelo :-) Potem znow w okolicach @ i jak spadnie, to wiesz, ze zaoszczedzisz na tescie... a jak sie utrzyma to mozna miec nadzieje ;-) Mi to pomagalo a i psychicznie mniej swirowalam mierzac ja przez 6-10 dni a nie codziennie - wyniki mnie uspokajaly, ze jest tak, jak sadzilam. Potem to juz nawet nie zapisywalam - po prostu potwierdzalam tylko swoje szacunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mongrana:)tak mysle że to dobry pomysł:)mierzyć np od 10 do 16 dc i bedzie wiadomo:)tak będe mierzyć od następnego cyklu:)no chyba że w tym sie uda zaciążyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×