Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Hej wszystkim:) Katii ja myślałąm o tym twoim ,,przepisie''co podałaś jak zaciążyłaś i chciałam teraz od tego cyklu spróbować ale mam biore bromergon i eutyrox wiec bałam sie zeby castagnus mi nie namieszał. Luteina witam witamy:) Napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Was ranne ptaszki, fiu fiu :-D Czesc luteina. Jak rozumiem bierzesz luteine? Witaj w klubie :-) Anusia - ja bralam jednoczesnie castagnus, norprolak i luteine - moj gin-endo mi pozwolil i wyniki super :-) Mysle, ze jednak wowczas najlepiej brac sastagnus od 1dc a nie od srodka, wtedy wszystko sie ladnie zgrywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie Xenia33...........33...........7............10.11.11..... ....Wrocław Malinowa1986....25..........6............13.11.11........ ..Warszawa staraczka Monisia...23.......5.........ok15.11.11..........podkarpacie luska46............20..........2............18.11.11..... .....Słupsk ania29.............29..........19...........25.11.11..... .....Rzeszów NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........5-7/przerwa.......---.... ....Żory Greczen...........29..........17..........28.09.11....... ....wielkopolska anvers.............26..........7............25.09.11........ ..Antwerpen AniaMyszula......23..........8............17.09.11.......... .Koszalin gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11......... ...Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........... .Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11.......... .Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11......... ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........... śląsk BlackRosssa......27.........8.............7.07.11........... .Rzeszów Panterka1981....29.........5...............???.............. ..małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczy nka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chłopczyk.....??? ............zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........??? ............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........?? ?............dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK witajcie zycze wam szybkiego zacizenia i odpuscie sobie troszke to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jutro idę do naszej przychodni i pogadam z lekarką, zobaczymy co mi powie. niestety na wyspie nie ma gin.:/ i będziemy nadal próbować. w styczniu będę w Pl to pójdę na badania. A mam jeszcze pyt. jakie testy owu. stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka, ja kupowalam testy paskowe na allegro (1zl za sztuke). dzialaja wiec nie trzeba placic grubej kasy na testy owulacyjne z apteki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Ja również kupiłam testy owu na allegro. Wychodzi dużooo taniej niż w aptece:) Ja osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Malinowa:)a u mnie nic sie nie dzieje:)cierpliwie czekam na termin @.chociaz nie jest łatwo..ale nie staram sie na siłe doszukiwać żadnych objawów domniemanego zapłodnienia.a dziś i wczoraj z rana strasznie bolała mnie głowa że szok:(na szczęście przeszło:)ale dziś trzymało aż do południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja mam jutro wizytę u gina a od wczoraj krwawię...??? owulacja była przedwczoraj...sama nie wiem co to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, ja za to czuje pod skora zblizajacego sie PMS-a :) Nie mam powodow do smiechu niestety, bo bede musiala starac sie 7 cykl.. no ale coz, pewnych rzeczy nie przeskocze. Bole w podbrzuszu i w okolicach jajnikow pojawiaja sie kilka razy dziennie, bola mnie piersi i zastanawiam sie czy okres nie przyjdzie wczesniej, co troche by mnie zdziwilo, bo cykle mam regularne. Jutro badania progesteronu i prolaktyny. Zobaczymy co tam sie jeszcze w moim organizmie kryje. Zycze Wam dobrej nocy i uciekam powoli do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy porannej kawie:)Malinowa ja to nawet nie myśle że mogłoby mi się udać...wiem że to dopiero 5 cykl starań.ale ja już jestem tak wykonczona tym wszystkim:(i cały czas boje się że po poronieniu i zabiegu który musiałam mieć coś zrobili nie tak i że już nigdy nie zajde w ciąże:(wiem że to rzadko się zdażają takie powikłania ale znając moje szczeęście to mogło mnie to spotkać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, ja wiem, ze nie wolno sie nakrecac, ale nie badz pesymistka :) ja wlasnie weszlam do pracy, bylam juz na badaniach. Wyniki jutro. Boje sie jak cholera. Wczoraj dostalam dziwnych dreszczy, myslalam, ze cos mnie bierze, ale temp w normie, 37.1. Zaczelabym sie zastanawiac, gdyby nie to, ze wyczuwam juz okres, pms itp. No i przede wszystkim zadnego bialego sluzu, plamien. No coz, moze i na mnie przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby mam biały śluz..ale co z tego skoro mam go zawsze po owu..i raczej jestem realistką niż pesymistka.niby nie mogę narzekać bo mam prace którą bardzo lubie:)narzeczonego nic mi nie brakuje do szczęścia właśnie prócz tej małej kruszynki:)tyle że chyba nie ma jej dla mnie w boskich planach 😭 widocznie z jakiegoś powodu nie zasłużyłam na to szczęście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, dopoki mi lekarz nie powie, ze nie ma nadziei, to ja to nadzieje miec bede. Zycze Ci z calego serca, zeby ten bialy sluz zwiastowal dzidziusia. Wszystkiego dowiemy sie za 6 dni :) zamierzasz robic test w niedziele ,czy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nadzieje też mam ale wiesz..te czarne mysli nie dają mi spokoju:(no ja nie zamierzam robić testu wogóle.no chyba że po terminie @ ale to raczej bete niż sikańca:)a Ty Malinowa będziesz robić:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie bede, ale na pewno nie w niedziele bo jakos tak psychicznie nie bede mogla tego zrobic (w niedziele mija 2 rocznica od pogrzebu mojego Taty). Zrobie pewnie w sobote, na dzien przed @, chyba, ze bede czula, ze okres gna ku mnie niczym lew ku antylopie, to nie bede marnowac testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa nie dziwie Ci sie..też nie lubie takich rocznic.przywołują bardzo bolesne wspomnienia [ beksa] ale trzymam kciuki za ciebie żeby Ci się udało:)żebyś miała też miłe wspomnienie związne z tą smutną rocznicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, u nas 13 w ogole jest "magiczna" (jesli mozna to tak nazwac) liczba, wiec wole jej unikac. Mogloby sie w koncu udac. Moj maz juz tez dostal pierdolca :) poszlismy wczoraj na pizze i co chwila "fasolka najedzona?", "a moze chcesz cos jeszcze, zeby fasolke podtuczyc?" I tak w kolko :) Ale bedzie rozczarowanie w niedziele :/ Podobno laski czuja podswiadomie, ze sa w ciazy. Ja tego niestety nie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko takie momenty, ze np przed snem gladze sie po brzuchu i mowie do fasolki, ze jesli gdzies tam wedruje i sie mosci, to zeby zostala bo bardzo na nia czekamy. Czasem pomaga na psychike, Wiesz ja mialam straszna nadzieje na to, ze sie teraz uda, bo owulacje mialam (jesli byla) w "polrocznice" slubu :) wiec myslalam, ze zrobimy sobie taki malusi-wielki prezent :) no, ale jesli sie nie udalo, to zawsze zostaje Boze Narodzenie:) Monisia, myslisz, ze w kazdym przypadku, kiedy dzidzia sie zagniezdza wystepuje sluz i plamienia? Bo ja ostatnio mam tak suchawo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja też tak mam..nic kompletnie nic nie czuje:(dlatego wiem już teraz że napewno tej upragnionej fasolki nie ma 😭 mój tez lubił mówić do brzucha i go całować ale już mu na to nie pozwalam.powiedziałam że to może nam pecha przynieść i że mu pozwole dopiero wtedy jak ta fasolka rzeczywiście już tam będzie:)i odziwo nie protestował:)chociaż zdarza mu sie mówć do jajeczka jak ma być owu:)żeby sie szybciutko robiło wtedy kiedy są plemniczki:)to takie fajne jest:)i za to go bardzo kocham:)że jest taki czuły w stosunku do mnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa raczej nie:)nie zawsze jest plamienie ani nawet sapdek temp w tym dniu tzw.dołej implantacyjny.niekiedy kobieta wogóle nie ma objawów.także musimy czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×