Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Dziewczyny nie wiem czy pisałam wam ze moja siostra dwa lata młodsza ode mnie też miałam nieregularne cykle,brałam duphaston i wywoływali jej okres.Żaden lekarz nie wpadł na pomysł zeby zrobic jej badanie hormonów bo czasami przez 2-3 miesiace nie miała okresu a wtedy ja młoda i głupia ona też nie miałysmy internetu i nawet my nie wiedziałysmy zeby zrobic poziom porlaktymy.Dopiero jak wzrok jej zaczął sie psuć to zrobili rezonans i wyszedł gruczolak przysadki :(Ale już jest po zabiegu miała robiony w szczecinie i przez nos usuwany.Miesiaczki jeszcze nie ma WIADOMO MUSI TROCHE MINĄĆ ZANIM PRACA HORMONÓW WRÓCI DO NORMY.Jakby któraś chciałą namiary na dobrego endokrynologa i neurochirurga to moge polecić i dac namiary.Jest to super babka endokrynolog,ustawiła jej dobrze leki prolaktyne ma 8 i to wszytsko na nfz.Opieka w szpitalu w szczecinie super.I jak siostra była u niej na wizycie 3 tyg temu i spytała jej sie o normy tsh i prolaktyny dla staraczki to jest tak jak pisała mongrana.Tsh najlepiej 1-1.5 a prolaktyna kilkanaście.Ja jutro mam wizyte ale u nas w zg zobaczymy co mi powie.Jak nie bede zadowolona z wizyty to chyba wybiore sie jednak do szczecina do tej babki co leczy moja siostre. Ależ sie rozpisałam uciekam myć okna bo pogoda cuna:)pozdrawiam i do usłyszenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- luteiny nie odstawiam na razie do poniedzialku na pewno, poprzednio jak zaszlam to tez najpierw dostalam jakiegos plamienia i testy nic nei wykazywaly a pozniej po terminie wykazaly testy bo @ sie nie pojawila normalna. wiec na razie poczekam, pobiore luteine i zobacze co z tegop wyjdzie. dzisiaj mam tyle roboty, ze glowe chce mi rozsadzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia - to zrob prosty test z endo w Zielonej: jak Ci powie, ze TSH ma byc do 4 to raczej mu nie ufaj ;-) Dobry endo jest na wage zlota - sama widzisz na przykladzie swojej siostry :-D Niech szybko dziewczyna wraca do zdrowia :-) A czy Twoja siostra tez mysli o dziecku? Fajnie by bylo, gdybyscie urodzily w tym samym roku albo rok po roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - tak mi teraz wpadło do głowy - po jakim czasie można robić betę hcg? Bo w poniedziałek (6 dni przed spodziewanym @) idę na badania prolaktyny i progesteronu. Jest szansa, że zrobiona przy okazji beta coś wykaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - a moze jakby sie tym razem pojawilo plamienie to trzeba by zwiekszyc dawke do 2x2? Moj endo przepisal mi 2x1, ginka mi wmawiala, ze lepiej 2x2. Ale wszyscy byli zgodni, ze w razie plamien natychmiast dawke zwiekszyc - i to zanim sie popedzi do lekarza. Nadmiar progesteronu jest po prostu wydalany z organizmu, wiec nawet, gdyby zwiekszenie dawki bylo na wyrost, nie ma szkod przy "przedawkowaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa: ABSOLUTNIE szansa ZEROWA ;-) Niesety trzeba sie dac kluc dwa razy :-o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa moim zdaniem nie ma sensu przed terminem @ robić żadnych testów..mogą one wykazać np ciąże biochemiczna..może nastąpić poronienie samoistne....także lepiej czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mloda mama - to super ze u ciebie wszystko ok i czesciej sie odzywaj :) anusia86 - narazie czekam na @ zeby zaczac brac leki, do staran lepiej gdyby przyszla naturalnie nisz sztucznie wywolywana mongrana - jak sie nie uda w cyklu po @ to napewno nie bede czekac tyle do nastepnej, tylko powiem ginowi zeby dal cos na wywolanie na zapas, bede walczyc o normalne cykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana tak siostre chce dzieci ale to może być problem i wymagac długiego leczenia.Ona jest młoda ma 23 lata.Ona chciała już zacząć w tym roku jak ja(fajnie jakbyśmy obie razem były w ciąży) ale ta endokryn kazała jeszcze poczekac bo to za szybko po operacji i umówiła ją na konsultacje u gin-endo wiec zobaczymy co jej powie tamten. Sipp trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze Twoja siostra w pore zadzialala i jest pod dobra opieka. Teraz wszystko powinno byc z gorki :-) Organizm ma cudone mozliwosci regeneracji. Glowny problem to chyba leki, bo w ciazy trzeba bromki i im podobne odstawic. Jesli jej poziom prolaktyny bedzie stabilny i lekarz da zielone swiatlo na odstawienie lekarstw to wtedy miejmy nadzieje, ze pojdzie szybko. Fajnie byscie mialy, gdyby Wasze dzieci byly w podobnym wieku :-) A dziadkowie to by chyba wogle spuchli ze szcescia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam takie pytanie. Czy Was też jajniki zaczynają boleć w dniach płodnych i dają się we znaki aż do @ ? Mam tak dość często i zastanawiam się czy powinno mnie to niepokoić. Raz już poszłam do gin, ale powiedziała mi, że prawdopodobnie dzidziuś się zagnieżdża i dlatego to tak pobolewa. Oczywiście @ przyszła w terminie i wielki zawód. Nie jest to ból taki, że nie da się wytrzymać, raczej taki dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj gin ma ciekawe teorie :-) U mnie czesto sie tak zdarzalo, nawet jak bylam singielka, wiec o zadnym zagniezdzaniu wtedy nie mogloby byc mowy :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana na szczescie to nie byl moj gin:) to byla jednorazowa zmiana lekarza spowodowana faktem, ze moj byl na jakims urlopie, jesli dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie tak chyba lepiej, bo gdyby Twoj gin uwazal, ze zarodek zagniezdza sie w jajnikach a nie w macicy to strach sie bac :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Cieszę się, że znowu mogę się do Was odezwać. Mój termin to 3 czerwca. Miałam małe problemy i trafiłam do szpitala. Miałam straszny krwotok i już myślałam, że strace mojego Maluszka ale wszystko sie udało. Kruszynka cała i zdrowa i już nawet serduszko słyszałam:) Trafiłam do szpitala na borowskiej we wrocławiu. Najlepszy szpital jaki kiedykolwiek widziałam. Dalej trzymam kciuki i modle sie za staraczki. Przesylam pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam:) NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sippelsweg........29..........10.............7.11.11... .......świętokrzyskie Xenia33...........33...........7..............10.11.11... .... ....Wrocław Malinowa1986....25...........6.............13.11.11...... .....Warszawa staraczka Monisia...23......5............ok15.11.11.........podkarpaci e luska46............20...........2.............18.11.11... .......Słupsk ania29............29...........19 ............25.11.11...........Rzeszów NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........5-7/przerwa.......---.... ......Żory Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7.............25.09.11... .......Antwerpen AniaMyszula......23...........8.............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34...........34...........7............. 7.09.11............O-E Świeżynka........30...........6..............5.09.11 ...........Warszawa Tygrysek333......26...........6..............4.09.11.... .......Warmińsko-mazurskie natka89...........22...........2............10.08.11 ...........Starogard Virtualia..........33...........2.............6.08.11.. ....... .UK Pechowa..........22...........4.............3.08.11.... ... ...śląsk BlackRosssa......27...........8.............7.07.11.... .... ..Rzeszów Panterka1981....29...........5...............???........ .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka................27........3......25.11.11.......? ??..............MANCHESTER Katie84.................27........5......30.11.11.......? ??..............Kraków olcik777....... ........26........5........4.12.11....dziewczynka ....Małopolska barbera ...............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka..... . .wielkopolska nietoperek333........28........2........8.12.11.....chło pczyk........Bielsko-Biała Ania282................27........7.......11.12.11.......? ??..............małopolska Karolka8512..........25........3.......18.12.11.......??? ..............ok.Szczecina Pani_biedronkowa...24.......4........24.12.11.......???.. ...........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... .???..............UK moniaa_aa...........23........1........28.01.12......syne k..........wielkopolska kozza.................27........3.........3.02.12.......s ynek..........okolice Łodzi vixwoman............25........1.........9.02.12....dziewc zynka.....śląsk ChceByćMamą......27.......???............???........... ???.............UK klara1984............27.......10............???.......... ..???............lubelskie ada111...............23.........7.......14.03.12........? ??............zachodnie Maria.D83...........27.........6.........7.04.12........? ??............Koszalin Katii82...............29.........4.......26.05.12........ ???............Pomorskie cocacolagirl.........26........15.......26.05.12........? ??............Łódź Kreyyzolka .........22.........1........29.05.12........???............ st-g Ewelina..............27.........7............03.06.12......... ..???............dolnyśląsk Mloda Mama201...26.........6.........8.06.12..........???......... ...UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My narazie przestajemy bo moj M musi znaleźć lepszą prace. Ale to nic moze w przyszłym miesiacu zaczniemy znowu. Ale dzisiaj miałam ciężką noc. Najpierw było mi niedobrze potem cały czas zgaga teraz znów mi niedobrze, przez to pół nocy nie spałam a dzisiaj o 19 dopiero w domku o ile bd sie dobrze w miare czula chyba ze sie zwolnie, bo nie potrafie tak funkcjonowac. Nawet na jedzenie nie mam ochoty patrzec. Nie wiem co mi jest.... Jesli chcecie to możecie nnie narazie z tabelki usunąć.... A ty monisia masz juz pewnie dni plodne i dzialacie :) Jeśli mnie usuniecie to i tak bd was podczytywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Luśka:)no u mnie właśnie po dniach płodnych:)ale pewnie jak zwykle nic z tego i przyjdzie @ :(zawsze tak jest:(kochana niewiem czy to dobrze że robicie przerwe..różnie to w życiu bywa....widzisz mój m obecnie nie ma pracy:(ale z takim tempem jak nam idą starania to podejrzewam że już ją będzie miał jak nam się uda:)bo tak to nigdy nie utrafisz w ten dobry moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest strasznie uparty, dzisiaj idzie o nowa prace sie pytac i tylko jak dostanie umowe to do dziela. ja mu mowilam zebysmy dalej sie starali ale on uparty. Te mdlosci mnie niepokoja od nocy i caly czas sa w dodatku sie nasilaja nawet na jedzenie nie chce patrzec. chyba musze sie zmusic zeby mi ulzylo bo to jest nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a Luska skoro taki uparciuch z niego to ciekawe co by zrobił jakby np stracił prace gdy już Ty będziesz w ciąży???oczywiście nie życze mu tego ale takie rzeczy się zdarzają.dlatego jeśli byśmy mieli dostosowywać starania do naszej pracy to NIGDY nie byłoby odpowiedniego momentu...taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wlasnie a przez moja prace nie moge isc do lekarza... a może to był okres podczas ciąż no nie wiem bo skad te mdlosci. Wlasciwie piersi mnie nie bola ani nic. To tylko takie domysly. Jak mi do jutra nie przejdzie to ide chyba do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mogło być..tyle że ten okres w ciąży jest bardziej skąpy..także jeśli miałaś go jak zawsze to te opcjr możesz wykluczyć..ale jakaś przyczyna musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obfity nie był... dzisiaj kupie test i zrobie zeby potwierdzic lub wykluczyc ciaze... napisze jutro z rana. Ale pewnie bd 1 krecha. Moze jutro do lekarza sie wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×