Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość karolka8512
??????????????????????? wiesz co daj sobie na wstrzymanie nie jesteśmy tu po to żeby się spierać a ty ciągniesz bez sensu ja nikomu nic nie wpieram wyraziłam swoją opinie a czy ktoś się z tym zgadza to już jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fistacja- wspolczuje i zycze duzo sil zebys mogla przetrwac ten czas, karolka8512- wczoraj mialam lekkie plamienia rozowe bez zadnego sluzu, pozniej one ustapily, dzis mialam plamienia wieksze i bardziej rozowe niz wczoraj, momentami czerwone, dodatkowo sluz taki jak plodny tyle ze taki brazowy, zadnych skrzepow nie zaobserwowalam,i bo, brzucha ktory ustepowal i nawracal, a pozniej calkiem przestal bolec, a plamienia dalej sa ale juz takie male, jakby znikaly, dziewczyno portugalczyka- wlasnie nigdy tak nie mialam, zadych tez plamien okoloowulacuyjnych czy przed @, jak @ pojawiala sie to w godz dwie o razu sie rozujala, persi przestaly mnie bolec choc bolaly mnie ale nie za mocno, a przed @ czulam jakby mialy wybucnac,ale sutki dalej bola i swedza, takze chyba zrobie test za kilka dni dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK gosia 34...............2.............34..........13.03.2011....... .O-E zuza22..............rok.............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ...........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata......22..........01.04.11.... ......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27..........04.04.11 .........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g 192837465...........11.............26..........6.04.11... ........śląsk Pechowa..............1..............22..........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21..........9.0 4.11 ... ......Żory mongrana........1/przerwa?......32..........9.04.11... ........pod Berlinem Pelemele............6..................???..............? ??...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.......3/PRZERWA.........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN Milenkaaaaa.........???..............22..............??? . ..............szczecin klara1984.............6.............27............11.03.1 1 . ..........lubelskie Fistacja...............25.............??? ..............???................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia.................???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi w tabelkę możecie wpisać data następnej @ 19 lub21 03 zależy od długości cyklu. Fistacja bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj no panno pytajnikowa, w ciazy moga wystepowac plamienia jak i krwawienia.. tyle ze te drugie sa bardziej niebezpieczne o czym chyba kazda z nas wie... w bardzo zadkich przypadkach moze dojsc do niecalkowitego zluszczenia sie endomendrium czyli tak jakby do niepelnego okresu... czyt. okres skapy ale z krwia i skrzepami moja kolezanka miala taki niepelny okres do 4 miesiaca ciazy.. i byla na podtrzymaniu, naszczescie dziecko urodzilo sie zdrowe, wiec jak widzisz wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .?????????????????????????????
a Wy ciągle swoje.... wierzcie w swoje ciemne urojenia. Wasza sprawa! ŻEGNAM 🖐️ ps jak będziecie u swoich lekarzy to zapytjacie ich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK gosia 34...............2.............34..........13.03.2011....... .O-E zuza22..............rok.............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ...........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127...............2...........22.........19-21.03.11........okolice pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata......22..........01.04.11.... ......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27..........04.04.11 .........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g 192837465...........11.............26..........6.04.11... ........śląsk Pechowa..............1..............22..........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21..........9.0 4.11 ... ......Żory mongrana........1/przerwa?......32..........9.04.11... ........pod Berlinem Pelemele............6..................???..............? ??...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.......3/PRZERWA.........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN Milenkaaaaa.........???..............22..............??? . ..............szczecin klara1984.............6.............27............11.03.1 1 . ..........lubelskie Fistacja...............25.............??? ..............???................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia.................???.............???............???... ...... ...???............??? zmienilam beata127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki urwalam twoje miasto :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK gosia 34...............2.............34..........13.03.2011....... .O-E zuza22..............rok.............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ...........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127...............2...........22.........19-21.03.11 ........okolice Dębicy pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata......22..........01.04.11.... ......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27..........04.04.11 .........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g 192837465...........11.............26..........6.04.11... ........śląsk Pechowa..............1..............22..........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21..........9.0 4.11 ... ......Żory mongrana........1/przerwa?......32..........9.04.11... ........pod Berlinem Pelemele............6..................???..............? ??...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.......3/PRZERWA.........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN Milenkaaaaa.........???..............22..............??? . ..............szczecin klara1984.............6.............27............11.03.1 1 . ..........lubelskie Fistacja...............25.............??? ..............???................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia.................???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja - trzymaj się dzielnie. Będzie OK następnym razem. Zobaczysz. Cześć Dziewczyny - ja nadal nie mam @. Termin od poronienia mam różny ale raczej @ była wcześniej o 1-2 dni.... POza bojowym nastrojem - nic szczególnego się nie dzieje.... Tylko muli mnie z jednej strony brzuchol.... Co do krwawień i plamień w ciąży - to ja też miałam je do 4 miesiąca :) I młody dorodny wyszedł....:) tak więc nie ma reguły :) Co u Was ciekawego dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis wiosenne porzadeczki zrobilam jeszcze kuchnie musze tylko sprzatnac, szfki i szuflady, pogode mam piekna napewno z 15 stopni, tlko te plamienia wkurzaja, ale jakos przezyje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze na moj tescik chyba za wczesnie, zrobie za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale nIe trzymaj długo w niepewności..... - ok? U mnie też cieplutko - 16 stopni:) Nie wiem, co robić z wieczorkiem. M nie ma w domku :( Chyba sobie poczytam coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobie tescik za kilkadni to napewno was powiadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja, wiem co czujesz bo tez przez to przeszłam. Przykro mi ale bądź silna. Odczekaj a potem probuj dalej. A ja Laski mam jeszcze 3 dni do @ i zalamalam sie, bo niestety zaczęłam plamic :( kuzzzzwa mac !!!! Teraz tylko czekam aż się rozkreci :( jestem podlamana. Pomylam dzisiaj okna (8 sztuk) może to przez wysiłek??? Anvers trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia ja podobnie jak ty mam plamienia, za kilka dni tescik i sie wyjasni wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzis 12 marca,15 dni dni po przytulankach 28 dzień cyklu,jutro 13 marzec data spodziewanej @,której nie dostane ze względu na nieregularnosc.Brzuch mnie kłuje,pobolewa okresowo,noi co dzisiaj zaobserwowaałam takze do mleczny śluz. Testu nie kupiłam dzisiaj,jutro kupie i zroie w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądam i czekam na męża bo lada chwila wroci z pracy :) Aa noi mma nerwy jak przzed @. fistacja wspołczuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .?????????????????????????????
krwawienia mogą być w ciąży ale nie okres :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????ślepa jestes,przecież wyżej pisze dziewCzyna że ma plamienia,PLAMIENIA NIE OKRES GOSIU,testujesz jutro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja - mocno, mocno przytualam. Daj znac, gdybysmy choc odrobine mogly Ci ulzyc... Czy wiadomo, dlaczego tak sie stalo? Do maniaka/maniaczki ze znakami zapytania: co za roznica, czy wyplywajaca z drog rodnych krew nazwac miesiaczka, plamieniem czy krwawieniem? To tylko slowa. A zjawisko istnieje bezsprzecznie. W skrajnych przypadkach nawet przez 9 miesiecy ciazy! I nie ma znaczenia, jak je nazwac! Mowie to jako mgr JEZYKOZNAWSTWA!!!!! :-p Czegos Ty sie takiego drobiazgu uczepil(a)? To nie jest forum dla ciezarnych tylko dla staraczek. Skad mamy wiedziec, czy krew, ktora z nas plynie jest jeszcze/znowu okresem czy moze jednak juz plamieniem???? Piszemy o tym, jak sie czujemy a nie stawiamy diagnozy. I jesli sie nie starasz o dziecko, to zaloz wlasny temat i sie nie wtracaj, bo nie wnosisz nic pozytywnego. Rany, po co ja karmie trolla... Lepiej sie nie odzywac, bo jeszcze sie rozrosnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .?????????????????????????????
chce byc mamą czytaj może wszystko dokładnie co z tej całej strony i poprzedniej :o to nie dotyczyło tego że ktoś ma plamnienia :o widocznie ty jesteś ślepa :o i nie było to do ciebie więc sie nie wtrącaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .?????????????????????????????
róbcie sobie co chcecie ale śmieszycie mnie wiesz :D:D:D:D okres w ciąży,ta jest :o inteligentne inaczej :o ZAPYTAJ SWOJEGO GINEKOLOGA ALBO IDŹ NA PRZYGOTOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE :D:D:D a i mały szczegół: na trola to ty mi wyglądasz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, tu jak zwykle dużo się dzieje :D w miarę staram sie nadrabiać, ale za wami nie idzie nadążyć :D ja dzisiaj byłam na podglądaniu i mam już 23 pęcherzyki i prawdopodobnie punkcja będzie w czwartek albo piątek i ok niedzieli moje dwie fasolki będą ze mną :D już się nie mogę doczekać :D ale brzuch tak napierdziela, że podczas jazdy każdą dziurę czuję a wielki ja w piątym miesiącu i nawet wciągnąć nie ma jak :D Fistacja współczuje, ale trzymaj się i nie poddawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???????????? to nie jest forum ginekologiczne i jak ktoś chce wiedzieć co mu jest idzie do ginekologa i to on powinien używać fachowego słownictwa na to co lelci z tyłka. Jedyną funkcje jaką spełnia to forum to podtrzymywanie się na duchu i wymiana informacji, a takie teksty i kłotnie nikomu tu nie pomogą , więc zmień forum jak ci wypowiadające się nie fachowo dziewczyny nie odpowiadają , każdy ma dosyc problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajce se spokoj, skoro ??????? tak uwaza niech tak bedzie a my i tak wiemy swoje, niepotrzebne nam tu spory, badz nie zwracajmy na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja wiem co czujesz, współczuje. Mi pomogły rozmowy z mężem, ale najbardziej wypowiedzi dziewczyn, które też przez to przeszły. Spróbuj może Tobie też to pomoże. Dziewczyny popieram anvers co do osoby .?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×