Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

fajna masz prace cocacolagirl :-D Kiedys tez troche pracowalam przy tego typu projektach i strasznie mi sie podobalo ale niestety nie bylo widokow na stale :-o Tak sie zastanawiam dziewczyny: czy Wy zawsze mialyscie tak intensywne ciagneicie w podbrzuczu czy dopiero na wiosne czy dopiero odkad sie wzielsycie za starania? Szukam przyczyny moich boli - moze ja je sobie... wmowilam? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelemele
oj dostałam kolejny raz to już 6 przykro ale głowa do góry chyba zacznę planować wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam nowe staraczki i te, którym się udało:) U mnie okres przyszedł bardzooo spóźniony:/ ale cóż poradzić, pogoda dziwna nic mi się nie chce. Pozwoliłam uzupełnić tabelkę o nowe staraczki i "ciążówki" tak dla naszej pociechy, że dolna tabelka się zapełnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin mongrana.............1..............32.........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK gosia 34...............2.............34..........13.03.2011....... .O-E zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ...........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata......22..........01.04.11.... ......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27..........04.04.11 .........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g 192837465...........11.............26..........6.04.11... ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ..........śląsk Pelemele............6..............?................?..................? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.......3/PRZERWA.........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90..............lipiec...........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN NICK...........WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Fistacja...............25............??? ............????.............1............Skarżysk Filipkowa mama...?...........???..............???..............??............??? Do Xenia.............?..............?................?.................?...............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK gosia 34...............2.............34..........13.03.2011....... .O-E zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ...........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata......22..........01.04.11.... ......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27..........04.04.11 .........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g 192837465...........11.............26..........6.04.11... ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ..........śląsk ewuś90..............lipiec...........21..............9.04.11 ... ............Żory Pelemele............6..............?................?..................? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.......3/PRZERWA.........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN Milenkaaaaa.........???.............22..........??? . .......szczecin mongrana.............1..............32.........??? .........pod Berlinem NICK...........WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Fistacja...............25............??? ............????.............1............Skarżysk Filipkowa mama...?...........???..............???..............??............??? Do Xenia.............?..............?................?.................?...............?? Z góry przepraszam za ewentualne błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj 11 dzień, wiec może zaczekam do niedzieli :) mongrana mnie dopiero od 2 miesięcy tak ciągnie podbrzusze i bolą pierwsi dłużej niz tydzień przed okresem - wcześniej mnie nie bolały w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam - dziewczyny, ktore dostalyscie juz wredna @ - podajcie date nastepnej NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK gosia 34...............2.............34..........13.03.2011....... .O-E zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ...........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata......22..........01.04.11.... ......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27..........04.04.11 .........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g 192837465...........11.............26..........6.04.11... ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ..........śląsk ewuś90..............lipiec...........21..............9.0 4.11 ... ............Żory mongrana.........1/przerwa?....32.............09.04.11...pod Berlinem Pelemele............6..............?................?.... ..............? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.......3/PRZERWA.........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN Milenkaaaaa.........???.............22..........??? . .......szczecin NICK...........WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Fistacja...............25............??? ............????.............1............Skarżysk Filipkowa mama...?...........???..............???..............??..... .......??? Do Xenia.............?..............?................?......... ........?...............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zawsze lekkie bole i tylko w okolicjach owu lub @. Teraz mnie trzymalo od owu z lekka a przed @ i w trakcie - masakra. Wolalabym, zeby tak te starania nie musialy przebiegac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wybiła moja godzina Okresu jak na razie brak. Zawsze był punktualny i to z samego rana. bólu podbrzusza żadnego jak na przyjście, piersi to od niedzieli jak kamienie. ale test zrobiony dziś rano negatywny, nawet cień cienia kreski nie widać (a tak sie doszukiwałam, pod każdym kątem patrzyłam na ten test ale niestety). Mam jeszcze niewielką niedzieję że może akurat nie przyjdzie i za kilka dni test już bedzie pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez trzymam kciuki Klara i mam nadzieję ze dla mnie tez jeszcze jest szansa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla każdej z nas jest szansa. I proszę mi tu bez płaczu - Xenia33 Musisz jeszcze 5 dni wytrzymać - będziemy trzymać kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, ja sobie czasami myślę, ze trochę za późno się obudziłam z tym drugim dzieckiem :( Mogłam próbować pól roku po poronieniu, a nie 2 lata. Moze miałabym już rocznego bobasa??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zawsze mądry Polak po szkodzie. Ja wychodziłam za mąż w kwietniu 2010 r i zamiast od razu starać się o dziecko to czekałam aż pół roku. Może teraz już miałabym ładny brzuszek. Ale myślałam że chcę mieć dziecko i będę od razu w ciąży, nie myślałam ze to tyle starań trzeba włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby każda dziewczyna to sobie uświadomiła, jak ciężko jest w tych czasach zajść w ciążę, w czasach stresu, ciągłego biegu i plastikowego jedzenia, to producenci tabletek anty by zbankrutowali, a ginekolodzy nie jeździliby tak często na wczasy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąjątki teraz zbijają na tych testach, a my bankrutujemy 21 marca dzień wiosny może bociany przylecą i nam coś przyniosą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLARA Zycze powodzenia :D :) Obys mogła sie juz niedlugo dopisac do drugiej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kinga Ale jakoś nie wierzę w szczęsliwe zakończenie. Jakbym była w ciąży to pewni wynik testów byłby inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja wogole przestaje wierzyc, ze kiedykolwiek bede w ciazy :-o Tak mi sie teraz sceptycyzm (+pesymizm) wlaczyl, ze jakby co to uwierze pewnie dopiero na porodowce :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzysz jak zobaczysz serduszko bijące na monitorze weekend dziś sie zaczyna więc nie ma co się łamać Ja jutro wyjeżdzam na weekend do mojej koleżanki która ma 2 m-c Marysię, może się zapatrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już mam taki chytry plan, ze jak jednak dostane @ to na pocieszenie kupie sobie 2 kg fety i tyle samo serów pleśniowych i będę się obżerać :) Moze jakiś drink albo winko, bo potem znów dwa tygodnie przerwy, a moze więcej .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taki plan ze jak dostanę to też napije się jutro drinków. A w następnym tygodniu jak tylko skońzcy się okres to idę do lekarza niech mi robi wszystkie wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć dziewczyny tak siedzę i od jakiegoś czasu śledzę wasze wypowiedzi i tak się zastanawiam czy mogę się doczepić do ws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia - myslimy podobnie :-p Wlasnie zamierzalam kupic camambert :-p Karolka - pewnie ze mozesz sie dolaczyc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane i nowe kobietki oraz gratulacje zaciazonym :) wstalam dzis rano i zauwazylam lekkie rozowe plamienie, pomyslalam wstretna @ przybyla, ale @ sie nie rozkrecila, lekkie plamienie jest dalej, zwykle @ rozkrecala mi sie w ciagu 2 godz, nie wiem co mam myslec o tym, boli mnie podbrzusze, i jajniki kluja, nawet zaparzylam se kawe i jakos gorzko mi smakuje, zwykle byla przepyszna, test owul. dalej ma 2 kreski, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
dzięki, otóż tak jak wy staram się o dzidzię drugą mam już dwu letnią córkę i może synek by się mógł pojawić to mój drugi cykl starań i właśnie jestem w 29dc a cykle u mnie 30 dniowe powinnam @ mieć w niedziele no i jak nie przyjdzie to pewnie zrobię test jak na razie to i mam objawy na ciąże jak i na@ . ostatnią miesiączkę miałam 11 lutego powiedzmy że to byłam@ bo jakaś taka dziwna krwawienie praktycznie jednodniowe potem ze dwa dni plamienia nawet myślałam Że jestem w ciązy robiłam dwa testy negatywne dwa dni potem poszłam do gina i nic nie ma gdzieś tydzień po wizycie u ginekologa znów zrobiłam test bo źle się czułam senność zawroty głowy test negatywny ale gdzieś nie wyrzuciłam go od razu potem mąż wrocił z pracy i sie pyta co wyszło i nic i przypomniało mi sie że go nie wyrzuciłam i wzięłam żeby wyrzucić i tak sobie jeszcze zetknęłam i co a tam druga kreska ale nie brałam tego do siebie a testu nie powtórzyłam i czekam teraz do niedziel zamówiłam sobie testy na alegro i jeszcze ich nie ma facet dopiero wysłał koszmar trochę się rozpisalam sory i pewnie kupa byków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×