Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

pewnie bedzie wiec pomiedzy, anvers :-D Mykam do wyrka, bo nas te przejscia okolomiesiaczkowe rozwalily totalnie i jestesmy padnieci :-o Papatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie moge spac,scielam sie jeszcze z mezem i generalnie jakos nie tak zakonczyl sie wieczór;/ ja wyliczylam sobie,ze urodze hhehehe 21 listopada dziewczyny jak się kąpałam zobaczlam na piersiach kolejne zylki...pewnie to na okres... Xenia testujesz jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się boje rozczarowania, może babeczki maja racje żeby zaczekać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się o tym nie myśleć schowalam test na dno komody..... Ciagle mam bóle i ten cholerny mleczny sluz. Ale zylek nie zauważyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy cyklu 29 dniowym dodaje się jeden dzień czyli term porodu mialybysmy na 22.11.2011 - fajowa data ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak hehe oby się nam udało,ja w ogole już nie jestem przekonana do tej ciazy w tym cyklu,wyczytalamze zylki to moga byc n okres,a podbrzusze i narzady rodne tak ciagna przed okresem ale mam cichą nadzieję i chętnie bym zatestowala zwlaszcza jak mam siwadomosc ze ten test jest w lazience....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers ja i tak Cię podziwiam - ja już bym jajko zniosła i festiwale 10 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do wyrka bo jutro nie odpale do pracy. Moj M w delegacji -Nastawilam sobie specjalnie budzik pózniej żeby nie zdążyć zrobić testu, a jeszcze rano lecę z Młodym do przedszkola wiec będę się spieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo sie natestowalam wczesniej i jak zwykle byla jedna kreska, wiec poczekam sobie jeszcze, a jak poczekam i bedzie ciaza to kreska raczej nie zniknie hehhe a bedzie jeszcze mocniejsza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaś niewidoczna jestem.... Brzuch,a raczej jajnik mnie boli-tak jak na @ Śluz mleczny Miewam nerwy jak przed @ Syfki jak przed @ ale najbardziej mi jajniki teraz dokuczają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszaleć można :P Mąż maruda śpi,bo lepeytnka go boli. Jutro 14 dzień po witaminie S i dwa dni do @ daty. Noi 27 dz cyklu,czyli albo lada moment dostane albo to opoźniona owu?No nie tak lada moment @ nie dostane,bo regularnych @ nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers dobranoc. cocoa,noo ja o malo co z męzem też się poprztykałam.W sumie,to mąż walnąl focha :P Jest tu ktos jeszcze,czy sama zostałam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, byłam wczoraj u gina. Pęcherzyki rosną, około wtorku będzie owu, także od jutra działamy :) Tylko niestety jest mały problem. Na jajniku jest coś, na szczęście nie takie groźne. To mogło powodować pobolewanie brzucha. I trzeba to będzie raczej usuwać. Ale spokojnie mogę się starać o ciążę i być w niej z tym czymś na jajniku. To w niczym nie przeszkadza. Można to usunąć za rok, bo stwierdził, że teraz pewnie jeszcze nie chcę w związku ze staraniami. Kazał mi też zrobić markery nowotworowe, tak po prostu bezstresowo, żeby mieć spokój, tym bardziej, że jest to małe. Ale powiedział też, że jeżeli nie będzie wychodzić dalej, bo 3 miesiące starań to jest nic, to ten guzek, może to powodować i trzeba będzie usunąć przed dalszymi staraniami, od razu wtedy sprawdzimy drożność jajowodów. No i ja sraczkuję już, jak w tym cyklu się nie uda, to może już się zdecyduję. Nie wiem. W środę znowu idę sprawdzić czy owu była i zobaczyć jak tam ten jajnik się ma z tym czymś. Wolę chyba też ten zabieg niż tabletki, bo to trochę szybciej. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotte myślalam ze będę pierwsza hihihi, życze owocnych starań,ktore sa najprzyjemniejsze w tym wszystkim....no i żeby to coś z jajników zniknęło weszlam na forum bo stwierdzilam,ze musze wam to napisać bo sama się ciągle z siebie smieje dzis jak tylkoo otworzylam oczy pomyslalm ide do wc i zatestuje a co tam...ale bylam jeszcze bardzo zaspana, wiec ledwo wstalam i poszlam do wc, mysląc o tym tescie usiadlam na tronie no i zalatwilam swoja poranną potrzebę i jak juz taka zaspana zakonczylam uświadomilam sobie że aby zrobić test musze pobrać próbkę moczu...no ale bylo juz zapóźno bo wszystko sobie poleciałoooo lol pomyslalm ze bardzo dobrze bo to jeszcze 4 dni do okresu ;)) ale tak mi sie chce spac z tych moich zapędów w ogole ot nici z tej ciazy bo mierzylam temp. i mam 36,6,wiec czekam tylko na okres wtorkowy trzymajcie za mnie dzis kciukasy bo mam dziś pierwszą część sesji moich studentek-seniorek;)mam nadzieję,ze się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajie dziewczyny.. widze ze co niektore to spac nie moga... ;) ANVERS czemu nas trzymasz w takiej niepewnosci.. .:D my bysmy juz chcialy wszystko wiedziec... :P Co do mezów :/ to tez sie wczoraj ze swoim poprztykałam co zrobic jak ma takie humorki jak kobieta w ciazy...:/ eh... mam nadzieje ze za 9 dni sie pogodzimy bo mam (albo i nie mam) owu... wtedy trzeba cos zadzialac... a tak skloceni .. eh ci faceci...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, ja tez mam 4 dni do godziny zero, ale im bliżej tym bardziej sie załamuje, ze jednak wredna @ przyjdzie. Dzisiaj juz siedzę jak na szpilkach i szukałam w necie jakiejś jasnej odpowiedzi, ile wcześniej przed @ test ultra czuły może coś pokazać.. Ale ludzie rożnie piszą. Ja mam tez test Avon ultra i boje się go zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesżłam na chwilkę w pracy ;) Xenia poczekaj juz niedługo...szkoda testu....dasz rade, wierze w Cibie, a jak jesteś to we wtorek Ci też pokarze,a jak nie jesteś no to będize wredna @...poczekajmy razem...mnie co raz mocniej ciagnie brzuch i pewnie na dniach pojawi sie ta @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK cocacolagirl, poczekam na Ciebie, razem raźniej - chyba ze w weekend będę miała nieproszonego gościa... Strasznie mnie tez brzuch muli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelemele
witam was serdecznie i przyłączam sie do starań razem z M staramy sie od września nie robiłam jeszcze żadnych badań ale jeśli teraz nam nie wyjdzie to sie wybiore do gin bo widze ze to nie jest takie proste i wiele z nas ma problemy. a na razie czekam jeszcze tydzień bo choć mogła bym już praktycznie dostać to moje cykle sa nie regularne i wole poczekać też nie chce sie rozczarować. przygarniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelemele witamy - i życzymy jak każdej z nas owocnych starań :) "do Xenia" dziękuję, chociaż naprawdę jestem zdziwiona, ze przy Twoich długich cyklach test Ci tak szybko pokazał. A jaki to był test i w którym dniu cyklu robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia mnie przestało podbrzusze ciągnąć,a zaczęły ciągnąć narządy rodne, nie wiem jak ja tu wysiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm u mnie jest 14 dni od przedostatniego przytu;anka i 7 dni od ostatnieo hm....może jednak jutro już mogłabym zatestować...kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×