Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Ja dzisiaj testowałam,jedna kreseczka.Fakt po 13 dniach od seksu,aleee testem przetrminowanym,bo był ważny do grudnia 2010 i robiłam go przed 12 w południe.Także,nie przejmuje się bo zrobie poniwnie za 3 dni,czyli 13 marca w dniu spodziewanej @. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wder
to straszne więc przestańcie chodzić do lekarzy nie można im ufać może ziołolecznictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wder masz jakiś problem bo ja mam . Nigdy żaden ginekolog nie zbadał mi hormonów przed zapisaniem tabletek i tylko o to chodzi, a każdy ma w tym swój interes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wder
nie dlaczego ,dzięki jednemu lekarzowi gin. fakt reszta by mnie leczyła i jednemu prof. za miesiąc zobaczę swój cud - może wcześniej więc nie należy generalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wder
a jestem po kilku poronieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba o czym innych dziewczyno bo ja nie mówie o tym żeby nie chodzic do lekarzy bo sama właśnie podchodzę do in vitro, więc ziołolecznistwo nie wchodzi w grę :D ale chodzi o dobieranie tabletek antykoncepcyjnych tak żeby pasowały kobiecie i nie rozpierdzielały jej organizmu . Czytanie ze zrozumieniem wskazane :D a na konie gratulacje wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-ja pierdziu,w szoku jestem że tak się dzieje w Niemieckiej służbie zdrowia. A test zrobilam,bo nie wytrzymałam,a skoro i tak przeterminiwany stwierdzilam a co mi tam zrobić szkodzi :P Ze strony internetowej,to->Sprawdź datę ważności testu. Przeterminowany nie nadaje się do użytku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wder
barbera czytam ze zrozumieniem, ale dobieranie leków to czasami niestety ruletka i rzadko zdarza się że od razu dobierają takie jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi o to, że nawet się nie starają dobierać bo powinni najpierw dać skierowanie na hormony a później na tej podstawie dobierać a nie chybił trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coraz bardziej bola mnie sutki, bardziej to przy dotyku a piersi sa takie nabrzmiale i ciezkie i lekko bola jak je tez dotykac, przed okresem bolaly mnie zwykle piersi nie sutki i to mocno, zauwazylam kilka grudek i jakby otoczka robila sie ciemniejsza, nie wiem chyba se wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzymaj barbera - maluszek na pewno doceni te mamusine starania :-D A Dudziakowej to lekarz kazal pic wino cala ciaze zeby donosila - nie mogla wstawac i musiala popijac (czytalam kiedys z nia wywiad) - no i latorosl zdrowa i udana :-D Dziekuje dziewczyny za wsparcie :-D Nawet moj maz zaczyna rozumiec roznice miedzy polskimi a niemieckimi lekarzami (sluze mu na bierzaco Waszymi przykladami :-p ) - schodzi wiec z niego powietrze, ze niemiecka sluzba zdrowia taka cudowna :-p Ja mysle, ze w duzej mierze jest to nie tyle problem niemiecki co niemieckiej prowincji. W Berlinie czy Frankfurcie lekarze sa inni! Traktuja pacjenta jak czlowieka, wszystko mu wyjasniaja, pozartuja, wespra, wysla na sensowne badania (o ile moga, bo kolejne "reformy" kas chorych sytuacji nie poprawiaja :-o ). Ja nie mialam problemow dopoki nie przeprowadzilismy sie do tej dziury, w ktorym MIERNYM lekarzynom z niespelnionymi ambicjami wydaje sie, ze sa bogami! W wiekszym miescie lekarze sa CZESCIA inteligencji i sa normalni, bez zadecia. A tu im sie wydaje, ze sa jedyni genialni w morzu miernoty i choloty. Robia si etroch emilsi, jak sie dowiaduja, ze jestem po studiach, pracuje w Berlinie i jestem z Polski (a nie, nie daj boze z Turcji - to tak na marginesie nacjonalizmu :-p ) Widzicie - od lekarza domowego tutaj na pytanie o bete uslyszalam, ze... "jej to nigdy nie interesowalo". A co, ja sie pytalam o jej hobby? Ona ma mi to zrobic a nie kibicowac! Berlinski lekarz wyslal mnie z marszu. Ale nie mozemy co i rusz to do Berlina to do Polski... Do sklepu - do Berlina, do dentysty - do Polski, na basen - jeszcze gdzie indziej itd itp. Wyglada na to, ze tu tylko nocujemy :-o Dziewczeta, ja sie duzo naczytalam i wiem jedno: MUSIMY WYLUZOWAC (wiem, Ameryki ni eodkrylam ;-) ). Gros babek w ciazy nie ma zadnych objawowo. A jak objawy sa, to dopiero po terminie @, czyli w tzw. drugim miesiacu. A my sie wkrecamy od zaplodnienia. BLAD. Musimy nad soba popracowac :-p :-D Ja teraz tez bylam placzliwa, rozleniwiona i nawet nie mialam ochoty na przytulanko. I co? @ przyszla. Luzu, luzu nam trzeba. Musimy sie tego nauczyc, dla dobra naszego, naszych mezczyzn a przede wszytskim potencjalnych dzieci :-D Czytam tak sobie i czytam i dochodze do wniosku, ze moze mam problem z prostaglandynami. Wyjasnialoby to moje zapalenie zoladka, coraz bolesniejsze owulki i te MEGA bolesna @. Jakiej specjalnosci lekarz sie zajmuje tymi hormonami i jak sie to bada? Macie chocby blade pojecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj anvers kiedy testujesz ? bo jak bys miała takie objawy to juz by wykazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wder
barbera zgadzam się z Tobą dlatego czasami trzeba na nich coś wymóc chociażby badania, a z innej beczki życzę powodzenia bo to cudowne uczucie, sama czasami wątpiłam że go doświadczę. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wder dzięki i trzymam kciuki za lekki poród i żeby dzidziuś zdrowo rósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wder
nastawiam się że lekko nie będzie z nadzieją że się miło rozczaruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny takie pytanko mam, od kiedy liczy sie date porodu? bo czytam i wiekszosc pisze ze od ostatniej miesiaczki a nie od zaplodnienia, a co jesli gdybym teraz zaszla w ciaze a moja @ byla 11 stycznia, to moje dziecko powinno byc juz duze w brzuchu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba chodzi o tą miesiączkę co by miała przyjść a nie przyszła tak ja sobie myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, chodzi o ostatnia miesiaczke, ktora BYLA. Owszem anvers, dobrze kombinujesz, dlatego ja bym na Twoim miejscu nie usiedziala bez testowania :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już cocacolagirl pisała ja tez chce jutro testować a mam jeszcze 5 dni. Ale już nie wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świra można dostać. A wyobrazcie sobie jakbyśmy były slonicami ;) ciąża trwa 22 miesiące, to ile wynosi czas miedzy owulacja a testowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kalkulator wyliczyl mi ze urodze 29 wrzesnia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×