Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hejo :) ira - cichutko gratuluje i trzymam kciuki :) BlackRossa i taka tam aga - witam nowe kafekolezanki :) xenia - masz racje, czas na wiosenne porzadki w tabelce pechowa szczesciara - gratuluje zdania prawa jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore wogole sie nie odzywaja beda usuwane z tabeli, ale kiedy powroca i beda z nami dalej chcialy pisac wtedy dopiszemy :) tak wiec zrobilam troche porzadkow :) 10 miejsce w tabeli jest nadal aktualne, wiec dziewczyny do dziela :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO BlackRossa..........6...........27............19.05.11... ......Rzeszów Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22.............5.05.11..........st-g czerwonag.........1............27.............5.05.11. ........warszawa 192837465.........12...........26...........30.04.11. . . .....śląsk madzia..............1............21............27.04.11 .........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . .....UK Cherry22...........2............24...........6/7.0411 ..........wielkopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???...........4........gdańsk Ira1....................??? ...........???............???...........6........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira no własnie chce zacząć brac wiesiołek od @, bo teraz i tak mam juz dni płodne to juz pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko to ja teraz musze byc aktywna na forum bo zostane zlikwidowana:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wixowoman to dotyczy dziewczyn ktore nieodzywaja sie od ponad miesiaca i wiecej wiec sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ale tak mnie to rozbawiło ze nie wiem:):) anvers poprawiłaś mi humor na najblizsze 3 dni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
vixwoman odpowiadam ci,, ja nie pale, a jak mam ochotę to napije sie czasami dla smaku jakiegoś trunku :) a czemu pytasz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka ja pytam bo sama nie pale ale pije tzn nie cały czas ale lubie tak z meżem piwka sie napić, ale teraz pije tylko ja @ przyjdzie ale to z żalu że dostałam @:(:( i pytam dlatego bo sie zastanawiam czy to może miec jakis wpływ na płodność, a jak mi napiszecie że nie palicie i nie pijecie to ja też rzucam to picie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak dostane @ to wiem napewno że moge się napić, a jak mam dni płodne to nie pije bo sie boje a teraz ide w sobote na impreze i nie wiem czy mogę się napić drinka bo ja mam teraz dni płodne i jak by co to wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
vixwoman jeśli nie pijasz często, tylko czasami i troche to nie tragedia :) np dla smaku, ale jak pijesz często to lepiej rzuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
vixwoman jeśli jesteś niepewna co do tego czy jesteś w ciąży to lepeij nie pij, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale właśnie tak se myślę że takie jedno piwo to niezaszkicowani, ale jak ktoś stara się o dziecko to może nie powinien pić ani grama alkoholu?? tak dla bezpieczeństwa, zastanawiam się czy to nie obniża płodności przypadkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Myśle, że jedno piwo nie zaszkodzi :) ale tylko jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Na pewno gdy się jest w ciąży to nie można pić alkoholu, czytałam też gdzieś, że jeśli mężczyzna nadużywa alkoholu i pali to może być problem z jego sperma i zapłodnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ja tez lubie piwko zawsze dziennie dwa zimne wypijalam wieczorami ale 1.5 miesiaca temu dostalam brzuch jak balon myslalam ze to ciaza a @ przyszla potem myslalam zr to przez piwko to zucilam , a przedwczoraj sie okazalo ze mam jakies kamienie masakra.... ale tydzien temu wypilam jedno i to bylo ostatnie.... bo alkohol niestety szkodzi naszemu malenstwu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
vixwoman lekarze radzą, by te małżeństwa co palą albo rzuciły palenie, albo ograniczyły do minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie szkodzi dlatego lepiej nie pić, ale jak dostane @ to juz na 100% nic nie zaszkodzi mojemu maleństwu bo go nie będzie:( to wtedy mozna nawet całą beczkę wypić:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
vixwoman nie myśl tak negatywnie, może się uda :) głowa do góry :)mojej koleżanki mąż kopci jak nie wiem co i wpadli przed ślubem więc to nie reguła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ja zucilam jak zaszlam w pierwsza ciaze i juz nigdy nie bede palic fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers - dzieki :) wlasnie dzis zlozylam dokumenty i okolo 10 dni czekam :D a u mnie dalej brak @, mam nadzieje ze nie zanikl, ani nie zatrzymal sie po castagnusie i wiesiolku :(, tylko cos jest na rzeczy... jeszcze czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
vixik, palenie absolutnie zakazane a jeślki chodzi o alko to nie wiem, jak z piwkiem (sama też lubię), ale ginka powiedziała, że przed staraniami i w czasie starań to kieliszek wina jest nawet wskazany :) czerwone wino ma dużo zalet, wpływa na ciśnienie, na serce i tak dalej a przy staraniach to podobno pomaga mięśniom się rozluźnić, dzięki czemu nie jesteśmy spięte i plemniczki mogą dalej zajść.... podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zaczęłam się starać to nie piłam w ogóle, nawet jak miałam ochotę, ale potem się okazało, że tej @ wiecznie nie ma i nie będzie tak łatwo, to przestałam sobie odmawiać. Po prostu staram się ograniczać i pić mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja chyba lampke winka sie napije, ale doipero jak dostane @, wiadmo nie wiem czy cos dam rade zdziałac w tym cyklu, ale moje sumienie mi nie pozwala się teraz napic ani łyczka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie raz na jakis czas zdarzy ze sobie piwko wypije,palic na szczescie nie pale. moj mężuś wczesniej palił ale udało mu sie rzucic ten nałog ,i nie pali juz 2,5 roku,a jesli chodzi o jakies piwko to nie lubi pic,tak wiec u nas nie ma z tym problemu:) za to mnie jakies dopadło przeziebienie i tak sie zastanawiam czy brac cos na katar czy poczekac,bo niby mam @ miec za 4 dni no ale jakby czasem wielkim cudem udalo mi sie z ciąża w tym cyklu to lepiej nie ryzykować chyba i nie brac lekarstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie raz na jakis czas zdarzy ze sobie piwko wypije,palic na szczescie nie pale. moj mężuś wczesniej palił ale udało mu sie rzucic ten nałog ,i nie pali juz 2,5 roku,a jesli chodzi o jakies piwko to nie lubi pic,tak wiec u nas nie ma z tym problemu:) za to mnie jakies dopadło przeziebienie i tak sie zastanawiam czy brac cos na katar czy poczekac,bo niby mam @ miec za 4 dni no ale jakby czasem wielkim cudem udalo mi sie z ciąża w tym cyklu to lepiej nie ryzykować chyba i nie brac lekarstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje ira1 - ogromne szczęście Witam nowe koleżanki. Czytam Was codziennie tylko jakoś się nie udzielam Co do nałogów - my z mężem nie mamy problemów z paleniem. Za to oboje uwielbiamy zimne piwko. Ale to najczęściej w piątek po całym tygodniu pracy włączamy jakiś film i wypijamy sobie po 2 -3 piwka. Dziś mam strasznego doła. Stwierdziłam że nigdy nie będę w ciąży. Seks już mi nie sprawia przyjemności traktuję go jako mechanizm do robienia dziecka, mąż to zauważa i nie chce się ze mną kochać. Marnie widzę naszą przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje ira1 - ogromne szczęście Witam nowe koleżanki. Czytam Was codziennie tylko jakoś się nie udzielam Co do nałogów - my z mężem nie mamy problemów z paleniem. Za to oboje uwielbiamy zimne piwko. Ale to najczęściej w piątek po całym tygodniu pracy włączamy jakiś film i wypijamy sobie po 2 -3 piwka. Dziś mam strasznego doła. Stwierdziłam że nigdy nie będę w ciąży. Seks już mi nie sprawia przyjemności traktuję go jako mechanizm do robienia dziecka, mąż to zauważa i nie chce się ze mną kochać. Marnie widzę naszą przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×