Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Hej, do duphastonu dorzucili mi potas hmm ciekawe czy w zwiazku z tym krwiaczkiem. Kurcze przyszla pani co w 9tc rozlal sie krwiaczek i zjadl plod :-( anvers zatestuj tak jak pisze morgrana dla swietego spokoju. ... A krwiaczki robia sie przez skurcze macicy, a skurcze sa od stresu np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, do duphastonu dorzucili mi potas hmm ciekawe czy w zwiazku z tym krwiaczkiem. Kurcze przyszla pani co w 9tc rozlal sie krwiaczek i zjadl plod :-( anvers zatestuj tak jak pisze morgrana dla swietego spokoju. ... A krwiaczki robia sie przez skurcze macicy, a skurcze sa od stresu np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro to zjem go ze sniadaniem heh, dziewczyny nie ma co testowac bo nie mam zadnych objawow ciazowych az normalnie dziwne hehe bo zawsze schizuje, zobacze co bedzie po tyg stosowania to wtedy moze sie skusze jak narazie nie ciagnie mnie do testu, a mam tylko jeden i obiecalam sobie ze to jest moj ostatni test ktory musi pokazac dwie krechy heh,juz i tak tyle testow poszlo na marne wiec ten nie moze sie zmarnowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... jak to sie stalo u tej dziewczyny w 9tc? Za pozno sie dowiedziala, czy zaraza byla za duza? Skurcze macicy biora sie tez z niedoboru progesteronu... Ciaza to jeden wielki system zaleznosci... Anvers - no ja sie pozbylam wszystkich testow z domu - i od razu poczulam sie z tym lepiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, brak magnezu tez wplywa na skurcze miesni, w tym macicy - tak sobie przypomnialam - kolezanka w 6 miesiacu dostala magnez wlasnie na przedwczesne skurcze i krwawienie i przeszlo niemal z minuty na minute - dziecko urodzilo sie zdrowe i w terminie. Potas jest chyba na krzepliwosc ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio byli u nas znajomi z dzieckiem takim dwulatkiem i ten maluch tak sie ganial i skakal na mojego meza i krzyczy do niego tato tato i sie smieje a mi normalnie az serce sciskalo w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)Mongrana w sumie to masz racje:)narazie nie ma sie czym martwić:)znalazłam też info że jak są te zrosty to @ jest bardziej skąpa...a u mnie raczej w drugą strone:)więc raczej napewno ich nie mam:)ale ja ogólnie jestem panikara...i co się dowiem czegoś co by mogło mnie dotyczyć to zaraz snuje różne teorie...no ale masz racje:)teraz to jest mi spokój potrzebny:)żebyś dzidzi mogła sie zrobić:)tak na nią czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala306
Obowiązkowy artykuł dla wszystkich mam http://klikr.pl/u,fRL nie wychowujcie dzieciaka pod kloszem! sterylnosc to twoj wrog, wiem bo mam z tym zwiazane przykre doswiadczenia alergiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Weekend minął za szybko:))Byliśmy na grillu i sami mieliśmy równiez gości.Także nie odpoczęliśmy.Dziś u mnie 16dc a wczoraj test owu negatywny///Byłam w tym cyklu przeziębiona wiec owu jeszcze nie było.Bynajmniej nie czułam bólu podbrzusza który przeważnie mi towarzyszy podczas owu.No nic zobaczymy jak dalej sie potoczą sprawy:)Trzymam kciuki Cocacola za ciebie. Przesyłaj nam fluidki:) Monisia fajnie,że jesteś nadal z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anusia:)to my prawie w tym samym dniu cyklu:)u mnie 14:)i chyba dzis owu:)bo w śluzie była ciupka krwi:)wiec podejrzewam że dziś pękł pęcherzyk:)więc dziś staranka:)trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia napisałaś,że dziś pękł pęcherzyk i będą dzis staranka, ale powiedz mi czy wcześniejsze dni też były (staranka) czy tylko dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to zalezy od plemników, mojego M własnie udawało się 3-4 dni przed owulacją , w cyklach kiedy kochaliśmy się 1 dzień przed owulacją w dniu owulacji i dzein po nic, i stąd teraz wiem ze jego plemniczki są wolne i potrzebują wiecej casu zeby dotrzeć do celu :) ale za to bardziej wytrzymałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz:)a my robimy zazwyczaj 3 dni przed owu w dzień owu i po:)ale oczywiście ja mniej więcej przypuszczam kiedy ona jest:)ale wtedy jak nam sie udało co poroniłam:(to było dzień przed owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julana27
Witam!Pierwszy raz piszę na tym forum ale bardzo potrzebuję porady doświadczonych, ponieważ niepewność mnie wykańcza. Staram się o dzidzię, 2 września miałam ostatnią @ wg. obserwacji śluzu dni płodne miałam od 19 września (wcześniej tak 15-18 września przytulałam się z mężem codziennie). Według moich obliczeń @powinnam dostać 3 września, ale póki co w ogóle się na nią nie zanosi a test wychodzi mi negatywny. Zaznaczam,że dopiero co odstawiłam antykoncepcję hormonalną czy możliwe,że rozszalały się hormony i dlatego nie mam okresu?Czy może za szybko robię test? Mam już 4letniego synka i on został poczęty w pierwszym msc po odstawieniu tabletek. Czy któraś z Was będzie umiała mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)niestety moje wczorajsze staranka nie udały sie:(że też zawsze jest nie tak wtedy kiedy trzeba..dziś mamy próbować..ale wiem że jeśli wczoraj było jajeczko to dziś nic z tego:(także już wiem że cykl stracony:(ja sie chyba nigdy nie doczekam tego dnia kiedy będę mogła Wam oznajmić że jestem w ciąży.normalnie chce mi sie płakać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sippelsweg........29............7.............6.10.11... .......świętokrzyskie staraczka Monisia..23........4.............19.10.2011......podkarpacie luska46............20...........1.............19.10.11... .......Słupsk ewuś90............21...........4.............21.10.11 ..........Żory ania29.............29..........18!!..........29.10.11.... ......Rzeszów NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7............25.09.11... .......Antwerpen AniaMyszula.......23...........8............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34............34...........7............ 7.09.11...........O-E Świeżynka.........30...........6.............5.09.11 ..........Warszawa Tygrysek333......26...........6.............4.09.11.... ......Warmińsko-mazurskie natka89............22............2...........10.08.11 ..........Starogard Xenia33............33......7/przerwa.......9.08.11....... ...Wrocław Virtualia............33...........2.............6.08.11.. ........UK Pechowa............22...........4.............3.08.11.... ......śląsk BlackRosssa........27...........8.............7.07.11.... ......Rzeszów Panterka1981.....29...........5...............???........ .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka...............27........3......25.11.11........ .???... ............MANCHESTER Katie84................27........5......30.11.11........ .???... ...........Kraków olcik777...............26........5........4.12.11....dzie wczynka ......Małopolska barbera...............29.....dlugo......8.12.11....dziewc zynka.......wielkopolska nietoperek333.......28........2........8.12.11.....chłop czyk.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........7.......11.12.11....... ..???..............małopolska Karolka8512..........25.........3.......18.12.11........ ???..............ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........4........24.12.11.........?? ?.............gdańsk Ira1....................27........6........25.01.12..... ....???.............UK moniaa_aa............23........1........28.01.12.......sy nek...........wielkopolska kozza..................27........3.........3.02.12...... .synek...........okolice Łodzi vixwoman.............25........1.........9.02.12....dziew czynka.....śląsk ChceByćMamą.......27........???............???... ........???.............UK klara1984.............27.......10............???.. ..........???.............lubelskie ada111...... .........23.........7.......14.03.12..........???.......... ..zachodnie Maria.D83............27.........6........7.04.12........ ..???.............Koszalin Katii82................29.........4............???...... .......???............Pomorskie Kreyyzolka ..........22.........1.......29.05.12..........???......... ...st-g Ewelina...............27.........7............???....... ......???............dolnyśląsk cocacolagirl..........26........15...........???........ .....???............Łódź Mloda Mama201.....26..........6........8.06.12..........???...... ......UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julana27 po odstawieniu tabletek ponoć łatwo o ciąże, czasem starajacym sie ginekolodzy włąsnie przepisuja tabletki anty by po odstawieniu łatwiej było zajść. Bardzo możliwe że jest jeszcze za wczesnie na test. Okres powinien nadejść 14 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mierzysz sobie temperature w pochwie rano przed wstaniem z łóźka? Zmierz jeśli będzie 37 lub powyżej to leć na bete, bo bardzo prawdopodobna jest ciąża:) A chcesz dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzis 40dc, @ nadal brak, ale jest jeden plus castagnusa - zaniklo mi kilka pryszczy co zawsze dluzej sie utrzymuja, zobaczymy co dalej bedzie heh staraczka monisia - a gdzie to wyzytalams ze jak sa zrosty to @ bardziej skapa jest??? i spoko sama nie zostaniesz tutaj bo ja napewno tu bede hehe nawet jak mi sie uda nie zamierzam opuszczac tematu:) Julana27 - zrob test z krwi beta i wtedy bedziesz miala 100%wynik pewnosci, niekiedy testy oszukuja, wykazuja za pozno albo i wogole ale i sa takie ze wykaza wczesniej przed @, a po tabletkach anty owszem moga hormony sie rozszalec ale niekoniecznie, kazda kobieta przechodzi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anvers:)a wiesz wpisalam w google zrosty po zabiegu lyzeczkowania i mi znalazło jakieś forum i tam jedną z dziewczyn pisała ze skapa @ to oznaka tego że one są....no ją też zostanę na forum jak już mi się uda:)fajnie tu z Wami:)no mi się dziś udały staranka jest 15dc więc jest jeszcze szansa:)martwi mnie tylko ten dziwny śluz biały i taki gesty...ciekawe czy to jakieś zapalenie nie jest...jak nie przejdzie to będę musiała iść do giną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - śluz bialy to chyba wystepuje tuz po owu, a z tymi zrostami to juz sie boje bo moja @ nie jest taka skapa ale i nie masakryczna 3 dni takiej sredniej i 2 to juz takie plamienia wiec mam stracha ale co ma byc to bedzie i wytrzymam bo silna babka ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka Monisisa
hej:)Anvers tylko widzisz ja w tym cyklu mam dość dużo tego białego śluzu...a płodnego nie było tyle co zawsze.....no ale zobaczymy:)a z @ to ja też mam że 2-3 dni atakuje jak szalona a potem tylko plamienie bardziej...więc jest chyba ok z nami:)trzymam kciukasy za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anvers tylko widzisz ja w tym cyklu mam dość dużo tego białego śluzu...a płodnego nie było tyle co zawsze.....no ale zobaczymy a z @ to ja też mam że 2-3 dni atakuje jak szalona a potem tylko plamienie bardziej...więc jest chyba ok z nami trzymam kciukasy za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie ale mialam dzis sen, poszlam do labolatorium zrobic bete przed badaniem hsg no i zachodze do szpitala wchodze i klade sie do badania jeszcze w ubraniu, lekarz sprawdza wynik bety i mowi ze pani jest w ciazy i uwaga w 6miesiacu!! Ja na to ze niemozliwe i sen sie zakonczyl hehe, nie wiem na co to sie snilo czy na ciaze czy moze na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.chcialabym sie dolaczyc :)Staram sie z mezem o dzidzie juz ok 7mc.Za 4 dni powinna przyjsc @,troche pobolewa mnie brzuch a poza tym to nie ma innych objawów wiec moze tym razem sie uda :) Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto... Monisiu nie przywiazuj sie tak bardzo sluzu, bo to zawodna metoda - sluz jest przeciez glebiej, Ty na zewnatrz nie mozesz w pelni ocenic jego ilosci. Poza tym sluz to bardzo indywidualna sprawa, u kazdej moze byc inny i lubi sie czesto zmieniac. Sluz to taka mala podpowiedz ale nie wyrocznia. Mleczny sluz czesto jest w ciazy ;-) Anvers a jak tam Twoje mdlosci? Nigdy nie slyszalam, zeby ktos je mial po castagnusie. Ty moze lepiej jednak zatestuj, zebys nim nie zaszkodzila - to co prawda lagodny srodek i pare dni na pewno nie zaszkodzi ale zasadniczo nie powinno sie obnizac prolaktyny w trakcie ciazy ;-) Moze sen mial Cie naklonic do testu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×