Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Ja również uaktualniam NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO staraczka Monisia...23.......5.........ok15.11.11..........podkarpacie luska46............20..........2............18.11.11..... .....Słupsk ania29.............29..........19...........25.11.11..... ....Rzeszów BlackRosssa......27..........12...........25.11.11....... .....Łódź Bajbajka1986...25...........8.............01.12.11....... ...UK Malinowa1986....25..........6............09.12.11........ ..Warszawa NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO Rybka1991.......20..........12............10.11.11....... ...mazowieckie Xenia33...........33...........7............10.11.11..... ....Wrocław Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---.......... ....Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11........ ...wielkopolska anvers.............26..........7...........25.09.11......... .Antwerpen AniaMyszula......23..........8...........17.09.11........... Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ....Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... .....małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczy nka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........??? ............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???.. ..........dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups :D malinowa1986 Ja również uaktualniam NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO staraczka Monisia...23.......5.........ok15.11.11..........podkarpacie luska46............20..........2............18.11.11..... .....Słupsk ania29.............29..........19...........25.11.11..... ....Rzeszów BlackRosssa......27..........12...........25.11.11....... .....Łódź Bajbajka1986...25...........8.............01.12.11....... ...UK Malinowa1986....25..........7............09.12.11........ ..Warszawa NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO Rybka1991.......20..........12............10.11.11....... ...mazowieckie Xenia33...........33...........7............10.11.11..... ....Wrocław Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---.......... ....Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11........ ...wielkopolska anvers.............26..........7...........25.09.11......... .Antwerpen AniaMyszula......23..........8...........17.09.11........... Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ....Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... .....małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczy nka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........??? ............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???.. ..........dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz zrozumiałam o co chodzi z tą drugą tabelką, tzn. po @ :) Ale kumata jestem nie ma co...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda wam się zobaczycie juz nie długo wiem co przechodzicie jak za każdym razem dostajecie @ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś bardzo się tym nie przejęłam... Wiedziałam że jest to nieuniknione w tym miesiącu....Ach życie, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle straciłam jakiekolwiek nadzieje:(wiem że nigdy mi się nie uda!gdybym miała zostać matką zostałabym nią ponad 2 lata temu kiedy zaszłam w ciąże..a skoro ją straciłam :(to teraz wiem że w moim życiu nie ma miejsca na dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony jednak małe rozczarowanie jest bo w głębi duszy miałam cichą nadzieję że jednak sie uda.... Po tylu cyklach chyba jednak odpuszczę na jakiś czas...Zaczynam myśleć o tym coraz cześciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez stracilam ciąże w 13 tyg w tamtym roku i tez myslałam ze juz nie jest mi pisane zostac matka :( Ale w koncu sie w kurzyłam i odpuściłam sobie sobie staranie i jak odpuscilam to zaraz zaszłam w ciąze wiec dziewczyny glowa do góry uda wam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Monisiu.... Naprawdę...Ale przynajmniej wiesz że możesz zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak.ale widzisz musiałam mieć zabieg i boje się czy naie mam zrostów na macicy:(no i mój m po tym wypadku:(miał tyle rezonansów:(i tych badań:(czy one nie zniszczyły nasienia:(no i siedzący tryb życia też im nie sluży:(on che je zbadać a ja sie boje:(bo jak faktycznie coś z nimi nie tak to niewiem jak to będzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, myślę, że nie chciałabyś zajść w ciąże i ją stracić tylko po to, żeby wiedzieć, że zajść możesz. To straszna strata dla matki, która wie, że zaczyna nosić pod sercem dziecko, które kilka tygodni później traci... Świadomość, że "możesz zajść" nic nie daje w obliczu takiej osobistej tragedii. Głowa do góry Dziewczyny, zaczynamy kolejny cykl. Oby tym razem szczęśliwy dla którejś z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wy glupoty wypisujecie, az sie czytac nie chce! Zagladam do Was codziennie ale takie lamentowo odstawiacie, ze sie pisac nie chce... Ja rozumiem - rozczarowanie i zwatpienie, sama to przechodzilam. Ale marzyc o objawach ciazowych?????? Glupota. To nie jest NIC przyjemnego, kobieta nie czuje sie uskrzydlona tylko ciagle chora. Do czego tesknic? Do boli brzucha? Do wymiotow? Do zaparc, krwawien z nosa, dusznosci? A moze zylakow, hemoroidow, rozstepow... etc? Do ciaglego strachu o siebie i dziecko? Przestancie biadolic, bo takie nastawienie NIE pomaga w zajsciu. I jesli juz czegos pragniecie, to zdrowego dziecka a nie potwornych ciazowych dolegliwosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z malinowa. Nie ma nic straszniejszego dla matki jak stracic wlasne dziecko. A po takiej stracie nie odczuwa sie "ulgi", ze jest sie zdolna zajsc, tylko strach przed kolejna strata... Ty jeszcze Rybka nie robilas zadnych badan, to skad wiesz, czy mozesz zajsc, czy nie? Moze trzeba cos podleczyc i od razu zaskoczysz? A moze to Twojego meza trzeba podreperowac? monisia - caluj swojego faceta od stop do glow, ze chce sie dobrowolnie przebadac!!!! Przeciez zly wynik u mezczyzny to nie wyrok. Mezczyzn tez sie leczy!!!!!!!!!!!!! Pierwsza ciaze stracilas z powodu stresu a nie tego, ze Twoje cialo zawiodlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu będzie dobrze.Nie załamuj się. Na każdą z nas przyjdzie pora :) Malinowa masz rację....To na pewno jest strasznym przeżyciem i nie chciałabym tego przechodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongranbna bez urazy jak nie chcesz to nie czytaj przecież tu każdy ma prawo napisać co czuje i wogóle..nie rozumiem czemu aż tak się unosisz??skoro sama piszesz że to przechodziłaś to w pełni powinnaś zrozumieć te co teraz , właśnie w tej chwili to przechodzą.ja nie widze w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tez że za kilka dni jak już oswoje się zmyślą że znowu nic z tego to juz tak nie będe myśleć..ale teraz tak czuje:(jest mi źle i gdyby nie to że jestem w pracy pewnie znowu bym sie wypłakała😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, oczywiście, nie obraźcie się, ale ja rozumiem Mongranę. Nie w kwestii pisania głupot. Ale faktem jest,że jeśli każdy cykl bedziecie przeżywać w ten sposób, z rozpaczą, kiedy przyjdzie okres, to nic z tego nie będzie. Im bardziej się chce, tym mniej można. Ja dostałam okres, spodziewałam się go, nie krzyczałam, nie płakałam, nie lamentowałam. Przyszedł, to kupiłam tampony i już :) Ja wiem, że to boli itp, ale kurczę, to nie jest nasz 40 cykl, tylko 5,6,7. Normalne zdrowe małżeństwo czasem czeka na dziecko i 2 lata. To kwestia szczęścia. Monisiu, Mongrana ma rację - ciesz się, że Twój M chce się przebadać. To naprawdę wspaniałe, że wyszedł z taką inicjatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o skale zjawiska a nie o sama wymiane doswiadczen i odczuc. Jestem na tym forum od kilkuset stron i az takich smetow jeszcze tu nie bylo... Spojrz z boku na to co napisalyscie w ostatnich dniach - straaaaaaaaaaaaasznie sie dolujecie a nie wspieracie. Po przeczytaniu tego ma sie ochote wziac sznur a nie nabrac energii do dalszego zycia. Wiem, ze nie musze tego czytac ale pomyslalam, ze jak sie Wam da lekkiego kuksanca, to moze Was to troche otrzezwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulę Was wszystkie mocno. Moniś, kryzys przejdzie w końcu. Ja jeszcze takowego nie miałam i mam nadzieję, że mieć nie będę. Ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulę Was wszystkie mocno. Moniś, kryzys przejdzie w końcu. Ja jeszcze takowego nie miałam i mam nadzieję, że mieć nie będę. Ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana wierze że miałaś dobre intencje:)tylko widzisz ja niby czułam sie przygotowana na to że @ będzie:(ale jak już pojawiło się to plamienie to coś we mnie pękło:(i nie wytrzymałam:(a najgorsze jest to że mój m jest bardzo skryty.on tez to przeżywa tylko sam w sobie:(a ja tak nie potrafie:(i czasami to mi się nawet wydaje że on wcale nie chce tego dziecka skoro nic o nim nie mówi:(czy Wasi faceci tez tak mają??udają takich twardzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×