Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

no ciekawe:)bajbajka czekamy:) Rybka masz racje:)dlatego Ciebie podziwiam:)że po 12 cyklach jeszcze nie tracisz nadziei:)ja dopiero 5 a juz przeżywam bo czuje że nieudany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie dziś lub jutro dostanę @:( Tak coś czuję....No ale cóż... Może następnym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się dołować bo to nam w niczym nie pomaga....Mimo, że słota za oknem staram się nie wpadać w jesienną depresję :) I myślę co zrobić mojemu M na obiadzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poczekam na weekend i na @. A później muszę znaleźć sobie jakiś fitness, żeby nie przytyć za bardzo w zimę. Czuję, że ciałka przybywa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w tym miejscu sie wpisałam, ups.:D już poprawiam... NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Xenia33...........33...........7............10.11.11..... ....Wrocław Malinowa1986....25..........6............13.11.11........ ..Warszawa staraczka Monisia...23.......5.........ok15.11.11..........podkarpacie luska46............20..........2............18.11.11..... .....Słupsk ania29.............29..........19...........25.11.11..... .....Rzeszów BlackRosssa......27.........12...........25.11.11........ ... .Łódź Rybka1991.......20..........12............10.11.11....... ....mazowieckie Bajbajka1986...25..........8..............01.12.11..........UK NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21...........5-7/przerwa.......---.... ....Żory Greczen...........29..........17..........28.09.11....... ....wielkopolska anvers.............26..........7............25.09.11........ ..Antwerpen AniaMyszula......23..........8............17.09.11.......... .Koszalin gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... ... ...Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ... .Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ... .Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... ... ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... ... ..małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczy nka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....??? ............zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........??? ............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........?? ?............dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na niedzielę (ale wszystko mi mówi, że idzie, biegnie, gna ku mnie ten parszywy @). Monisia - ja trzymam za Ciebie kciuki, bo teraz my (no i Xenia) jesteśmy najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Ja siedzę w domu, mam powiększone migdałki i dostałam zwolnienie z pracy do czwartku czyli jeszcze dużo dni do obijania sie w domu :) Narazie nic nie myślę o ciąży i o dzidzi. Dziś gdy byłam na zakupach z moim to zwrócił uwagę na cene pampersów i aż się przeraził... Musze zabrać się za sprzątanie bo wygląda tak jakby jakaś burza przeszła... A potem obiadek. Fakt faktem że późny ale zawsze :) Ja czekam do piątku. Jeśli w piątek nie dostane to będzie to dobry znak... Jestem ciekawa... Nie było mnie sporo czasu to troche musiałam poświęcić czasu na rozeznanie się w temacie strasznie się rozpisałyście.... Mam nadzieję że wkrótce wszystkie napiszą jedną i tą samą treść wiadomośći do innych forumowiczek bo dawno nie było dobrej wiadomości od żadnej z nas. Chodź dobre wyniki badań są jakąś tam dobrą wiadomością. Ale jak wiadomo chciałybyśmy przeczytać wiadomość o 2 grubych kreseczkach. Wkrótce się znowu odezwę bo skoro jestem na zwolnieniu musze się trochę poobijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, no mam nadzieję, że teraz dwie kreski się posypią w ramach prezentów świątecznych :) Może będziesz jedną z pierwszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki w ten ponury, mglisty poranek. Dziś jest mój termin @. Ale coś czuję, że ten cykl znów jest nieudany....Wszystkie objawy @ mam więc nawet się nie łudzę. Eh jakie to niesprawiedliwe...Wczoraj słyszałam w radiu że jakaś Polka porzuciła niemowlę w lesie. Dzieciątko zmarło:( To nie fair.... Ale smęce od rana, ale tak jakoś mnie naszło.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Rybko:)nie tylko Ty smęcisz.ja właśnie czytałam ten artykuł:(i wiesz nie mogę zrozumieć tej niesprawiedliwości 😭 czemu takie anty matki , bo inaczej ich nazwać nie można , zachodzą w ciąże bez większych problemów.a potem takie biedne dzieciątko musi umierać:(i to w jakich warunkach 😭 to jeszcze nie masz @ ??to jeszcze nie wszystko stracone:)trzymam kciuki:)ja dziś mam mega doła:(wiem że sie nie udało i nigdy sie nie uda 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu uda się na pewno!!! Nie poddawaj się teraz! Moja znajoma zaszła po 2 latach dlatego ja też nie tracę nadziei:) Nie mam @ ale czuję że lada moment przyjdzie.:( I masz rację to anty matki choć i tak delikatnie je nazwałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja już naprawde nie mam sił:(każda nieudana próba coraz bardziej mnie dobija:(czuje się beznadziejna:(i nie czuje się kobietą bo co to za kobieta jak nie umie swojemu mężczyźnie dać tego co on tak bardzo pragnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz myśleć w ten sposób....A może właśnie to wina naszej psychiki. Za bardzo chcemy i to nas blokuje. Tylko jak tu o tym nie myśleć. Zastanawiam się nad tym czy nie odpuścić na jakiś czas....Z drugiej strony jednak szkoda mi tych 12 cykli żeby teraz przerwać starania.....Tak bardzo chciałabym mieć dzidziusia:( Taką małą Kruszynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może tylko widzisz ja już nie myśle o tym tyle co kiedyś:)znalazłam sobie inne zajęcia:)zaczęłam czytać książki:()co bardzo lubię:)i powiem Ci ze pomaga:)tyle że w niektórych też są tematy ciąży..ale tego niestety nie unikniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×