Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

:) Dziś Małż odebrał moje wyniki hormonów i wszystko w porządku. Wszystkie mieszczą się w normach, więc kamień z serca :) Testosteronu mam na górnej granicy, ale Gin powiedziała, że to w niczym nie przeszkadza. Cysta sama się może wchłonąć. Mimo tego będe pom. 16-25 dc jadła Luteinę, bo może wspomóc. Także jestem dobrej myśli. Małżowi kupiłam witaminki dla facetów - Androvit. Z tydzień je zjada i powiedział, że rzeczywiście odczuwa mniejsze zmęczenie i jest taki "żywszy". Mam nadzieję, że jego "żołnierzyki" też są żywsze i niebawem nam się uda. Grunt to pozytywne myślenie, ale bez nastawiania się i nakręcania. Takie jest nasze wczorajsze postanowienie. Jak długo w nim wytrwamy - nie wiem. Oby jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa to super że wyniki wyszły ok:) Teraz wiesz że wszystko w porządku:) Czas teraz na przyjemności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj nie mam żadnych mocnych objawów @...Lekko pobolewo mnie brzuch, jajnik i sutki. Ale ogólnie dobrze się czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu dziękuję za wiarę....:) Ten cykl jednak nie będzie szcęśliwy, tak coś czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, jak okaże się, że Malinowa ma dobre przeczucia, to zaraz ustawimy się w kolejce do pozytywnych przepowiedni :) Może cos w tym jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu zatem trzymam mocno kciuki żeby w końcu sie udało :) I o reszcie dziewczyn też będę pamiętała oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki:):) Dopiero teraz dorwałam się do kafeterii (sporo pracy dzisiaj). Więc tak - po pierwsze proszę mi się tutaj nie dołować, bo wszystko będzie dobrze, z tym, że u niektórych z nas chwile to zajmie :) BlackRossa - bardzo się cieszę, że wyniki dobre. Też myślałam o tych witaminach dla mojego S., ale najpierw to ja muszę Go na badania wysłać (niestety dzisiaj się rozchorował dość poważnie, więc z wysłaniem Go będę musiała odczekać kilka dni). Ja już odczuwam zbliżający się okres - jest mi ciężko w "brzuchu", pobolewa, no i ten PMS! Jak chcecie to ja mogę Wam poprzepowiadać Fasolki, ale dopiero jak sprawdzi się u Monisi :) Co u Was? Humory lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malinowa:)ja tak jak Ty już czuje wszystkie objawy na @ niestety:(homor troche lepszy:)ale nie dużo.chciałabym żeby Twoje przeczucie sie sprawdziło ale chyba nic na to nie wskazuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakoś humor bez zmian ....Ale dziś wybieram się do rodziców więc raczej się poprawi:) Szkoda tylko że w sobotę do pracy trzeba przyjść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ja na Twoim miejscu bym sie cieszyła że tej cholery jeszcze nie ma:)i miała test w domu w razie jakby do jutra sie nie pojawiła to go robiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu ja wiem że w tym miesiącu nic z tego....Czuję to. A jeśli chodzi o @ to poczekam jeszcze jakieś 5 dni ( w minionym miesiącu właśnie tyle dni mi się spóźniła). Nie mam żadnej nadziei i chyba tak jest łatwiej....Wiem że i tak przyjdzie ta wredna zołza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) widzę,że humory średnio dopisują:( Dziewczyny nie smutamy sie...na pewno nam sie uda,jak nie dziś to jutro:) trzeba myśleć pozytywnie,bo to pomaga.... Rybka🌼ja też nie rozumiem, dlaczego takie osoby zachodzą w ciążę i robie takie okropieństwa, a wiele kobiet,jak my pragniemy dziecka z całych sił i sie nie udaje:( to jest nie fair... Skoro jeszcze @ nie przyszła, to uszy do góry...trzymam kciuki, żeby sie nie pojawiła:D Ja wolne mam dopiero w pon, całe weekendy pracuje. ale w dni bez pracy można dostać na głowę, albo wpaść w depreche przy takiej pogodzie, jak jest na naszej wyspie... Monisia🌼 nie możesz tak myśleć,że nigdy sie nie uda! zobaczysz przyjdzie takie dzień, kiedy zobaczysz dwie krechy na teście i mała fasoleczka będzie w Tobie rosła:) głowa do góry!!!❤️ co ciekawego czytasz? bo ja też kocham książki:) Uwielbiam książki H.Coben'a:) Kochana,ja też już bym chciała mieć dzidzie,tak bardzo o niej marzę... musimy dzielnie czekać i walczyć o nasze skarby👄 BlackRosssa🌼 świetnie, że wszystko dobrze z hormonami:) Mój małż nie chce słyszeć o żadnych witaminkach:( nie wiem co on takie anty witaminowy:( malinowa1986🌼 ja z badaniami mojego muszę czekać do stycznia, jak będziemy w Pl, chyba że uda nam sie tu załatwić coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ja w 18dc jestem teraz wiec o małpie jeszcze sie nie wypowiadam. Wydaje mi się,że nie wkręcam sie jakos bardzo tak mi sie wydaje :) ale czytam różne fora. A gdzie nasza mongrana?chyba na długi weekend wyjechała:) Ja też baardzo uwielbiam książki czytać:)Zależy co kto lubi ale ja polecam Emilly Giffin,,coś niebieskiego'', ,,coś pożyczonego'' takie dla nas kobitek fajne:) Dużo osób polecało mi Książke ,,Ołówek'' ale jeszcze nie dotarła do bibliotek:) Pozdrawiam Was i odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bajbajka:)no ja ostatnio czytam Lize Markland:)szwedzka pisaraka kryminałów:)czytałam 4 części i teraz mam najnowszą:)jako pierwsza w bibliotece dostałam:D a i lubię też romanse:) No i wiem że nie powinnam tak myśleć ale nie potrafię:(to silniejsze ode mnie:(chcę żeby mi się wkońcu dało:)tylko tyle:)ale widocznie to za dużo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już u rodziców :) Brzuch znów boli...eh tam z tym wszystkim....I ta jesień za oknem.... Nie będę Wam już smęcić... Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laski, dosc marudzenia! Jesien tez jest piekna :) Ja wlasnie jade na Kabaty zeby poszukac jakiegos prezentu dla chrzesniaka :) Glowa do gory, ja juz jestem pewna, ze @przyjdzie. A skoro jest to nieuniknione, to nie ma co plakac. Wiecie, ja zauwazylam jedna rzecz. Po dniach plodnych mam nadzieje, ze sie udalo, ale jak kilka dni przed @ zaczyna mnie bolec brzuch itp, to juz wiem, ze nic z tego i przestaje sie przejmowac. Zycze Wam milego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny poranek:) U mnie dziś humorek dużo lepszy :) To ta pogoda tak pozytywnie mnie nastraja .... @ nie ma ale brzuch ciągle boli...także w każdej chwili się jej spodziewam:) A co tam u Was Kobietki ??:) Miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rybka:)no ją coś przeczuwał że jednak @ do Ciebie nie przyjdzie:)zobaczysz że to będzie TEN cykl:)trzymam kciuki za Ciebie:)mnie boli brzuch i cały czas jest biały śluz.a do @ jeszcze trochę.czekam spokojnie.już się pogodziłam się z tym że ten cykl nieudany.cóż może następny będzie bardziej owocny:)no mykam bo mam mnóstwo pracy.montują nam właśnie nowe meble więc mam dziś dużo pracy;)pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) My z Małżem w domku rodzinnym. Poranek piękny i słoneczny. Moj brat zrobił mi niespodziankę i zaprosił na popołudnie do stadniny, gdzie dziewczyna hoduje piękne koniki, które uratowała od rzeźni. Nastawienie ogólnie pozytywne. Życzę Wam miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! witam nowe staraczki :) u mnie bez zmian, odpuscilam juz sobie, co ma byc to bedzie... milego weekendu kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Malinowa1986....25..........6............13.11.11........ ..Warszawa staraczka Monisia...23.......5.........ok15.11.11..........podkarpacie luska46............20..........2............18.11.11..... .....Słupsk ania29.............29..........19...........25.11.11..... ....Rzeszów BlackRosssa......27..........12...........25.11.11............Łódź Rybka1991.......20..........12............10.11.11..........mazowieckie Bajbajka1986...25...........8.............01.12.11..........UK NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO Xenia33...........33...........7............10.11.11..... ....Wrocław Sippelsweg........29..........10............7.11.11..........świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---..............Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11...........wielkopolska anvers.............26..........7...........25.09.11..........Antwerpen AniaMyszula......23..........8...........17.09.11...........Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11............Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........... śląsk Panterka1981....29.........5...............???................małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......???.............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......???.............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewczynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wielkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopczyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......???.............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???.............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???............gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczynka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........???............UK klara1984...........27........10..........???...........???............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chłopczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........??? ............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........???............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???............dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Ja już po pracy, ale jeszcze wieczorem idę... Rybka🌼jak nie ma @ to jest nadzieje,że sie udało:)także kciukam,żeby @ nie pojawiła sie:) monisia🌼 BlackRosssa🌼i Tobie miłego dnia:)świetny pomysł miał Twój brat:) anvers🌼my sie chyba jeszcze nie znamy:) chyba takie myślenie jak Twoje jest najlepszą drogą do ciąży... moja kumpela też sobie ostatnio odpuściła, i co.... jest w 9 tyg ciąży:) Dzisiaj zaspałabym do pracy:D właściwie to sie spóźniłam... Miłego dnia! idę pomolestować męża,hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×