Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość koral075
pomogę pani małżeństwu w zajście w ciążę mam 36 lat zdrowy 3 dzieci zapewniam dyskrecje i oczekuje, koral075@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tu cisza... tylko mi nie mowcie, ze to dlatedo, iz wszystkie polecialyscie do tego korala, he he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja nie śpię ;) byliśmy dzisiaj w Częstochowie, bo to chyba był cud ze wszystko się dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos odbilo, znalazlam w necie "aaa kotki dwa... ach spij kochanie" i nawet zaczelam nucic :-P Ciekawe, czy sie ululam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam Xenia bylo? - normalnie czy jakos patriotycznie? u nas dzis dzien roboczy ale ja i tak mam labe - lekarka przedluzyla mi zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było raczej normalnie. Ludzi dużo ale nie tłumy. Zimnooo bylooo. Kaptury na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam problemy ze spaniem. Jak już usne to śnią mi się horrory ze szpitala. Masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana to dobrze ze już lepiej się czujesz, lezakuj i korzystaj z laby jak najdłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba po prostu przepracowujesz noca minione wydarzenia - jak wszystko odreagujesz to sny sie poprawia, tak sadze :-D Mi sie ostatnio sni duzo glupot ale spie baaaaardzo dlugo :-) Takze aaa, kotki dwa dla nas obu i moze zadziala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy u mnie już lulaja a ja siedzę w salonie i oczy mam jak 5 zl. Nie chce mi się oglądać tv ani czytać wiec zajrzalam na chwile. Aaa i widzę przed sobą swoją czarna kuchnie -brudaske, która jutro będę szorowac ;) Mówię Wam Dziewczyny ciemne meble może i są ładne ale każdy paluch na nich widać i zawsze spędzam godzinę w kuchni na doprowadzeniu jej do połysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spróbować czy Twoja kołysanka zadziała Mongrana ;) gorzej jak Ty będziesz śpiewała kolysanki , a ja rano pobudki ;) Bruder Jacob Bruder Jacob, schlaefst Du noch ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Dziewczyny :) Ale mroźno dzisiaj:) Bu! Ja już niestety siedzę w pracy...:( A tak smacznie mi się spało....Ja ogólnie nie mam problemu ze spaniem. Wystarczy że poczuję poduszkę pod głową to zasnę nawet o 17 he he :) Mój M nie może wyjść z podziwu :) On za to ma problemy z zaśnięciem :( Biedaczek.... U mnie bez zmian, @ nie ma ale ból brzucha jest także czekam cierpliwie:) A co u Was Kobietki ?:) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki U mnie też dzisiaj mroźno, siedzę dziś cały dzień w domku mój pojechał na polowanie dewizowe więc mam cały dzień dla siebie. Wczoraj posprzątałam w mieszkaniu także mam całkiem wolne. Mnie czasami bolą jajniki i mam ból na okres chodź do okresu jeszcze góra 6 dni. Mam taki płynny w kolorze mleka śluz ale to nie jest śluz poprostu maź która jest wodna... Wczoraj dowiedziałam się że szwagierka jest w 7 tc nawet jej fasolke widziałam na zdjęciu z USG ale fajnie... Troche się niecierpliwie i już bym chciała wiedzieć. Dzisiaj skoro taka ładna podoga to chyba musze zaliczyć spacerek z psiakiem niech się wylata... A potem jeszczw obiad. Nie mam pomysłu co by ugotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.u mnie potwierdziło się to że będzie @.zaczęły się moje przedokresowe plamienia;(jestem złamana;(ale czego mogłam się spodziewać.nie daje sie do niczego:(mam dość i zastanawiam się nad końcem starań naprawdę nie mam sił już walczyć o to moje szczęście;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Monisiu nie wolno Ci tak mówić słyszysz???!!!! To dopiero Twój piąty cykl... Zobaczysz że niebawem sie uda nam wszystkim :) Ja też już wiem że ten cykl jest zmarnowany.... Ale nie przejmuję się już tym tak bardzo... Chyba też odpuszczę na jakiś czas... Także Monisiu główka do GÓRY!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu jestem z tobą nie przeujmuj sie rybka ma racje ten 5 cykl to jeszcze nie ma tragedii. Będzie dobrze w końcu musi się udać. Trzeba walczyć o swoje marzenia. Ja myślę że niedługo wszystko się odmieni. U mnie jest coraz gorzej ze wszystkim z pracą mojego z moją nie wiem co to będzie ale mam nadzieję że się poukłada. Także nie ma co się łamać głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu spójrz na to z innej strony. Dostałaś @, więc Twój organizm funkcjonuje poprawnie i z tego należy się cieszyć. A za kilkanaście dni - kolejna szansa. Uszy do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Ja wlasnie klade sie spac. Jestem niesamowicie zmeczona po 2 dniach z coreczka mojej siostry. Po prostu padam z nog.. :) Monisiu, jeszcze nie dostalas, wiec spokojnie. Mialam nadzieje, ze moja przepowiednia okaze sie prawdziwa, ale jak widac kiepski ze mnie Nostradamus. Jesli Cie to pocieszy, to ja juz mam taaaakie bole na @, ze boje sie ruszyc, bo w kazdej chwili tak naprawde moze mnie krew zalac :) Czekam do jutra, bo jutro termin @. Juz sie nie przejmuje i sie pogodzilam. U nas tez juz niesamowicie zimno. Az zaczynam zalowac, ze nie mam futra badz kozucha, bo jak faktycznie przyjdzie zima, to jako rasowy zmarzluch bede marzla nawet pod koldra :) Pozdrawiam Dziewczyny i caly czas trzymam za Was kciuki, czekajac na info od chocby jednej z Was o 2 kreseczkach (w tym miesiacu). A jak nie, to kolejny raz proponuje rownoczesne i wspolne zajscie w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBIERAMY NA SANKI
Witam Wszystkich. Zapraszam do licytacji w moich aukcjach, są to ubranka po synku, w różnych rozmiarach: 74, 80 Sprzedajemy za małe już ubranka gdyż chcemy zebrać troszkę pieniążków na sanki dla Wojtusia Niestety sytuacja życiowa w naszym domu nie wygląda ostatnio najlepiej więc może dzięki Państwa pomocy uda nam się uzbierać na choćby używane sanki na Mikołajkowy prezent dla mojego Skarba. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Serdecznie zapraszam zainteresowanych i z góry dziękuję za wsparcie http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Przedmiotem aukcji są również ZABAWKI, grzechotki, gryzaki itp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy:) Padam na twarz- tak w środku dnia! wczoraj miałam mega męczący dzień...mamy festiwal na wyspie i mnóstwo ludzisków...na szczęście dzisiaj już lepiej. miałam nie iść do pracy na 12,ale musiałam. Rybka🌼 ja też ostatnio tylko poczuje poduszkę, i już śpię:D luska🌼 monisia🌼nie myśl tak, głowa do góry!damy radę,bo kto jak nie my! BlackRosssa🌼 malinowa🌼dzieciaki potrafią dać popalić:D szkoda,że dostałaś @:( także trzymamy kciuki za kolejny cykl, oby był z 2 krechami:) ja tak sobie myślę,że fajnie by było zrobić sobie prezent na imieniny 4 grudnia i zobaczyć dwie kreski:)zobaczymy czy sie uda:) Miłej reszty niedzieli... ja za 3 godzinki do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja im bliżej @ to coraz bardziej i więcej myśle. Chodź przez poprzednie dni nic nie myślałam. Już się piątku doczekać nie mogę... W pracy do 18 więc wróce i zaraz spać i znów kolejny dzień. Mam nadzieję że wytrzymam. Przydałyby się u którejś w końcu 2 kreseczki bo to sie długo ciągnie. Może któraś nas miło zaskoczy ja 2 grudnia mam urodzinki i mam nadzieje że już w 3 będziemy świętować. Ale testu nie robie. Po poprzednim miesiącu mam nauczke że nie ma co się tak gorączkować. U nas też zimno jest aż się nie chce nosa wyściubić z domku ale niestety trzeba pracować... 3majcie cię ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie jade metrem do pracy. Smutek juz mi przeszedl po tym jak moj maz stwierrdzil, ze trudno, ale plus tego taki, ze mamy kolejny miesiac dla siebie i na nasze starania. Jednak facet to facet, haha. Ja tez Wam zycze 2 kreseczek, oby jak najszybciej. Luska, Ty i Monisia macie byc pierwsze, juz teraz, w tym cyklu :) Ok, jade dalej, pozniej sobie wylicze i uaktualnie tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Co tam u Was Kobietki??? U mnie dzisiaj mrozu nie ma ale i tak jest zimno, bu!! U mnie ciągle brzuch boli....Pewnie znów @ spóźni mi się 5-6 dni jak ostatnio..... Pozdrowionka cieplutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja tylko na chwile nie chcę wprowadzać smutnego nastroju.nadal nie mogę pogodzić się z tym że znowu będzie @ 😭 nadal mam plamienia ale jutro pewnie już sie rozkręci:(i powiem Wam że to mój pierwszy nieudany cykl którego nie wytrzymałam nerwowo i wypłakałam sie na ramieniu mojego m 😭 niestety to nic nie pomogło:(nadal czuje się okropnie:(do tego koledze w pracy urodziło sie 2 dziecko i musiałam słuchać tych wszystkich szczegółów z tym związanych:(no nic nie będe Was tu więcej zanudzać..niewiem kiedy teras zajrze.ale pewnie nie prędko..także trzymajcie sie dziewczynki:)pa pa aha Rybka trzymam kciuki:)to dobry znak jak nie ma tej głupiej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Malinowa1986....25..........6............13.11.11........ ..Warszawa staraczka Monisia...23.......5.........ok15.11.11..........podkarpacie luska46............20..........2............18.11.11..... .....Słupsk ania29.............29..........19...........25.11.11..... ....Rzeszów BlackRosssa......27..........12...........25.11.11....... .....Łódź Bajbajka1986...25...........8.............01.12.11....... ...UK NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO Rybka1991.......20..........12............10.11.11....... ...mazowieckie Xenia33...........33...........7............10.11.11..... ....Wrocław Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---.......... ....Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11........ ...wielkopolska anvers.............26..........7...........25.09.11......... .Antwerpen AniaMyszula......23..........8...........17.09.11........... Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ....Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... .....małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczy nka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........??? ............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???.. ..........dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×