Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

przez miesiąc miałem konto na sympatii i oto moje wnioski

Polecane posty

nie to miałam na myśli akurat :) no ale cóż tu tłumaczyć trollowi :classic_cool: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piczkaxxxxxxxxx to wrzuć swoje zdjęcie? stwierdzimy czy ładna czy pasztet z Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik ponad miarę
albo offerma ma 17 podszywów albo mu odjebało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda , tylko cebulą ale jak załoze konto na sympatii to i tak nikt nie poczuje a poza tym mam takie ciche marzenie że cream do mnie puści oczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik ponad miarę
jem kupe offermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma chyba pisze na pomarańczowo wiec to moga byc podszywy , a co tam mogą byc , są na pewno bo sama jestem jednym z nich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż tu gadać, prawiczków nie ma :( :( :( po ciężkim tygodniu pracy znalazłam czas na kafe i co widzę? nic ciekawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko jak ją spotkam to pozdrowię :D ale prawdopodobieństwo marne :p udaję się na spoczynek wieczorny :) zmułka jak cholera dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc sami widzicie zrobiłem wystarczająco duzo ale ze sie nie podobam to nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie mam te same wrazeni
a co autor. Mialem tam konto, trohce dluzej , ok 3 miechy. Tendencja jest taka ze najlepsze branie maja kolesie z dobrymi ryjami, ja mam chujowy na maksa , wiem to ale tez juz dawno sie z tym pogodzilem. I laski nie pisaly do mnie ani nie pykaly oczek nawet pomimo faktu ze jestem b wysoki (194) i mam niezla sylwetke (mialem foto z sylwetka i twarza, z sama twarza i inne. Moj kumpel w tym samym czasie w ciagu miecha dostal chyba z 30 oczek a jest kurduplem jak dla mnie , mial wpisane 174 cm (co rzekomo niby odstrasza dupy ale jakos nie bardzo). Tyle ze on ma dobra morde i na studiach coagle laski za nim biegaly wiec nie dziwota ze i tam tez. Wrazenia ogolnie, chujowe, zdanie o laskach mam jeszcze gorsze niz przedtem. totalne pustaki, gotowe tylko zeby sie chwalic jakims kenem przed kolezankami. I nie, nie dotyczy to tylko tych szczeniar ale i kobiet po 20-30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jacy maja??
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacys napakowani gogisie kudły za zel i wszyscy ubrani tak samo :D i napakowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUhuihikuhfihih
A one same wogole wysylaja jakies oczka czy tylko czekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVP II
Bywalem na wielu imprezach w zyciu, parapetowki i disco, koncerty Moge smialo stwierdzic ze laskom podobaja sie przede wszystkim kolesie z przystojnymi gębami, sredniego wzrostu 175-180, lekko dopakowani (ale taki efekt mozna osiagnac w 3-4 miesiace na silowni bez zadnych odzywek tylko dobre zarcie). W dobrych ciuchach. Takie sa moje kilkuletnie obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba to podnięść
bo jest cudowne :classic_cool: czytajcie od 1 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do creamika
cream a jakie pisałeś wiadomości, tzn jakiej treści? bo może w tym jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×