Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malgorzata.Bialy@oriflame.biz

Zostań konsultantką(em) O R I F L A M E!

Polecane posty

Gość Malgorzata.Bialy@oriflame.biz

Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi,wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć,lubisz niezależność i nienormowany czas pracy,chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną,warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy Oriflame. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków: -zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, -kupuj kosmetyki dla siebie taniej, -17 katalogów w ciągu roku, -brak minimalnej kwoty zamówienia, -brak kar za nie złożenie zamówienia, -masz nielimitowany czas pracy i zarobki -zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości; nie ma obowiązku składania zamówień w każdym katalogu! -odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. -masz gwarancję satysfakcji - czyli możliwość zwrotu produktu,jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań. -dodatkowa oferta - suplementy diety - WELLNESS BY ORIFLAME. -zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży. Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy a w nim kosmetyki o wartości 280zł oraz próbki za 1zł. Zapisując się u mnie woda toaletowa o wartości 80zł w nagrodę. Praca dla osób, które ukończyły 16 lat. Chętnie udzielę szczegółowych informacji. http://www.oriflame.rfv.pl GG 9052425; malgorzata.bialy@oriflame.biz, tel.606638894 Twój kod promocyjny to: 334999! OFERTA DOTYCZY CAŁEGO KRAJU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kasa
Ciekawy sposób na zarabianie. Przeczytaj koniecznie! Hey! Znalazłem ostatnio całkiem nowy sposób na zarabianie w Internecie. Całość wygląda bardzo interesująco, a zarobki przekraczają nawet 5000zł. Żeby dowiedzieć się więcej wystarczy wejść na stronę http://dobryzarobek.pl/index.php?id=dbc8e46ed3b2a4ace52c7eed7b538d3c , a tam wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi ile ja na tym zarobie bo ze dostane jakies tam prezenciki w postaci kosmetykow to ok ale ile od wrtosci zamowien ja dostaje kasy? i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamePOZNAŃ i nie tylko
Chcesz dorobić lub zarobić??? Pracuj w domu w swoim własnym tempie. Sam sobie wyznaczaj cele ja pomogę je Tobie osiągnąć:) Nie trać czasu i pieniędzy. Teraz wpisowe tylko 1zł czyli to cała Twoja inwestycja. Zyskaj kontakt z ludźmi i zarabiaj pieniadze. Korzystaj z wielu możliwosci ORIFLAME. Wszystko zależy od Ciebie to Ty decydujesz a nikt inny. Bardzo łatwo mozna sie zapisac ale też i łatwo i bezproblemowo sie wypisać. Zainteresowany nic prostszego kliknij do mnie a powiem CI co dalej. Odpowiem na Twoje pytania. Osoby, które sie zapisują u mnie otrzymają zestaw dla nowego konsultanta + katalog aktualny do pracy:) Pamietaj teraz wpisowe 1zł!!! Super program witamy dla nowych konsultantów z którego mozesz lecz nie musisz korzystać (reklama w necie i w tv) do rejestracji jest potrzebne jest dla osób powyzej 18 lat ksero dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej + zgoda opiekuna dla osób powyzej 16 lat. P omogę uzyskać 14 dniowy odroczony termin na zapłate faktury. Otrzymasz wszelkie namiary na mnie żebyś mógł korzystać z nich w razie problemów. Oriflame ma na prawde wieeele plusów poznaj je!! Czekam na Ciebie. kod promocyjny 1224993 meil julia.antkowiak@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×