Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelina19061988

Opaska na żołądek - Osoby przed zabiegiem i po ....

Polecane posty

Gość bass
wszystko zależy chyba od lekarza. W niektórych szpitalach już na drugi dzień pozwlają jeść np. owsiankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem po wstępnej wizycie u lekarza właśnie w sprawie opaski, teraz będę robić badania i czeka mnie wizyta u psychologa. Mam pytanie odnośnie tej wizyty. O co pyta psycholog, czego mogę się spodziewać na takiej wizycie? Ktoś był? Staram się o refundację z NFZ. Z góry dziękuję za odpowiedź. Czekam też na meile na priv wichurka@02.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate502
Cześć dziewczyny ja miałam robioną opaskę 28 września w Łodzi u doktora Szewczyka,ogólnie wszystko ok,ale trochę dziwnie się czuję przy połykaniu nawet malutkich łyków odczuwam coś jak ucisk,ból w okolicy opaski żołądka, może wiecie czy tak ma być bo już zaczynam się bać że coś nie tak ze mną,a prawie wcale nie jem,przy piciu też mnie boli,Prosz poradzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.mam problem z dużą nadwagą i od jakiegoś czasu myślę o takiej opasce ,niestety nie mam pojęcia gdzie szukać pomocy więc proszę podajcienamiary na jakiegoś lekarza który wam pomógł najlepiej z łodzi bo mieszkam w okolicy.pozdrawiam i czekam na rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate502
Napisz do mnie kate502@op.pl,to Ci pomogę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.jeszcze raz zwracam sie o pomoc w tym temacie gdyz bardzo zależy mi na czasie.może pomyślicie ze jakaś pusta laska co się chuda chce zrobić ale nie,mój problem jest troszke wiekszy gdyż od kilku lat jestem chora na martwice kości nóg i kilogramy które mi przybywają mogą skończyć sie dla mnie żle. w ostatnim czasie doszło u mnie do paru upadków bo kolana nie utrzymały mojego ciężaru raz nawet miałam na rekach swoją 2-letnią córeczke,od tamtej pory nie biore jej już na rece gdy stoje bo sie boje ze znów upadne. przestałam wogóle wychodzić z domu bo chodzenie sprawia mi ogromną trudnoś.proszę pomóżcie. p.s. kate 502 na maila napisałam ci moje gg i nr kom.czekam na wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wstepnej rozmowie telefonicznej z dr Szewczykiem.Wyznaczył mi pierwszą wizyte na nastepny poniedziałek.Podejście ma super, chociaż pierwsze 3 min rozmowy nie były zbyt miłe z jego strony. odpowiedz na moje pytanie o opaske padła taka ;prosze dzwonić za tydzień zobaczymy czy coś sie da zrobić,pozwoliły mi zwątpić w sens całej sprawy ale ja mu na to ze bardzo zależy mi na czasie to te słowa chyba go bardzo zirytowały bo odpowiedział mi że pewnie operacje chciałabym już jutro i po sprawie wtedy powiedziałam mu o chorobie i o tym że ciężko mi chodzić i że przewróciłam się z córeczką na rekach wtedy nastąpiła zmiana z jego strony.powiedział ze w takim wypadku mam odrazu w poniedziałek stawić się u niego w poradni w szpitalu Barlickiego.teraz odliczam dni do wizyty.mam nadzieje żę wszystko sie jakoś ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie taki jednak straszny ten nasz doktor.przed wejściem miałam stracha ale było super.najgorsze były pytania o inne metody leczenia otyłości i pytanie dlaczego akurat opaska, niestety pod wpływem stresu wszystkie wiadomości odleciały jak motyle i wszystko pomieszałam.na następną wizyte mam "odrobić lekcje" o wszystkich metodach,zaszczepić sie na żółtaczke i zgłosić do niego po termin.niestety pan doktor powiedział mi że zabieg przejde juz w kutnie gdyż tam sie teraz przenosi.teraz ide "odrabiać lekcje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate502
Monia trzymam kciuki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem po pierwszej wizycie u prof Paśnika i po wizycie u psychologa który zakwalifikował mnie do zabiegu. Teraz jestem w trakcie wykonywania badań i jak zrobię to tez szybko mykam do prof Paśnika a potem to juz tylko operacja mnie czeka. Mam prośbę do wszystkich którzy już ją przeszli o jakieś info. Najlepiej osoby od prof Paśnika. Z góry dziękuje, podaje maila wichurka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuka
ooo mogę pisać :) wreszcie... umówiłam się na wizytę do dr Paśnika, idę za jakieś 2 tygodnie. Będę starać się o opaskę na NFZ. Mam 172 i 128kg. Próbowałam się odchudzać i nic. Może to pomoże? Niech się ktoś odezwie :) Piszcie jak Wam idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate502
Ja przy wyjściu ze szpitala ważyłam 133,6 obecnie ważę 120 kg.przez try tygodnie schudłam 13,6 kg.Mam znajomego który przez rok czasu schudł 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuka
Kate dziekuje za odpowiedz :) Ostatnio czytalam duzo na temat operacji i boje sie bardzo powiklan i tego, ze niektorzy po tym umieraja. Wszak moje zycie jest wazniejsze niz szczupla sylwetka. KATE czy mozesz opowiedziec jak sie czulas po operacji, ile czasu bylas na zwolnieniu z pracy(jesli pracujesz) i jak dlugo goi sie rana? Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate502
Po operacji czułam się dobrze,miałam we środę robiona laparoskopem wyszłam do domu w piątek i zjadłam z 1,5 łyżeczki serka wiejskiego i zapchałam się wymiotowałam nic prawie nie mogłam jeść mało piłam ale po jakichś kolejnych 3 dniach mi minęło.Zaczęłam pomalutku jeść w mikroskopijnych ilościach,bo więcej nie dasz rady,bo jak za dużo zjesz to od razu wymiotujesz.A co do umieralności to też słyszałam o przypadku z Łodzi ,ze kobitka po operacji wypiła coca coli co jest ABSOLUTNIE ZABRONIONE i to było powodem jej śmierci niestety,więc jeśli będziesz się stosowała do zaleceń lekarza to nic Ci nie grozi.Ja lekarzowi który mnie operował ufam całkowicie to Bardzo dobry fachowiec znający się jak nikt na rzeczy.Więc się nie zastanawiaj,bo zobaczysz jak się polepszy jakość Twojego życia.Ja np. mam cukrzycę,nadciśnienie i choć minął dopiero miesiąc od mojej operacji to już mam nawet o połowę mniejsze cukry insuliny podaję sobie dużo mniej,tabletek od ciśnienia też ok.o połowę mniejsze dawki.W moim przypadku naprawdę warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate502
Na zwolnieniu nie byłam bo nie pracuję moja siostra natomiast była na urlopie po zabiegu 7 dni roboczych od środy do czwartku następnego tygodnia włącznie(zależy jeszcze jaka praca) a co do ran to ładnie się wszystko goi,ona zaczęła pracować następnego dnia po zdjęciu szwów,przy laparoskopie są tylko 4 małe dziurki po 1 lub 2 szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuka
Dziękuję Kate za odpowiedź :) Ciekawe czy niedoczynność tarczycy mnie nie dyskwalifikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna.majka
Dziewczny waze 120 kg:( tez od jakiegos czasu o tym mysle ale nie wiem woegole jak sie do tego zabrac.Do kogo ma sie z tym udac i zeby było refudnowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.widze ze trochę rozmów przybyło.ja w poniedzialek bylam drugi raz u dr szewczyka i mam juz tarmin-9 stycznia.teraz tylko badania i czekać.co do śmiertelnosci to doktorek mówi ze niestety zawsze cos sie moze zdarzyć w milionowych przypadkach.opowiedział mi o pani która własnie wypiła gazowane bo babcia w trosce przyniosła wnuczce czerwoną orenzade i niestety gleba.Zdarzył sie tez pan który miał przed operacją super wyniki a zaraz po zabiegu dostał zawału z powodu niedokrwienia.takze statystyki sa małe bo małe ale jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiczna Majka przede wszystkim wazne gdzie mieszkasz i gdzie ci bedzie wygodniej lub blizej jezdzic do lekarza i na samą operacje.ja cie moge pokierować w łodzi bo na szczescie nasz pan doktor jednak zostaje w łodzi i nie jedzie do kutna a co reszty to ponoc bardzo dobra jest klinika w Zabrzu i Białymstoku oraz w Wejcherowie ale tam ja juz niepomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thrbyhnujsnugh
jakie bi trzeba miec zeby za;ozyc taka opaske?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannae
Mam nadzieję, że poddałaś się temu zabiegowi i już jest Ciebie mniej. Ja schudłam ponad 40 kg w ciągu 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfxgg
Witam, idę na opaskę w połowie czerwca i już nie mogę się doczekać :) jeśli ktoś szuka pomocy w Warszawie chętnie dam namiar na świetnego specjalistę w Warszawie. serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabb
Ja będą opaskowana 22 maja w Katowicah. Nie wiem, czy dobrze robię, bo słyszała, że łódż jesy najlepsza. Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a na prawdę wam to
konieczne? ta opaska? Przecież to operacja a mozna tak samo miec efekt jojo jak po każdej diecie. Żeby nie bylo że ejstem wymądrzająca się nic nie wiedzącą. Mam tylko 160 cm i wazylam 113 kg. Teraz ważę 65. To nadal nadwaga ale już nie otylość. Zadnych opasek, zadnych tabletek czy innych cudów. Nawet nie cwiczę tak regularnie i wytrwale jak powinnam. Po prostu jadam to co i wam zalecono po tych waszych opaskach. Male porcje, gotowane mięso, surówka, warzywa, jogurt naturalny. Popijam wodą i waga sama leci. Po kiego grzyba jakas opaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2401
Prosze o informacje na temat przeprowadzenia takiej operacji w Warszawie , do kogo sie zgłosić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdfxgg, podaj proszę namiar na dobrego specjalistę w Warszawie. Jak się czujesz po operacji? Wszystko się udało? Trzymaj się ciepło. Pozdrowienia dla wszystkich walczących z tuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinek
Witam dziewczyny jestem jeszcze przed operacja strasznie się boje nie wiem co będzie i jak będzie wyglądało moje życie po operacji czy ktoś kto przeszedł taka operacje czy możne się do mnie odezwać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebka77
zdfxgg, Moretka22 odezwijcie się!!! podajcie jak możecie namiary na specjaliste w Warszawie. pozdrawiam i czekam na wiadomośc pod e-mailem: torebka77@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×