Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DziewczynaZeSzczecina

Bąki a związek :P

Polecane posty

Gość Facet jakich tu mało
Oby nie... Co jak co ale pierdzieć mi nie zabronią! :o I co niby będą łazić po ulicach z pierdomatem (coś jak alkomat, tyko że będzie sie przykładać do tyłka) i mówić "Proszę się napiąć i walnąć z całej siły"? A jak przekroczę dopuszczalną dawkę smrodliwości to mnie zamkną? hahah :P Są takie dni, że by mi z miejsca dali dożywocie ;) A co do hymnu, to powaga? :D To chyba zacznę trenować od dzisiaj i będę laski wyrywał na to :P Ale znając życie bardziej je przestrasze tym niż zwabię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
No ja póki co też nie umiem :( ehhh Muszę się wziąć za siebie, bo do końca życia zostane jak ten prawiczek :P Dam radę! Raz mi się udało, to znaczy że jakieś tam talenty we mnei drzemią, może tylko trzeba je wydobyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwość moich jeliy
Nie będą musieli chodzić z pierdomatem. Wystarczy, że ktoś życzliwy doniesie o pierdnięciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwość moich jelit
może wymyślą coś podobnego do odcisków palców? :P albo podłączą pod wariograf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
złośliwość moich jeliy - teraz to ja sie zaczynam bać o moją 4-letnią bratanicę, bo to kapuś mały :P Przy niej to trzeba uważać, bo już mnie kilka razy wydała ehhh :D Wszyscy goście siedzą w salonie, ja na moment uciekłem do mojego pokoju ciśnenie upuścić, a tu mała za mną przyszła. Myśle sobie "ee pewnie nie wygada"... ale się myliłem :P Od razu poleciała do salonu i "wuja pielnął! wuja pielnął!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
Przeznaczenie? ;) Najgorzej jak zagram nie tne gatunek jaki ona lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwość moich jelit
A ja kiedyś niechcący puściłam bąka przy koledze, gdy do mnie przyszedł. Myślałam, że zapadnę się pod ziemię, gdy na mnie dziwnie spojrzał. Na szczęście nie dałam po sobie poznać, że popełniłam przestępstwo, więc może by na mnie nie doniósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
Techno jest o tyle niebezpieczne, że można popuścić przypadkiem :D Podobnie z heavy metalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwość moich jelit
czyli pierdomat, wiatrograf, i będziemy mogli spokojnie mówić "idę pierdzieć" a nie "idę siedzieć" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet o tym nie pomyślałam :P złośliwość - myslę że niedługo trzeba będzie bez kitu tak mówić bo polska raczej też to wprowadzi :P jesteśmy pojebanym narodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
hahaha powiedzenie "Pierdzieć w stołek" nabierze nowego znaczenia :) A jeszcze mi sie co do pierdzenia i więzienia przypomniało coś. Na jakiejś wycieczce przejeżdżaliśmy obok więzienia właśnie. I przewodnik nam opowiadał "To więzienie mozę pomieścić teoretycznie 800 więźniów, a aktualnie wyrok odbywa tu prawie 900. Więc wyobraźcie sobie co tam się dzieje jak na obiad serwują grochówę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
Grube mury ;) Chyba to też przewidzieli jego konstruktorzy :P Ciekawe czy mają tam też na wyposażeniu maski przeciwgazowe jakby przypadkiem więźniowie wpadli na pomysł by jednocześnie pierdnąć o północy i zagazować wartowników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwość moich jelit
DziewczynaZeSzczecina-myślę podobnie jak Ty, że jesteśmy poj**anym narodem, więc rozumiemy się nie tylko w kwestii bąków :D a co do więzienia-muszą mieć dobrą wentylację i odświeżacze powietrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
Mi osobiście się wydaje, że bąków nie zabronią, bo wolą na tym zarobić. Opodatkują je :D Założą każdemu licznik do tyłka i będzie trzeba płacić za "klimat" :P Niekórzy pójdą z torbami coś mi się wydaje przez samo pierdzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na czymś muszą zarabiać :P w sumie dziwne że jeszcze na to nie wpadli :P łatwiejszy zarobek niż pdatek od darowizny... dziwie się ze jeszcze nikt nie siedzi za to że dał dziecku prezent pod choinkę i nie zapłacił podatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwość moich bąków
podatek od bąków-piękna nazwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
Wszystko możliwe ;) Mam nadzieję, że jednak studentom niższe podatki dadzą, bo ja biedny studencina i mówiąc po naszemu "pójdę pierdizeć" za to moje bączenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwość moich jelit
przez te głupie zakazy i ustawy prawne, źle wpisałam swój nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
Co jak co ale bąki niekiedy też złośliwe bywają ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
Temat bakami przesiąknięty, więc można było nie zauważyć jednego bąka więcej :P Ja też bym nie zauważył jak byś nie napisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×