Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwka z ursynowa

Jestem dziwką - macie pytania?

Polecane posty

Gość łaniaaaa:P
nie wierze ze mozna po czyms takim zbudowac cos....poprotu nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarot allegro!!-Sprawdzialność
MASZ PROBLEMY? DYLEMATY? ZAWĘDRUJ DO MNIE NA MOJE AUKCJE I SKORZYSTAJ Z MOICH KART I WIEDZY JEŚLI W NIĄ WĄTPISZ KOMENTARZE WYSTAWIONE PRZEZ MOICH KLIENTOW O MNIE CIE UTWIERDZĄ ZAPRASZAM SERDECZNIE SZYBKO TANIO PROFESJONALNIE PYTANIE SYMBOLICZNA 1 ZŁOTÓWKA http://allegro.pl/tarot-1-pyt-najtaniej-zaplata-po-1zl-i1466133264.html WRÓŻBA ROCZNA PROMOCJA http://allegro.pl/tarot-wrozba-roczna-profesjonalnie-wplata-po-i1454757393.html Poleć znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
nie musisz wierzyc, moje zycie nie jest na pokaz wiec nie musze niczego udowadniac. Wypowiadam sie tylko na forum, opowiadam na pytania. Jestesmy szczesliwym malzenstwem i tyle. Co do kuszenia to zart?:D Przeciez zakonczylam to dawno, mamy teraz z mezem dobra prace, chce byc tylko z nim takze po co? Bez sensu by to bylo, bo nie widze powodow dla ktorych mialabym znowu szukac klienta/sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
dziwka to dziwka chocby nie wiem jak sie wybielała taka prawda... to ty powinnas zaakceptowac swoja kureska nature.... bo taka własnie jest... kurwa to kurwa...jak juz weszłas w to to juz taka bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
ok akceptuje i nie mam z tym problemu:D za to ty chyba tak. nie narzekam ani na swoje dawne zycie ani na obecne. Nie wiem wiec co chcesz udowodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"ok akceptuje i nie mam z tym problemu za to ty chyba tak. nie narzekam ani na swoje dawne zycie ani na obecne. Nie wiem wiec co chcesz udowodnic" ehhhh ze byłam taka sama jak ty w sumie tylko myliłam pojecja :) poprostu miłosci nie ma...przymajmniej nie dla mnie...wiec chyba zaczne sobie robic tak jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
tylko ze dla mnie juz nie ma znaczenia czy ktos mnie pokocha czy nie.... proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
a nawet jak mnie pokocha ........ no cóz ......... "wszyscy mnie kochaja ja nie kocham nikogo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
kiedys cos takiego wyznawałam jak ty ale pozniej mi sie pojebało i zaczełam mylic pojecia... miałam motto "wszyscy mnie kochaja ja nie kocham nikogo" i znowu wracam do niego :P co mi sie akurat bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
aaa zreszta........niech mnie kochaja....chuj mnie to obchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
"byłam ekskluzywną" dwa ostatnie pytania- gdybyś miała możliwość cofnięcia czasu przeżyłabyś swoje życie tak samo ( czyli do 24 roku życia prostytuowałabyś się) i drugie pytanie- czy ładnej , wykształconej młodej dziewczynie( np Twojej być może córce) poleciłabyś taki sposób zarobienia na mieszkanie i auto? Podkreślam, to nie zarzut, ocena, to tylko pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot13 wybacz, ze dopiero teraz, ale wczesniej zajeta bylam. Gdybym miala cofnac przezylabym zycie tak samo, moze z wyjatkiem takiego szastania pieniedzmi. Czy komus bym doradzila? Nie, bo to nie jest decyzja, ktora mozna podjac za czyjas namowa lub nie. Trzeba samemu wiedziec i byc bardzo zdeterminowanym. Corka? Hmm... myslisz, ze moja matka mi to doradzila? Nie, a gdyby nawet prosila bym tego nie robila to bylam tak juz pewna tej decyzji, ze nie moglabym tego cofnac. Tylko, ze w moim przypadku byl to brak kasy, a ja mam nadzieje, ze corce moglabym zabezpieczyc przyszlosc tak by nie miala takich dylematow. Gdyby sie jednak zdecydowala to coz, mysle ze moje prosby na nic by sie nie zdaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie szkodzi, że dopiero teraz, mnie też nie było:-) czyli jednak musiałaś mieć jakieś dylematy w związku ze swoją profesją skoro chcesz oszczędzić ich swej córce/ synowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dylematy na poczatku owszem mialam jak tylko podejmowalam ta decyzje. Potem juz nie. Uwazam, ze to nie dla kazdego. Widzisz ja czerpalam z tego nie tylko korzysci, ale i przyjemnosc. Sa natomiast dziewczyny, ktorym mozna placic miliony a to dla nich wciaz bedzie cos co robic musza mimo, ze je obrzydza. Ja do takich dziewczyn nie nalezalam, ale kazdy jest inny. Dlatego nikomu nie moge doradzic takie sposobu na zarabianie pieniedzy. I dlatego nie polece go corce;) Moge jej opowiedziec swoja historie, ale moge tez przytoczyc wiele innych, okropnych i zniechecajacych. A teraz dobranoc, zajrze tu jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@łaniaaaa:P - weż się zastanów, zanim coś walniesz, dobra? "powinnaś zaakceptować swą kurewską naturę", "dziwka to już zawsze dziwka" itd... prostytutka to praca jako każda inna. niestety posiada sporą i nieuzasadnioną otoczkę ideologiczną. te kobiety twardo harują by mieć te pieniądze. a co to z głową robi, to już zupełnie nie powiem. zupełnie szczerze wierzę, że po takim doświadczeniu spełniony normalny związek to jak znalezienie oazy spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jesli mozna
doradz mi jak uprawiac seks z chlopakiem zeby byl zadowolony ale ...zeby nie poczul sie jak obsłuzony w burdelu - przepraszam za dosłownosc ale nie jestem doswiadczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale facet oczekuje od kobiety tego, żebyś w łóżku była dziwką. Musisz wyzwolić swoje emocje. Świeczuszki, kąpiel w płatkach róż i wino jest dobre dla mięczaków. Wyzwól trochę dominy w sobie, a jak będzie trzeba, to pokaż uległość i bądź posłuszna, facetów to kręci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×