Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwka z ursynowa

Jestem dziwką - macie pytania?

Polecane posty

Gość Mądrala//
jakobcych ? ja ich znam ... :) wiem gdzie mieszkają i wszystko o nich wiem !! :) i nie za drobrne srebrniki .... odkładam sobie :) bo byle srebrniki to faceci swoim żoną dają a kochanką futra potrafią kupywać :) po za tym każda kobieta też ma potrzeby .. ja jestem wolna ... a Ty pewnie nie raz chciałes ledwo poznaną wyruchać albo chodząc ulicą miałes mysl żeby ją przelecieć wiec zachowaj swoje glupie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szanuję tylko te prostytutki, które nie oszukują przyszłych partnerów i mówią im o tym, dlaczego są takie zaradne. Gdybym dowiedział się po 10 latach, dlaczego z żoną miałem taki dobry start (czyli jej oddawanie się), to zwymiotowałbym na dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choicaż bez bicia się przyznam, że jestem 21-letnim prawiczkiem i może z braku powodzenia i dziwkę bym zaakceptował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
calkiem powaznie. :) typową dziwke to ty masz w gaciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
szczezrze... jak bym sie dowiedział ze osoba która wydawała mi sie wartosciowa chodziła na dziwki (przepraszam dziewczy nie chodzi o was tylko o niego, bo wy wiecie co i jak) a ja bym go pokochała i mu sie oddała....pewnie bym sie zabiła....podcieła sobie zyły ale nie bynajmniej NIE Z z miłosci do niego ale z tego powodu jaka osobe on we mnie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
I jeszcze dodam tak od siebie, ze ex prostytutka powinna partnerowi powiedziec o przeszlosci. Nie od razu na pierwszym spotkaniu, ale jak powoli juz zacznie sie do niego przekonywac. A powinna dla samej siebie, duzo latwiej zyc z kims kto zna nasze zycie i miec komfort psychiczny w postaci tego, ze kocha cie i akceptuje w pelni. Pisze z doswiadczenia wiec wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
ciełabym sie pewnie do konca zycia ..... az do skutku bo nie byłabym wstanie podarowac sobie tego co zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
ekskluzywna- a co z psychiką? No i kiedy dochodzi się do takich pieniędzy w tym zawodzie , by stwierdzić, że one szczęścia nie dają? No i najważniejsze- JAKA JEST MOŻLIWOŚC AWANSU W ZAWODZIE tak , y około 40 tki mieć ustabilzowaną pozycję i spijac śmietankę ż życia? Chyba tu nie za bardzo jest dobrze... leczenie, związkó zawodowych prostytutek chyba nie ma , pozostaje samotna walka z życiem. Kiepsko moim zdaniem i szkoda czasu na tego typu zarabianie nawet 15 kawałków miesięcznie - co się niektórym wydaje niewyobrazalną sumą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"Ja powiem tak większość facetow jest nic nie warta ... bo zadarmo ruchają a jak im się znudzi to szukają innej dziury... i mają dużo kochanek ... Nawet żonaci faceci zdradzają i płacą za sex ... a jak chcą płacić to już ich problem a kobieta przynajmniej ma za co o siebie dbac i spełniać swoje marzenia" na to wyglada.... nic sie juz nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
zwiedziłaś prostytutko kawał świata a nie masz poczucia że straciłaś kupę czasu? Mieszkanie i samochód do nie sa wartości niemożliwe do zdobycia w normalny sposób, wakacje z fajnym , kochającym chłopakiem - bezcenne moim zdaniem:-) Świat jest ciekawy do zwiedzania- ale moim zdaniem nie takim kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli prostytutki są szczere, to tak naprawdę nic do nich nie mam. Jedynych kobiet jakich nie akceptuje to takich, które dokonują aborcji, bo nie potrafią się zabezpieczyć. Od takiej uciekałbym, jakby była: piękna, mądra i tak dalej. Przyznam się, że raz byłem u prostytutki. Ale wycofałem się. Jeszcze miałem sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
wiesz co uczepiliście się tej psychiki ... zrypaną psychike by miała dziewczyna która by się na okrągło puszczała i jeszcze nic z tego nie miała a dlaczego ? bo czułaby się wykorzystana ... a jakby jeszcze wszyscy wiedzieli i by ją wytykali ,że puszcza się na lewo i prawo za np. butelke wina ... psychike może mieć zepsutą osoba gdzie mąż ja prześladował itd albo przeżyła wypadek samochodowy gdzie cała rodzina zgineła !!! Chociaż kazdy czlowiek ma inna psychike ... jeden zalamie sie glupota ... a inny zniesie duzo :) wazne by byc szczesliwym i umiec cieszyc sie z zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"Jedynych kobiet jakich nie akceptuje to takich, które dokonują aborcji, bo nie potrafią się zabezpieczyć. Od takiej uciekałbym, jakby była: piękna, mądra i tak dalej." mądra powiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"Przyznam się, że raz byłem u prostytutki. Ale wycofałem się. Jeszcze miałem sumienie." jakie ? o jakich ty sumieniach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
łaniu- polecam Tobie byś jie czytała opinni na tym forum bo spaczysz sobie obraz świata w którym zyje mnóstwo dobrych i szlachetnych ludzi- tu zazwyczaj wylewane są pomyje, ciemna strona ludzkiej natury- każdy z nas ją ma. Ale świat realny nie jest zły- rozwjrzyj się wokół siebie - nie tu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odmawiam kobietom, które dokonują aborcji takich cech jak mądrosć i inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
no tak ... wakacje z kochanym facetem .... masz rację, ale żeby takiego poznać to trzeba mieć szczeście .... bo to też nie reguła i nie można miec wszystkiego czego się chce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle to ująłem. Stwierdziłem, że nie warto, bo może kogoś poznać. I jak takiej osobie przyznać się, że pierwszy raz miałem z prostytutką? Innymi słowy, stchórzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"ciemna strona ludzkiej natury- każdy z nas ją ma." dokładnie....która kazdy ma........kazdy. Daltego ja nie wierze w nic. W nic nie wierze. Nie ma ludzi dobrych. Wszystko to gra pozorów i hipokryzja. Tyle tylko jest. Dobrze ze mam tego swiadomosc.... juz nie mam złudzen i w sumie dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
Nie ma dobrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
kot13 nie wiem o jakim awansie piszesz. Ja nie bylam zwykla prostytutka dorabiajaca sie i zaczynajaca od pracy na godziny. Zaczelam start od tzw. wyzszej prostytucji wiec nic nie moge napisac o awansach czy innych tego typu rzeczach w zawodzie. Co do kasy, ja przeszlam etap poprzez zachlysniecie sie tym lepszym zyciem przy moim pierwszym sponsorze/kliencie. Przeszlam etap zepsucia pieniedzmi i korzystalam wtedy z zycia na maksa. Ockelam sie po roku kiedy to uswiadomilam sobie, ze takim stylem zycia do niczego nie dojde i jesli chce sie dorobic w tym zawodzie to musze sie nauczyc pokory i szacunku do pieniedzy. Wciaz zylam na poziomie, ale zaczelam przykladac uwage do odkladania kasy, oszczedzania, a moim celem bylo skonczenie studiow, podjecie normalnej pracy majac ulatwiony start w postaci mieszkania i oszczednosci. I ciesze sie ze udalo mi sie dotrwac do celu. Przy czym nie mam spaczonej psychiki jak niektore, co zyja z dnia na dzien i musza przyjmowac klientow do 40 by potem obudzic sie z reka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
stalingrad- już daj spokój z tą aborcją bo nie chce mi się już po Tobie jechać - jesteś naprawdę chyba największym hipokrytą na tym cafe Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
ja mam kolezanke ... mloda dziewczyna ... miala wspanialego kochajacego faceta, ktorego kochala ... wpadla sobie z nim chajtli sie przyrobili drugie ... on popadl w alkoholizm zaczol ja robic po bokach , nie dbac o siebie , smierdzialo od niego z kilometra ... w koncu sie od niej wyprowadzil i po 4 latach wspolnie przytych pieknych wakacjach ma ... 2 dzieci na utrzymaniu malych ... gdzie nie ma czasu nawet nigdzie wyjsc ... a on co ? tacy sa faceci ... :) nie wszyscy ale wiekszosc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziwi postawa faceta, że zaakceptował przeszłość byłej prostytutki. Albo desperat, albo naprawdę pokochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
juz nie mam złudzen i w sumie dobrze ze tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
kot13 niczego nie zaluje, nigdy nie robilam niczego wbrew wlasnej woli. Nie uwazam bym stracila czas. A wakacje z ukochana osoba spedzam teraz. I tak na marginesie wakacje z moimi klientami zawsze byly rowniez udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"jak mozna kochjac wora na sperme(dzi**a)??" a jak ciebie mozna kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
Stalingrad moj maz nie byl nigdy desperatem, tak wyksztalcony, inteligentny facet na stanowisku mogl miec kazda. Ale jest ze mna, bo wlasnie pokochal mnie i docenil szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOOTTTT
Kot 13,:) )))))))))) Ty się zastanów nad SWOJĄ przyszłością! .. Może byś na misjonarza sie nadał - kariera pewniak !?:) Idź do dobrego psychoanalityka, bo masz poważne kompleksy a Twoje problemy zaczną sie znacznie wcześniej niż problemy autorki, które tutaj jej wieszczysz z takim przekonaniem. Nie piszę tego, żeby Ci dokuczyć, ale żeby Ci uzmysłowić, że "grzeszysz pychą", uważając się za wiedzącego "lepiej"!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×