Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwka z ursynowa

Jestem dziwką - macie pytania?

Polecane posty

Gość Dziwka z ursynowa

czekam , chetnie podziele sie smaczkami z mojego fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
oooooooo :) hmmm a ladna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
no racja w sumie :P sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2323
pisza/przychodzą do ciebie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
a za ile bierzesz i dajesz i w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
kobiety????? oO ooo to juz dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdxfh
ile srednio przychodzi do Was facetów na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonytom
dla osób mających problem z uwodzeniem i z relacjami z płcią przeciwną bardzo dobrym rozwiązaniem są kursy uwodzenia. Świetną szkołą jest Wyższa Szkoła Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www,wyzszaszkolauwodzenia,pl) w Krakowie. Mają też swoje szkoły w innych miastach, ja jestem bardzo zadowolony z tego, jak zmieniło się moje podejście do kobiet. Naprawdę warto skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
myślisz o przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
eeeee to ja bym brała tak :} Ładny i moim typie fajny - za darmo Sredni - kasa Brzydki głupi- duzzzzzzzzzoooooooo kasy i alkohol na znieczulenie Brzydal ze az cie odrzuca na jego widok -tyle kasy zxe sie nie wypłaci a jak sie wypłaci to prochy nassene, alkohol na utrate przytomnosci i myśl zeby sie juz nie obudzic :P nigdy P.S adres podałabym na jakies schornisko albo dom dziecka :) Przynajmniej tyle bym sie przysłozyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"nawet przy pieknym mlodziku udawalam" zartujesz ?:/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnemu to do dupy
dlczego nie znajdziesz sobie sponsora? uzywasz gumki ZAWSZE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"łaniaaaa - Ty myślisz ,że żeby mieć orgazm wystarczy ładna buźka ? ile masz lat ?ę pryznajmniej na mnie to działa zwłassssssssszzzzzzzzzzzzzzzza jak jest fajny ....mnia :} az sie rozmazyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
dziwki niestety nie zdają sobie sprawy jak bardzo ryją swą psychikę. Bo wyobraźcie sobie, że musicie zamknąć się w takiej części swojej głowy, by nie przeskadzało wam przedmiotowe traktowanie waszego ciała. Taki autowkręt.. Każdy człowiek potrzebuje przestrzeni osobistej wynosi ona ok 1 metr a dziwka na siłę oszukuje naturę by zarobić.Dziwko, zajmij się swoim umysłem bo za parę lat będziesz wewnętrznym wrakiem człowieka. Brak orgazmów to jedynie wierzchołek góry lodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie herbate zielonaaaaaaaaa
Dziwka A jak poznałas swojego sponsora?!ja tez chciałabym sprobowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
".Dziwko, zajmij się swoim umysłem bo za parę lat będziesz wewnętrznym wrakiem człowieka. Brak orgazmów to jedynie wierzchołek góry lodowej." a ty sie zajmij soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
łaniu- możesz nie zgadzać się z moim zdaniem , masz do tego prawo:-) ale chowanie głowy w piasek i udawanie że wszystko gra nie jest dobrym sposobem na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
ale zpobaczcie...dziwki maja fajnie....moga sie bzykac "z kim chca" i dostaja kase za to ktos je nazwie "dziwka" przynajmniej nie bez powodu :) Moga sobie wyłaczyc uczucia i czuja wiecznego partcia na poszukiwanie "ksiacia z bajki" którego tak naprawde ciezko znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hastalawista2
kot13 - mi sie wydaje ,zeby byc dziwką trzeba albo miec niepokolei w glowie i miec ''zwis'' na wszystko albo miec zajebiscie silna psychike , ja nie jestem sobie w stanie wyobrazic tego ,ze obraca mnie ciagle jakis inny facet , ciagle nowy kutas w ustach :O jedyna radosc z tego to taka ,ze to ''łatwe'' jak dla kogo pieniadze co innego tancerka w klubie , to jestem w stanie zrozumiec , bo nic szczegolnego nie robi ,tylko sie rozbiera. Nie mam nic przeciwko prostytutkom ,ale same sobię wybieracie taki los. Nie ma nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"łaniu- możesz nie zgadzać się z moim zdaniem , masz do tego prawo ale chowanie głowy w piasek i udawanie że wszystko gra nie jest dobrym sposobem na zycie" dla mnie wszystko gra.... dziwki były sa i beda zawsze i jakos nigdy nikomu nie udało sie ich "wytempic" wiec co...czas zaakceptowac to ze tak jest juz od kurwa wielu wileu stuleci... wiec co sie burzyc. Dla was czy da dupy czy nie da, za kase czy bez kasy to i tak kazda dziwka....jak przynajmniej mówia prawde i widza w niej prawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
*jak - jej Jej przynajmniej mówia prawde prosto w oczy jak ja widza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////.....
Dla mnie wieksza dziwką sa panny ktore dają na dyskotekach przypadkowo poznanym facetom , czesto nawet nie znaja ich imion , nie wiedza jak wygladaja bo sa tak pijane ze szok ,gdy slucham co moje znajome mi opowiadaja to rzygac m isie chce , mlode nastolatki i starsze mężatki !! chodza po kiblach i obciagaja jak leci , nie wazne czy to wc czy krzaki za przystankiem :O Ona przynajmniej wybiera z kim chce to robic , dziewczyny ktore szukają ''zaradnego'' i bogatego meza to tez przeciez dziwki - a jakos nikt sie nie oburza..ba powiem wiecej , zaradne mamusie same zachęcają corki do takiego postepowania - twoj mąz musi byc bogaty z mercedesem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
łaniu- gdyby to było takie łatwe włączać i wyłączać emocje:-) ale natury nie da się tak łatwo oszukac- takie automanipulacje mają wpływ na psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"Dla mnie wieksza dziwką sa panny ktore dają na dyskotekach przypadkowo poznanym facetom , " z tego co wiem dziwni pobieraja opłaty a te nie pobieraja, robia za darmo i watpie aby pobierały jakies opłaty. "dziewczyny ktore szukają ''zaradnego'' i bogatego meza to tez przeciez dzi**i " no ... bo nie chca aby ich dzieci zyły w biedzie i aby miały oparcie finansowe podczas okresu gdy sa niezdolne do pracy. Masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"łaniu- gdyby to było takie łatwe włączać i wyłączać emocje ale natury nie da się tak łatwo oszukac- takie automanipulacje mają wpływ na psychikę." sorry ale czemu ty sie tak strasznie "identyfikujesz" z nia i jej uczuciami. Przeciez to nie twoja sprawa tak naprawde. To nie twoja panna ani matka ani nikt kogo znasz. To jest obca osoba dla ciebie. Moze ci byc jej tylko i wyłacznie zal jesli uwazasz ze cos traci w zyciu ale poki nie chce nic zmienic to sie nie zagłebic w to i przyjac poprostu do wiadomosci ze tak jesst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
""dziewczyny ktore szukają ''zaradnego'' i bogatego meza to tez przeciez dzi**i "" cos za cos chłopcze..... wy chcecie ładne i inteligentne ale tez musicie z siebie cos dac zeby nie było ze masz wszystko a ona ma sie zadowlic byle czym. Wartosciowe osoby znajace swoja cene i wartość wyszukaja osoby podobynych sobie w tłumie ....reszte odrzucaja. Przykro mi ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
ja tak samo robie... jak mi sie podoba i jeszcze okazuje sie ze ja jemu to juz jest normalnie bosssskkkooo wtedy :) a reszta sie nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
łaniu- zgadzam się, że dziwki były są i będą- w koncu to " najstarszy zawód świata" ale to nie znaczy, że jest to najwspanialsze zajęcie świata- raczej jest dość obrzydliwe niestety- nie mam pojęcia, co kobiety przymusza do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×