Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwka z ursynowa

Jestem dziwką - macie pytania?

Polecane posty

Gość łaniaaaa:P
"cytuje: "zaakceptuj swoje kurestwo" - napisał chłopak do dziewczyny która sie zakochała i przespała z facetem ale okazało sie ze on kocha nadal inna. Ze ona pomimo tego ma zaakceptowac swoje kórestwo. Zaakceptowac to ze bliskosc z kims kogo sie dazy uczuciem jest kurestwem. Natomiast najwidoczniej kurestwem nie jest dawanie za kase. To jest oznaka inteligency, urody i kultury. To faceci tak widza swiat.ę NO I OCZYWISCIE KÓRESTWEM NIE JEST WYKORZYSTANIE CUDZYCH UCZUC ABY SOBIE ULZYC PODCZAS GDY TAK NAPRAWDE KOCHA SIE INNA. kurestwem nie jest przelecenie panny (która go kocha) dla zaleczenia swoich ran po byłej i na drogi dzien powiedzenia jej ze nadal kocha była. To juz według facetów nie jest kurestwo. To jest cos pieknego. Kurwa jest tamta bo sie zakochała i znim przespała.... fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
czemu nie są trwałe? po pierwsze- prostytutka ma zrytą psychikęp chce miłości ale nie umie jej ani dawać ani przyjmować przez to, że była tratowana jak rzecz którą można kupić- i wiele innych przyczyn zrycia psychiki , jeśli chodzi o faceta- najczęscie j po pierwszym zauroczeniu wyłazi brak zaufania i obawa, że dla pieniędzy na nową kieckę zrobi to znów. No i kwestia rodziny i dzieci- wyobrażacie sobie na spotkaniu rodzinnym lub biznesowym spotkac swego dawnego klienta w postaci np męża koleżanki? To niebezpieczne związki - dlatego nietwałe. zycie to nie bajka- reputacje niszczy sę szybko - odbudowanie czasem jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"bardziej szanuje ta ktorej placi, ale czuje przed nia swego rodzaju respekt. Jej musi zaplacic by dostac to czego chce, ta, ktora daje mu za darmo daje mu rownoczesnie przewage i poczucie pewnosci, ze sama chce i chetnie da zwykle psychologiczne zjawisko" :( czyli wychodzi na to ze nie warto byc miła, fajna,nie warto sie starac, nie warto kochac i nie warto nic robic. Ze warto poproto chajs brac :) i to jak najwiecej :) czyli chodzi o pieniadze. Teraz rozumiem facetów. Wmawiaja nam ze jestesmy materialistkami bo tego własnie od nas chca. Wtedy mamy ich szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
a jeden mój sponsorek był zajebisty !!! Właściciel dość znanej firmy :P nie dość, że fajnie zapłacił, miło z nim spędziłam czas to jeszcze ta przyjemność :P był zajebiście ładny, cudownie pachniał a sexik z nim był rajski !!! czego chcieć więcej :) mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
czyli jak zapłaca nam to maja szacunek do nas. o to w tym chodzi. Nawet nie koniecznie o sama dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
starw powiedzenie facetów to- że to nie mydło i się nie wymydli... Ale mózg się wymydla, uczucia się "wymydlają" i to nie jest dobrze. Wielu jest facetów-prostytutek? czy więcej dziewczyn? odpowiedź na to pytanie wiele wyjasnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o to, ze facet
pragne sie nie zgodzic kot13 z toba. Sa zwiazki, w ktorych kobieta byla prostytutka i sa one jak najbardziej udane i trwale. Moze rzadko sie zdarzaja, ale jednak. I przede wszystkim prostytutka to tez czlowiek i umie kochac oraz dawac ta milosc. Jednak by sie o tym przekonac trzeba zdobyc jej zaufanie co jest bardzo trudne i nie kazdy to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
czy ja wiem czy się rypie od tego psychika ? moim zdaniem gorzej się rypie mając męża alkoholika albo nadużywającego przemocy w rodzinie ... wiesz a w tym nic złego nie ma, nawet dużo kobiet ma takie fantazje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o to, ze facet
sa rozni faceci i moge tylko stwierdzic, ze ci ktorzy placa za seks to owszem beda bardziej szanowac dziwke. Mezczyzni nie korzystajacy z tego typu uslug nie szanuja prostytutek wiec bez obaw, sa tez ci wg. ciebie normalni faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podattki
wy powaznie z tymi podatkami ?:D bez jaj ktora dziwka bedzie sie kasą z fiskusem dzielila ?:D:D jeśli ktoś kupuje samochod za gotówke to wtedy mogą sie przyczepic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"a jeden mój sponsorek był zaj**isty !!! Właściciel dość znanej firmy nie dość, że fajnie zapłacił, miło z nim spędziłam czas to jeszcze ta przyjemność był zaj**iście ładny, cudownie pachniał a sexik z nim był rajski !!! czego chcieć więcej" wyjaławiacie mnie emocjonalnie...czuje pustke rozmawiajac z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
wiesz to tak jak w disco laski sie puszczają i to zadarmo a potem zrozpaczone ,że on nie dzwoni to od tego się, może rypać psychika, a nie od tego, że macie jakomś wewnętrzną umowe :) On jest zadowolony i Ty tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
i rezygnacje z zycia i niechec do samej siebie. To czuje rozmawiajac z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
podqatkii- nikt nie bedzie sie dzielił bo pobieranie z podatku z nierzadu jest nielegalne bo stawia urzad w roli sutenera. problem jest w tym ze jak ktos ma 1 mln i mowi ze zarobil to dajac dupy w skarbowie i trzeba to udowodnic. jesli tego nei zrobisz to zabieraja ci 75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie prymitywne to pro :D ale za chęci daje 2/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
ale fakt faktem do agencji bym w życiu nie poszła bo to głupota :) i dzielić się jeszcze z kimś kasą :D kilku konkretnych sponsorów i życie jak w madrycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
problemy zaczynaj sie jak kupujesz nieruchomosci, chyba ze sasiad podpierdoli ze jezdzisz autem za 100 tys a nie pracójesz. madrala - ile zaplacil ci ten zarobas z wielkiej firmy, jestem ciekwa ile taki ktos moze wyłozyc kacy na kurwe z ursynowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podattki
pff, ja mialam sposnora , zarabialam duzo i nigdy bym nie pomyslala zeby z kims sie tym dielic :D jeszcze czego , place VAT i jeszcze podatek haha kase trzymam na trzech roznych kontach niech mnie w dupe pocaluja :P teraz nie mam zadnego , dostalam wymarzoną prace i skonczylam z ''puszczalstwem'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
Jak się żle z tym czujesz to poprostu nie rób tego :) po co robić coś na siłe ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
madrala ale w buredelu macie jaks ochrone, a tak ktos cie zerznie w kazda dziure , nie zaplaci i jeszcze spusci w pierdol. nie boisz siee tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
to łaniu właśnie jest świat prostytucji moim zdaniem....Tak właśnie się one moim zdaniem czują- bo jak inaczej można się czuć pozwalając się dotykać osobie zupełnie obojętnej.. Co do związków- tak- zdarzają się ale naprawdę bardzo rzadko i wymagają ogromu pracy, często terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"Jak się żle z tym czujesz to poprostu nie rób tego po co robić coś na siłe ..." ty jestes jakis chory.... kompletnie slepy. Nic nie widzisz? Nie widzisz ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
no o ktrzymaj na 5 kontach, zrozum ze posiadanie kasy nie jest problemem, problemem jest jej wydawanie, tyle ze nie w mcdonaldzie a np. zakup auta za 100 tys, mieszkania w bloku za 300 tys czy budowa domu za 400. wtedy urzad sie interesuje i wtedy trzeba sie napocic zeby udowodnic ze masz ta kase z dawania dupy. jasniej nie umiem ci wyjasnic o czym mowie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
""a jeden mój sponsorek był zaj**isty !!! Właściciel dość znanej firmy nie dość, że fajnie zapłacił, miło z nim spędziłam czas to jeszcze ta przyjemność był zaj**iście ładny, cudownie pachniał a sexik z nim był rajski !!! czego chcieć więcej"" to nie jest takie piekne jak to opisujesz. Pewnie bys chciała aby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
Ja powiem tak ..... wszystko trzeba robić z głową !!! :) a Auto to zawsze mozna mieć pożyczone ;) zresztą wystarczy powiedzieć pilnuj swojego interesa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
------------->Mądrala// ahhh sorry najmocjej....myslałam ze ty facet jestes .... a ty kobitka....spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
dla tego trzeba mieć podejście i rozeznanie a jak facet mieszka w apartamencie za prawie 2 miliony :) i jeździ mercedesem cls :) to myślisz, że robi dla niego r.óżnica 1000 czy 2000 czy 3000 ? miałam styczność z róznymi facetami ale tymi z wyższej półki ... kakby po mnie przyjechał starym punto to z miejsca bymodpuściła ... po za tym pisałam pieniążki z góry ... jeden to nawet mi przedpłate na konto 700 zł wpłacil :) dla takich facetów takie kwoty nie mają znaczenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×