Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwka z ursynowa

Jestem dziwką - macie pytania?

Polecane posty

Gość łaniaaaa:P
" po za tym pisałam pieniążki z góry ... jeden to nawet mi przedpłate na konto 700 zł wpłacil dla takich facetów takie kwoty nie mają znaczenia !!" :) dobrze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
no ok pytalem jakiego rzedu to sa kwoty u tych bogaczy i tyle. powiem ze spodziewalem sie ze napiszesz 10 -20 tys. za tydzien czy cos skoro to taki bogacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
----->Mądrala// jak cie Tapnie co zrobiłas ...oj...nie chce wiedziec jak bedziesz sie czuła wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh000002
Jesli mowisz prawde to pogratulowac, jesli sie kurwić to za duzą kase :) poddatki - tu ktos ci dobrze napisał , na koncie to mozesz trzymac nawet i milion albo i więcej , dla banku to nawet lepiej . Oni zgłaszają jedynie przelewy na b.duze kwoty i wlasnie przy zakupie domu czy mieszkania . Ale najgorsi są zawistni sąsiedzi :P 20 paro latka , bez pracy , caly dzien sie obija i chodzi po skklepach i nagle pojdjezdza nowiutkim BMW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
nie chciałabym ,żeby tak było tylko tak było :) niektórzy mają tyle kasy, że innym się w głowie nie mieści tyle co przeżyłam i wiodziałam to moje :) a wzdycham :P bo tak na mnie działa, że codziennie po kilka razy mogłabym z nim to robić :) ale niestety jest zapracowany akurat ten :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
ale co dla takich bogatych robicie wszystko jak by chcial (nie konieczeni chca ale jakby) np. w dupe na sucho albo z dupy odrazu do buzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
" ale niestety jest zapracowany akurat ten przykro mi :( moze cos kiedys bedzie z tego...jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
co do przelewów to informuja US przy kwocie 35 albo 40 tys. jednorazowo tyle nie wplacamy i nie przelewamy chyba ze kasa czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh000002
oj od tego są specjalne firmy , jesli ktos ma sporą kase znajdzie rozwiazanie bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
wiesz co u mnie nikt się niczym nieinteresuję :) zręsztą każdy powinien pilnować swojego nosa ... bo ludzie gorsze rzeczy robią i chodzą dumni ... znam policjanta, który swoją żone obija ... tacy ludzie powinni się wstydzić lub którzy krzywdzą innych a nie ja ... która szanuje innych i siebie też :) bo za darmoche napewno po dyskotekach bym nie dawała, żeby później wychwalał się poznajomych ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
nie będzie nic z tego :) bo on ma wady których ja bym nie zaakceptowała a jedną z nich jest alkoholizm ... i snobizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
ale co dla takich bogatych robicie wszystko jak by chcial (nie konieczeni chca ale jakby) np. w d**e na sucho albo z d**y odrazu do buzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"nie chciałabym ,żeby tak było tylko tak było" a no to fajnie...wiesz ja nie wiem jak to jest.. nie poparłam tego doswiadczeniem wiec moge tylko kierowac sie twoimi słowami i tym co mi sie wydaje. Nie wiem jak to jest miec sponsora. Nie wiem jak to jest dostac za to kase. Nie wiem takich rzeczy aleeee widze ze... niestety ale wim wiecej kasy sobie zyczysz tym wiecej dostajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
madrala ty zyjesz tylko ze sponsorow, czy masz burdelik w odmu i przychodza rozn e typy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
tacy ludzie niestety popadają w złe nawyki ... a już nie mówiąc o braniu narkotyków ... dla nich są najważniejsze pieniądze ... żeby być jak najbogatrzymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
Daja ci szacunek, kase, czas, no i napewno jeszcze bardzo sie stara by sie wykazac.....wszystko dostajesz. Za co? Za to ze musza ci płacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
wiesz co bogaci faceci mają klase :) większą niż Ci niektórzy mężulkowie ... ino piwska cheją a potem dawać takiemu a kobieta też ma swoją godność i robi to co jest przyjemne :) nie tylko dla niego ... tylko dla nich obydwojga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
normalnie mi sie płakac chce........... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
i stwierdzam, ze najwiecej w temacie to maja do powiedzenia zawsze ci co znaja prostytutcje tylko z gazet badz z tv. Nawet sobie nie zdajecie sprawy w 5% jak wyglada ten swiat, zawod. teksty o ochronie czy wyruchaniu we wszystkie dziury mnie smiesza:D Po pierwsze w zwyklym burdelu to ochrona predzej wyrucha jak jej sie podoba niz klient, po drugie swiat ekskluzywnej prostytucji ma swoje niespisane zasady, w ktorych nie ma mowy o wykiwaniu prostytutki jak i klienta. Kazdy w takim ukladzie ryzykuje jedno- to, ze swiatlo dzienne ujrzy prawde o kliencie jak i o prostytutce. Bo do tego swiata nie wchodza panowie zarabiajacy 3 czy 4 tysiace jak i dziewczyny z patologi. Klienci to przewaznie bogaci, wyksztalceni biznesmeni a dziewczyny to studentki badz wyksztalcone kobiety pochodzace niekoniecznie z zamoznych rodzin, ale tych calkiem normalnych. Ich (klienta i prostytutki) wspolnym celem jest przede wszystkim dyskrecja, a dopiero nastepnie wzajemne korzysci jakie z siebie czerpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
:) nie mam burdelu w domu :) chory jesteś ? wiesz dyskrecja to podstawa !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
czyli czeka mnie wieczne ponizenie :( .......... i ciagłe wyzwiska......... Nie wierze juz ludzia. Nie wierze w nich. Komplenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze będzie jedno. Za 5, 10 lat owe studentki skończą pracę i będą chciały związków. A biednych chłopaków czeka związek z były dziwkami ... Już zaczynają sie z tego powodu, że jakieś dziewczyny przyznają się do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
exkluzywna - pytam jak jest bo nawet nie bylem w bajzelku. ale jak sa laski co daja dupy w domu i oglaszaja sie w gazetach to myslisz ze nie wpada jakasmafia do nich czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pseudodziwek
bo wiekszosci prostytucja sie kojarzy z zastraszaniem , pobiciami i dawaniem oblechom za 50 zl :D tak moze robia,ale tirówy z drugiej strony ekskluzywnej prostytucji prawie nie ma, polska to jeszcze biedny kraj ,ale wiem ze w czeskiej Pradze , modelki z portfolia ,kontraktami sprzedaja sie za ciezka kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostytutka oddająca się jednemu facetowi w zamian za opiekę jest prostytutką. Tak samo jak ta luksusowa czy przydrożna. Po męsku mówiąc - jeden chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
" Najgorsze będzie jedno. Za 5, 10 lat owe studentki skończą pracę i będą chciały związków. A biednych chłopaków czeka związek z były dzi**ami ... Już zaczynają sie z tego powodu, że jakieś dziewczyny przyznają się do przeszłości. no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli modelka się sprzedaje, to naprawdę jest dziwką. Modeling zapewnia dobre pieniądze, a oddawanie się po tym jest dla mnie pojebane. Chyba, że druga praca to po prostu hobby. Ja nie mam nic do prostytutek. Tylko gdy wchodzą w cudze życie na poważnie niech powiedzą tylko o tym fakcie z przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
tak dziwka to dziwka czy to z galeri czy exkluzywna, pozniej robi se plastyke pochwy i mowi mezoiw ze miale 1 partnera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"kontraktami sprzedaja sie za ciezka kaseę pryznajmniej maja kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×