Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwka z ursynowa

Jestem dziwką - macie pytania?

Polecane posty

Gość Mądrala//
też własnie a jeden pyta czy się nie ma obaw ... wiesz obawy to każdy człowiek ma ... nawet w dzień możesz isc i ktoś cie pobić albo idąc na dyskoteke możesz już nie wrócić a co to tego czy ktoś zapłaci czy nie to facet który zarabia 40 tys miesięcznie myślisz, że narażałby się zapraszająć Cie do siebie, że ci np nie da jakiejś nbez znaczenia kwoty dla niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że facet woli od luksusowej prostytutki, która ma tylko 3 stałych klientów, związek z dziewczyną, co oddaje się co sobotę innemu. Paradoks, ale jakże prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
:) 40 tys . zarabiam deczko wiecej a nia dziwkach nie byłem i niemam pod skrzydelkiem laski ktorej place, chyba jestem dewiantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś prostytucja była takim aktem ostatecznym - decydowała się na to kobieta, która nie miała nic do stracenia. Dzisiaj to ... wręcz jest promowane. Daj dupy - będziesz zamożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
ęTo, że facet woli od luksusowej prostytutki, która ma tylko 3 stałych klientów, związek z dziewczyną, co oddaje się co sobotę innemu" naprawde? dlatego chyba juz nigdy w zyciu nie bed miała faceta. Podjełam słuzna decyzje i widze ze z dnia na dzien coraz lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D,
to mnie rozbroilo , cipka rozwalona na cztery strony idzie taka paniusia do chirurga za 2-3 tys on jej robi ciasną jak nastolatce i wszyscy są zadowoleni :D moze nawet nasciemniac ze jest dziewicą , bo błone tez mozna stworzyc na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
nie ma szans. mam takie motto . chwila przyjemnosci a choroba na clae zycie. szkoda zdrowia na kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaniaaaa:P - i bardzo dobrze, facet lubi bzykać dziwkę, ale nie chce z taką na stałe żyć. Serio prostytutki operują sobie pochwy? Ja słyszałem o zdesperowanych muzułmankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
nie ma dziwek w domach. To sa tzw. mieszkaniowki i one tak placa za ochrone. Jak zaczynalam to mialam propozycje pracy na mieszkaniowce, zobaczylam z boku jak to dziala. Zrezygnowalam, bo 50% musialabym ochronie oddawac. Weszlam w ten swiat sama, mialam tylko podczas 3 lat 4 klientow i zapewniam, ze ekskluzywna prostytucja w naszym kraju istnieje. Nie na wielka skale, gdzie dziewczyna bzyka sie co dziennie z nadzianymi facetami. To raczej niemozliwe, bo ci naprawde bagaci przede wszystkim nie szukaja seksu na godzine i wymagaja wylacznosci. Mozna to tez zgrabnie nazwac sponsoringiem- co kto woli. Ja juz z tego wyszlam w dodatku z korzyscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
wejdz na ciaza porod macierzynstwo tam ostatnio laski pisaly o plastyce pochwy, podobno ciasna jak u nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D,
nie wiem czy robią to prostytutki ale czytalam na forach o operacjach plastycznych mozna teraz zrobic wszystko mieć błonę , miec ciasną cipke , inny wyglad itepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
exkluzywna - masz zamiar powiedziec partnerowi o swojej przeszlosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że dziewczyny gdy będziecie kończyć z zawodem i wchodzić w normalne relacje z facetami nie będziecie ich oszukiwać w związku z przeszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
czyli jak powiem "nie potrzebuje twoich pieniedzy" to bedzie znaczyło ze nie chce ciebie? tak? ajk powiem "nie chce twojej miłosci" to bedzie znaczyło "zostaw mnie nie chce sie z toba ruchac"... chyba juz wiem jak faceci postrzegaja swiat :) Jestem pierwsza :P hihihih która zgłebiła ten sekret... a jak facet mówi "kocham cie" to oznacza chce sie z toba ruchac... a jak mówi chce mi sie ruchac z toba to co to oznacza ze co....."kocham cie"? tak? :P czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
ja mam juz meza:P On o wszystkim wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
zdradzisz ile zarobilas na tym calym procederze i ile masz obercnie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
o mylisz pojęcia z tym chirurgiem ... ja z nimi się czesto nie brykam ale konkretnie mnie wspierają finansowo ... a plastyke mogą robić kobiety które mąż je codziennie wali po kilka razy ... albo takie które urodziły 3 dzieci .... takich głupot nie pisz i w ginekologa się nie baw :) a kusić nikogo nie będziemy :) bo poczucie własnej wartości to mam i to bardzo duże :) i facet musi mieć też poziom kultury bo wiesz tego kwiata trochę jest :) więc nie ma co sobie dnia psuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałem o muzułmankach, które nie wytrzymały i do ślubu i często przyszywają sobie błonę, żeby przyszły mąż nie odesłał ich do rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
madrala - no nie wiemy jak to wyglada u ciebie zakladamy ze kazda dziwka jest rozjebana jak wiadro, temu piszemy o plastyce. jakbym placil takiej jak ty, ruchal bym cie z 2h z malymi przerwami i to w kazda dziore. uwierz ze stac mnie zaplacic za spotkanie takiej jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"łaniaaaa - i bardzo dobrze, facet lubi bzykać dziwkę, ale nie chce z taką na stałe żyć." ciebie chyba pojebało jesli myslisz ze ja chce faceta na całe zycie i to jeszcze takiego co woli panny kótre puszczaja sie co sobote z innym....Chyba kurwa zartujesz, ze ja sobie wybiore na faceta kogos kto chodził na dziwki a teraz nagle chce kogos wartosciowego. Sam powinien wpierw byc wartosciowy a dopiero pozniej chcec cos wiecej. Poki co jest na tym sammym poziomie co one :) Po to sa dziwki dla niego :) zeby sobie do nich chodzili :) Im wiecej kasy zapłaci jej tym jest dla niego cenniesza i piekniesza :) Nie chce takiego...wole sama zostac nawet do usranej smierci albo i dłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
nie, nie zdradze ile zarobilam, bo mam zasade ze nie mowie nigdy o zarobkach. Zarobilam duzo, dorobilam sie mieszkania, samochodu, zylam na naprawde wysokim poziomie, zwiedzilam kawal swiata. Czyli malo nie zarabialam. A mam lat 28 obecnie, w tym przygode z prostytucja zakonczylam w wieku 24 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
NO WESCIE MI POWIEDZIE W KONCU .... BO MUSZE WIEDZIEC JAK TO JEST.... czyli jak powiem "nie potrzebuje twoich pieniedzy" to bedzie znaczyło ze nie chce ciebie? ajk powiem "nie chce twojej miłosci" to bedzie znaczyło "zostaw mnie nie chce sie z toba ruchac"... chyba juz wiem jak faceci postrzegaja swiat Jestem pierwsza hihihih która zgłebiła ten sekret... a jak facet mówi "kocham cie" to oznacza chce sie z toba ruchac... a jak mówi chce mi sie ruchac z toba to co to oznacza ze co....."kocham cie"? tak? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
Ja powiem tak większość facetow jest nic nie warta ... bo zadarmo ruchają a jak im się znudzi to szukają innej dziury... i mają dużo kochanek ... Nawet żonaci faceci zdradzają i płacą za sex ... a jak chcą płacić to już ich problem a kobieta :) przynajmniej ma za co dbac o siebie :) i spełniać swoje marzenia :) wiesz dziś jesteś a jutro Cie moze nie byc ... :) więc lepiej korzystaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
bozzzeeeee ale syf... masakra.... i nie mówie tu o dziwkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
faceci są strasznie i jedną z podstawowych potrzeb u nich to sex :) i czy znajdą naiwna i im będzie dawać za friko to i tak im się znudzi i będą woleli zapłacić niż kolejnerj nastepnej naiwnej szukać :) bo są wygodni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
lepiej korzystaj hehe niezla mentalnosc, sprzedajesz sie za marne srebrniki w zamian jestes oblewana sperma przerz obcych facetow. spoko patent na zycie. jesli to takie spox pochwal sie rodzicom czym sie zajmujesz. uwierz ze nie znajdziesz usprawiedliwienia dla wojej profesji, przynajmniej nie dla czlowieka normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam ekskluzywna prostytutka
prosze skonczcie juz z tym ruchaniem we wszystkie dziury:D jesli piszecie o podrzednych prostytutkach to owszem to mozeliwe, ale ja w zyciu czegos takiego nie oferowalam i nie raz nawet spotykalam sie a do seksu nie dochodzilo. Moim klienci, a zawsze mialam stalego w jednym czasie i nigdy nie mialam 2,3 czy wiecej w tym samym czasie, bo wymagali wylacznosci szanowali moje potrzeby. Mialam udany seks jesli o to chodzi i milo spedzalam czas. Jakby jakis facet zarabiajacy nawet 100 tysiecy zaproponowal mi rzniecie to bym podziekowala. Niech idzie rznac te za 100zl. Nie bylam dla kazdego bagatego snoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokator
A ja się przyznam do czegoś. Mieszkałem sobie z prostytutką. Doszło do pewnej krytycznej sytuacji, że wyleciałem z mieszkania studenckiego i umowa została prawie automatycznie rozwiązana. Nie miałem ciekawych alternatyw i nie mogłem znaleźć mieszkania. Aż pewnego dnia, zadzwoniła do mnie dziewczyna (miałem ogłoszenie rozpaczy) i zapytała się, czy ogłoszenie aktualne. Jako, że przymierzałem się już do zamieszkania na stancji z rodziną, to zgodziłem się. Dziewczyna powiedziała to i owo, że mieszkanie sporo ją kosztuje, że mieszka sama i chciałaby kogoś wziąść do jednego pokoju. Cena była dosyć wysoka, ale jak na pokój jednoosobowy w takim mieszkanku - bardzo korzystna. Zgodziłem się. Postawiła jednak warunek, że mam być dyskretny i nie wynosić tego, co się dzieję. I trochę widziałem. Nie jestem specjalistą od prostytucji, ale co nieco wiem. Ona zarabiała na tym około 10-15 tysięcy złotych miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
exkluzywna nie pisze o tobie , pisze o typowych dziwkach typu Mądrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×