Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justine90

Policealne studium kosmetyczne i pensja kosmetyczki

Polecane posty

Gość kampes
Cóż... szkolenie zawodowe da wam dużo więcej niż jakakolwiek szkoła, tym bardziej publiczna. Studia? Tylko papier. Generalnie większość wiedzy zdobytej w taki sposób nie ma żadnego znaczenia, bo w tej branży znaczenie mają wyłącznie konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbana
Solidna kosmetyczka musi się uczyć, robić kilka szkoleń rocznie, bo tylko wtedy będzie się rozwijała i poprawiała umiejętności. W tym zawodzie nie ma miejsca dla nierobów. Trendy się zmieniają, więc utrzymanie się na rynku wymaga zaangażowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu odbyłam specjalne szkolenia i kursy w www.pimik.pl z medycyny estetycznej. To świetna opcja dla kosmetologów, mi znacznie pomogło w mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobisz kilka zawodowych szkoleń i masz z tego dużo więcej niż po latach studiów. Nie ładujcie się w byle jaką naukę, musicie się odpowiednio zaangażować, odpowiednio do tego podejść i nastawić się na maksymalizację umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda ferska
Policealne studium to tylko kolejny papier, a nie umiejętności. Zatem jeśli faktycznie chcecie się rozwijać w jakimś zawodzie i zdobywać te umiejętności, to musicie przede wszystkim solidnie nad sobą pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimensa
Dobra kosmetyczka nie musi mieć studiów - musi mieć kwalifikacje i doświadczenie, które zdobywa poprzez pracę i szkolenia. No i absolutnie nie ma takiej konieczności, żeby zdobywała nic nie dającego mgd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompel
Studium kosmetyczne to temat uzupełniający - jeśli chcecie mieć jakiś papier. Na pewno nie jest ono kluczowe dla kogoś kto się chce rozwijać w zawodzie kosmetyczki. Ta praca wymaga wiedzy i zaangażowania - przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebre
Przecież logiczne, że etat nigdy nie przyniesie kokosów - kosmetyczka dobrze zarabia dopiero będąc na własnej działalności i mając przyzwoitą bazę klientek. A generalnie temat nie jest taki prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studium kosmetyczne to tylko dla papierka, więc czy jest sens? ten czas można wykorzystać w znacznie bardziej praktyczny sposób - w zasadzie to dzięki temu udało mi się rozwinąć w tym zawodzie. Studia? Bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoSyLi
Czyli najlepiej po maturze (bd zdawać w tym roku, jestem po technikum hotelarskim) od razu zacząć robić kursy i nie pchać się w żadne studia? Czy może zyskać chociaż podstawę zawodu na studium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horeter
Wszystkiego właśnie sama nauczyłam się przez beauty lux i szkolenia zawodowe, ale też długo trwało dojście do perfekcji. Każda czynność przed rozpoczęciem pracy musi być wielokrotnie przećwiczona, żebyście były w stanie pracować na klientkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiel
Cóż - zawód jest mega ciekawy i perspektywiczny - tylko raczej sugeruję specjalizację w danym temacie, po prostu zajmijcie się danym zagadnieniem. Nawet na samych paznokciach można zarabiać naprawde bardzo duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAgna2
ale jeżeli już to trzeba wybrać dobrą szkołę . Ze swojego doświadczenia polecam szkołę New Nails. Nauczyli mnie tam przede wszystkim praktyki. Tu macie stronkę http://new-nails.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ide teraz na kurs w Cosinusie i mam nadzieje ze naucze sie dobrze przedłuzać rzeski i będe miała dużo klientek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Breja66
Polecam sobie rozważyć Dziewulskich. To pionierzy w nauczaniu zawodu charakteryzacji i wizażu. Ich prace możecie prześledzić w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nejka
Ja również słyszałam same pozytywne opinie na temat tej szkoły. Warto czasami sobie poczytać co nie co w necie jeśli planujecie u nich naukę. Dziewulscy to pionierzy nauki charakteryzacji i wizażu w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przesliczna i na serio nie wiem ale faceci to sa dziwni na kazdym kroku 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Breja66 2016.06.30 Polecam sobie rozważyć Dziewulskich. To pionierzy w nauczaniu zawodu charakteryzacji i wizażu. x Nakładają jakieś breje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczysz się w Beauty lux, tam cię przygotowują do zawodu, tam wszystko ogarniasz, ale oczywiście dojście do odpowiedniego poziomu może wymagać poświęcenia wiele czasu. Na pewno nie zrobicie tego z dnia na dzień, to jest możliwe dopiero stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego można się nauczyć szkoleniami zawodowymi, a studium możecie traktować jako kolejny papier, w dodatku taki, który nie ma znaczenia. Żeby cokolwiek sensownego osiągnąć, najpierw trzeba nad tym wszystkim solidnie popracować - wszystko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zrobione szkoleniami zawodowymi. Dało się to łatwo ogarnąć, wszystkiego nauczyć w krótkim czasie, ale dla efektu potrzebny ciągły rozwój i zaangażowanie. Przecież z dnia na dzień nigdy niczego wielkiego nie zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosemtykaJC25
Moja córka uczęszczała do takiej szkoły. Od zawsze potrafiła zrobić ładny makijaż. Uważam, że jeżeli ktoś miał takie zdolności to oczywiście warto to wykorzystać. Polecam przeczytać artykuł o tym, że taki zawód zawsze będzie ceniony :) Wśród kobiet oczywiście :) http://livedata.pl/czy-warto-studiowac-kosmetyke/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie zawodowe robiliśmy w Beauty lux i powiedzmy, że tam nam przygotowali do zawodu - studium nie daje konkretów. Przerobicie jakąś teorię, a tak naprawdę na nic więcej specjalnie to się nie przełoży. Więc przede wszystkim - totalna zmiana podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukratek
Dziewulscy w Wawie, to pionierzy jeśli chodzi o nauczanie charakteryzacji i efekty specjalne. Ja na pewno chciałabym uczyć się u najlepszych takiego zawodu. Zobaczcie sobie ich stronkę- http://www.dziewulscy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
technik usług kosmetycznych- tylko w Plus Edukacji we Wrocławiu. Nauka za darmo. Super pracownie. Zajecia w samym centrum miasta. Świetna kadra pedagogiczna. zapisy w sekretariacie na Placu Solidarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studium kosmetyczne pozwala naprawdę przygotować się jedynie teoretycznie, tam zbyt mało jest konkretów, nie praktyki. A jednak zawodowym szkoleniem do tej pracy się przygotujecie. Pewnie, że wszystko musi trwać, ale też wszystko jest do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie potwierdzam. Szkolenia zawodowe rozwiązują problemy i przygotowują do pracy. Wiem jak to u mnie wyglądało, ile udało się zrobić w krótkim czasie. Nie ma lepszej drogi niż szkoleniami, a studium możecie sobie traktować jako kolejny sposób na zajęcie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studium nie zapewnia zawodu, daje tylko dodatkowy papierek, ale czy ten papierek jest istotny? Moim zdaniem średnio, ale to już pozostawiam waszej ocenie. Dojście do zawodu kosmetyczki naprawdę wymaga wiele czasu, ale o ile tylko umiecie się w to zaangażować, to będą widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole Policealnej można bardzo duzo się nauczyć, ze względu na to że jest bardzo dużo zajęć praktycznych i oprócz tego jeszcze praktyka zawodowa i oczywiście tez zajecia teoretyczne które są ważne...ja z cała pewnościa mogę wam polecić szkołę policealna , która jest darmowa i nauczyciele w porządku https://web.facebook.com/profesjaedukacja/?fref=ts http://www.profesjaedukacja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko opanowałam przez beauty lux - ale u mnie to było kilka szkoleń i też od razu nie zaczynałam od zawodowego. Nauka trwała kilka miesięcy, wszystko poprawiłam, udoskonałam i tak jakoś doszłam do zadowalającego etapu. Teraz jestem naprawdę zadowolonona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×