Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justine90

Policealne studium kosmetyczne i pensja kosmetyczki

Polecane posty

Gość gość
Wszystko do zrobienia z pomocą zawodowych szkoleń. Wiem jak to wyglądało u mnie, wiem ile również tak zrobiłam. To nie jest tak, że fachowcem staniecie się z dnia na dzień. Praca kosmetyczki wymaga czasu, ale działając jak należy, w ciągu kilku tygodni jesteście w stanie wszystko opanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz szkolenie w Beauty lux, solidnie pracujesz nad rozwojem, docelowo powinno być zdecydowanie lepiej, ale od razu cudów to wy się nie spodziewajcie. Kosmetyczką nie zostaje się z dnia na dzień, tylko stopniowo i wtedy na pewno w zawodzie sobie poradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zdrowe podejście do tematu - kosmetyczka jest zawodem wymagającym ciągłego rozwoju. Jedynie dbając w nim o wszystko, można wejść na odpowiednio wysoki poziom. Niczego z dnia na dzień nie zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux i szkolenia zawodowe - ogarnijcie sobie temat w krótkim czasie, kwestia kilku tygodni, ale ogólnie to przecież wymaga ogromnego zaangażowania. Zawodu nie robi się w ciągu kilku tygodni, na realizację celów potrzebny jest po prostu odpowiedni okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux i szkolenia zawodowe. W ten sposób właśnie dochodzi się do zakładanego poziomu. Nie zrobicie niczego od razu. Dojście na odpowiedni poziom musi wymagać czasu, ale właśnie w taki sposób można te cele zrealizować. Niczego nie zrobicie z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux i szkolenia zawodowe. Nie ma łatwiejszej drogi - kosmetyczka musi cały czas nad sobą pracować i docelowo na bank cele zrealizuje, ale od razu kosmetyczką nie zostanie. Jeśli będziecie umiały nad sobą solidnie pracować, to zostaniecie fachowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux nauczy zawodu, ale ogólnie kosmetyczka to zawód, który wymaga ciągłego zaangażowania. Program szkolenia zawodowego jest długi, ale wiadomo, że dla efektu, trzeba solidnie przerobić każde zagadnienie i dokładnie się podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux was oczywiście zawodu nauczy, ale wejście na odpowiedni poziom zawsze będzie wymagało czasu. Sama doskonale wiem, ile się napracowałam nad tym wszystkim. Kosmetyczką nie zostaje się od razu - tutaj każda technika wymaga ogromu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux i szkolenia zawodowe - jeśli chcecie zrealizować cele, to naprawdę musicie nad tym wszystkim solidnie popracować. Kosmetyczka nie zostaje się z dnia na dzień, tylko stopniowo, ale jeśli zdrowo do tego podejdziecie, to efekty na bank będą widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zrobiłam szkoleniami zawodowymi - nie ma łatwiejszej drogi. Kosmetyczką nie zostajesz z dnia na dzień, tylko stopniowo, a dzięki temu zdecydowanie wchodzicie na odpowiedni poziom. I po prostu - trzeba stale nad sobą pracować. To przyniesie korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula289
jak dla mnie super pomysł policealne studia. Moja przyjaciółka chodzi do Miedzynarodowego Studium Dziewulskich http://www.dziewulscy.pl/ i bardzo sobie chwali , jest to studium więc nie trzeba miec nawet matury a taki fach w ręku bardzo się przyda. Teraz nawet prowadzą rekrutację na roczne studium wizażu i stylizacji ktore zacznie się od kwietnia . Sama zastanwiam się czy nie skorzystać , bo zdobędę większe doświadczenie i wiedzę , a Wy co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietajcie, że jednak szkolenia zawodowe wymagają ogromnego zaangażowania i pracy nad sobą. To nie jest tak, że kosmetyczką zostaniecie nagle i z niczego. Bez zaangażowania i solidnej pracy żadnych konkretnych efektów nie uraczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejszy jest ciągły rozwój i nie tracenie czasu na naukę, która jest pozbawiona sensu. Zazwyczaj wszelka teoria jaką macie przerabiać nie jest wykorzystywana. Lepiej kiedy ta teoria pojawia się podczas pracy, wtedy z czegoś wynika, jest konkretna i to odpowiednia droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Ciągła praca nad sobą, swoimi umiejętnościami i wtedy dopiero docelowo efekty będą zauważalne. A nie spodziewajcie się od razu cudów. Kosmetyczką nie zostaje się od razu, tylko stopniowo. Każda umiejętność wymaga czasu, ale jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wiedzę, masz klientki, to i zarabiasz bardzo dużo. Plus tej branży jest taki, że jeśli jesteś w tym naprawdę dobra to nie musisz inwestować w żadną reklamę, bo klientki szybko same się znajdą i łatwo wypełnisz sobie listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła? Po prostu kilka szkoleń zawodowych + odpowiednie techniki działania - wtedy właśnie osiągniecie zakładane sukcesy. To nie jest tak, że nagle będziecie w tym cudowne. Konieczny jest czas - tak właśnie dochodzi się do zawodowego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux - tam się nauczycie. A uczelnia? Moim zdaniem będzie stanowiła totalną stratę czasu, więc po co wam ona? Niczego konkretnego się nie nauczycie. Zdobędziecie papierek, ale co ma na dobrą sprawę z tego wynikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux naucza zawodu i tak można wszystko to ogarnąć. Od razu wielkimi specjalistami się nie staniecie, ale z czasem - na bank zauważycie fajne efekty. Kosmetyczka musi nad sobą wciąż pracować - to dopiero przynosi korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux ma te szkolenia na bardzo dobrym poziomie i akurat dla kosmetyczki to wystarczy. Żeby cokolwiek osiągnąć zawodowo, trzeba się naprawdę solidnie nad tym wszystkim napracować i w ten sposób cele na pewno osiągniecie. Od razu idealnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej zrobić po prostu szkolenie zawodowe, które przygotuje do pracy. A studium? Możecie traktować w kategoriach papierka, który w praktyce zupełnie nic nie daje, więc chyba ogólnie to trochę szkoda na niego czasu, ale działajcie jak uważacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli bardzo potrzebujecie papierka, to spoko, ale jeśli waszym celem jest po prostu rozwój, to lepiej postawić na inne tematy, a takimi wzbogaceniami się nie zajmować. Fachowiec nie może marnować czasu, oni musi stale się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA Gdańsk
NOVA Centrum Edukacyjne Gdańsk, prowadzi rekrutację jesienną (JESIEŃ 2017) na kierunki takie jak: -higienistka stomatologiczna -technik masażysta 0zł - technik administracji, 0zł - technik bezpieczeństwa i higieny pracy, 0zł - technik informatyk, 0zł - technik usług kosmetycznych 0zł - manicurzystka/pedicurzystka - dietetyk - instruktor fitness Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia i podnieść kwalifikację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą w sekretariacie Gdańsk , ul. Długa 70/71. tel.: 58 320 56 66, 58 324 88 44, 513 195 722 Strona internetowa: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla osób w trójmieście i okolicach mogę polecić novą - sekretariat mają na długiej a zajęcia są też na starówce - ja miałam większość na chmielnej więc bardzo blisko i bez problemu można dojechać tramwajem do nich. zajęcia były mega praktyczne, ja byłam na opcji płatnej więc jeszcze dostałam dwa kursy do tego a opłata to tylko 99 zł za miesiąc więc to nie majątek jeżeli komuś zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux i szkolenia zawodowe. Fachowcem w tym temacie zostaje się dopiero stopniowo, ale dzięki odpowiedniemu podejściu na bank dacie sobie radę. Kosmetyczka musi przede wszystkim solidnie nad sobą pracować i wtedy dopiero będzie miała jakieś korzyści tego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie zastępuje normalną szkołę, a przede wszystkim jest zdecydowanie bardziej konkretne bo nie podejmujecie uczenia się bzdur, a zajmujecie się konkretami i takie kwestie powinny was interesować. Jeśli uderzycie w innym kierunku to raczej nie spodziewajcie się po tym efektów. Bo niby na jakiej podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest zajmowanie się konkretnymi szkoleniami zawodowymi, nastawionymi na efekty. Coś takiego dopiero będzie miało sens. Nie robi się szkoleń dla papierka - wszystko się robi dla umiejętności i nieustannego rozwoju. Dopiero coś takiego przynosi sensowne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawodu uczysz się przez szkolenia. W ten sposób nie tracisz czasu, a zyskujesz umiejętności. Żeby faktycznie wejść na właściwy poziom trzeba się nad tym wszystkim naprawdę mocno napracować, ale z dnia na dzień sukcesów na pewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co oszukiwać - szkolenie musi być konkretne i zawodowe. Zajmowanie się byle jakimi tematami to zwyczajna strata czasu, a nie nauka zawodu. Papiery są zbędne. Liczą się wyłącznie konkretne umiejętności i wyłącznie na to zwracajcie swoją uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim odpowiednie podejście do tematu. Kosmetyczką nie zostaje się od razu, tylko z czasem. Ten zawód wymaga nieustannego rozwoju i tak właśnie powinno się wam udać zajść naprawdę daleko. Każda umiejętność musi być dopracowana i wtedy dopiero będzie to miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra kosmetyczka wyciąga naprawdę przyzwoite pieniądze, a jeśli się rozwija i ma bazę własnych klientek, to zarabia więcej niż wielu specjalistów w znacznie bardziej wymagających zawodach. Kluczowe jest w tym wszystkim oczywiście dokładnie to samo - nieustający rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×