Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justine90

Policealne studium kosmetyczne i pensja kosmetyczki

Polecane posty

Gość karbasiek
Cosinus nie nauczy cię tego zawodu. Jeśli chcesz to ogarniać przez szkolenia to najpierw znajdź szkołę, która specjalizuje się w tych tematach, a nie taką, która uczy wszystkiego i niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu wiedziałam ze pojde na wizaż i charakteryzację do Dziewulskich.Jak już to skończę, to być może wybiore studia.Ale trzeba teraz patrzec na to po czym najszybciej uda sie nam znalezc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garsna
Pewnie, że zdecydowanie wystarczą szkolenia. W zasadzie w kilka miesięcy ten zawód można doskonale opanować, ale do jakiego stopnia, to już wszystko zależy od danego przypadku. Podstawą jest solidna szkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kintakana
Ten zawód wymaga konkretnych umiejętności i doświadczenia. Żeby faktycznie móc pracować jako kosmetyczka, trzeba posiadać wiedzę - a tej nie dadzą wam szkolenia byle gdzie. One muszą być organizowane przez firmy z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hampos
Najpierw kwalifukacje, a później pensja. Potrzebujecie kilku miesięcy na osiągnięcie celów, szybciej się nie da, ale generalnie sam zawód kosmetyczki jest bardzo perspektywiczny i godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksanik
Dobra kosmetyczka zarobi kilka tysięcy, a jeszcze z tysiaka czy dwa może dorobić na klientkach, które przyjdą do niej po godzinach. I akurat takie układ jest zdecydowanie najbardziej opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczełam własnie swoją przygodę z wiazem w Studium Dziewulskich, wieć wszystko jest na dobrej drodze, zeby właśnie umieć w najbliższej pzryszłości tak się malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacanka
Dobra kosmetyczka zarabia fajne tysiące, ale musi również mieć odpowiednie podejście do swojej pracy. Ona nie osiąga zamierzonych celów z dnia na dzień, wszystko trwa - szkolenia, budowanie doświadczenia... przy czym efekty nadchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanski
Uważam, że studium poza papierami kompletnie nic nie daje. Czy którakolwiek z Was może powiedzieć, że jest po studium i faktycznie dało jej to kwalifikacje do pracy? Umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasznek
Dobra kosmetyczka może po godzinach wyciągnąć kilka tysięcy. Kwestia doświadczenia, umiejętności i bazy klientek. Wiadomo, że wcale nie jest łatwo o sukces, jeśli jesteście początkujące, ale docelowo można wiele zdzialać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna ktos
To prawda. Tym bardziej jeśli ma klientki po godzinach - wtedy już ciora niezłe pieniądze, nawet nie mając działalności. Ten zawód wymaga perfekcji w każdej realizowanej czynności. O ile ta perfekcja będzie utrzymana, to powinno się wam udać utrzymać zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpareks
A nauka? Technikum kosmetyczne + szkolenia zawodowe i macie lepsze wynagrodzenie niż 80 proc. ludzi po studiach. Pamiętajcie - studia to produkcja ludzi z papierami, a nie specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia mosik
Szkoła kosmetyczna to całkowita podstawa. Tak sama osiągnęłam to, co teraz mam. Można powiedzieć, że jestem już specjalistą w temacie i doskonale sobie radzę, ale nic nie przyszło samo z siebie, wymagało to czasu. I szkolenia dają więcej niż jakiekolwiek uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele jest szkoł ale tez są różne opinie na ich temat. Niektóre z nich sa malo znane, i rzeczywiscie jest tak ze czasami dyplom się prawie wcale nie liczy. A ta szkoła- Studium Dziewulskich na pewno ma i renomę i daje dużą wiedze praktyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia mosik
Sory, ale Twój wpis wygląda tak, jakbyś nigdy wcześniej się u nich nie uczyła. Jedna wielka ściema? Może nie piszmy o miejscach o których nie mamy pojęcia? I tutaj wcale nie chodzi o znaną nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słysze jesli chodzi o moich znajomych to na pewno własnie coraz wiecej osób decyduje sie na takie własnie szkoły jak Studium Dziewulskich. Zwłaszcza dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hansza
haha... masz tak wiele osób pracujących w kosmetyce? Bardzo realnie to wygląda. Szkoły powinno się szukać rozsądnie - po programie, poziomie, prowadzących. Nie wierzcie w takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszonek
Hehe... kosmetyczek jest bardzo dużo, sama znam dosyć dobrze kilka koleżanek z branży i żadna z nich nie kończyła ani studium, ani studiów. Po prostu ciężko pracowały nad jakością usług, które realizują i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrosz
Studium zawodu nie nauczy, a ogólnie w tej pracy liczy się nie papier, a Twoje umiejętności. Nie masz ich to niestetety daleko nie zajedziesz - każdej klientce zależy na znalezieniu prawdziwego fachowca w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten zawód daje ogromne możliwości i pozwala fajnie zarabiać, dojście do niego to kilka miesięcy ciągłej nauki i rozwoju, ale kluczowe że dzięki temu naprawdę bardzo szybko można zrealizować zakładane cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasnek
Pensja kosmetyczki może być wysoka, bardzo wysoka, o ile jest ona fachowcem w swoim zawodzie. W zasadzie wszystkiego co potrafię nauczyłam się poprzez szkolenia, na żadne studia nie chodziłam, więc na dobrą sprawę - po co one komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszta
Oj... pracuję w salonie wyłącznie po szkoleniach i na podstawie własnego doświadczenia. Jakoś doskonale sobie radze. Gdzie jest sens studiów? Chodzi o same papiery? Absolutnie nie ma w tym logiki. Papiery są zbędne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszaks
Zdecydowanie szkoła kosmetyczna, ale nie państwowa - szukajcie po prywatnych kursach i najlepiej szkołach z wieloletnim doświadczeniem. To w nich właśnie możecie oczekiwać, że faktycznie solidnie się rozwiniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm.... studium nie daje wiedzy. Masz papier, ale nie masz do czynienia z ludźmi, którzy są w stanie przygotować cię do pracy. Więc nie obiecujcie sobie po takiej nauce zbyt wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haostelk
Wszystkiego nauczyłam się poprzez szkolenia i wcale nie ma takiej potrzeby aby mieć studia. Kluczową kwestia jest po prostu dbałość o ciągły rozwój - kolejne szkolenia i uzupełnianie wiedzy. Wtedy to będzie miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markesa
Robisz szkolenia zawodowe i to pomoże. Najlepiej iść do technikum kosmetycznego, a później już właśnie szkoleniami działać w odpowiednim kierunku. Cele zawodowe zrealizujesz, zawód zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejkots
Studia kosmetyczne nie rozwijają, podobnie studium. Lepiej zrobić kilka szkoleń tematycznych, koniecznie zawodowych i na tej podstawie budować swoje doświadczenie. W moim przypadku to wystarczyło, bo w krótkim czasie udało się cele zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ja we wrześniu zapisałam się do szkoły policealnej Delta. I na prawdę polecam! Za nic nie muszę płacić, szkoła jest w centrum Krakowa, a po zdaniu egzaminów zawodowych będę mieć tytuł Technika usług kosmetycznych. Z tego co się orientuję właśnie trwa nabór na nowy semestr, tak że zachęcam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Wszystkiego łatwo i szybko można się nauczyć szkoleniami. Tzn. łatwo biorąc pod uwagę fakt, że zamiast kilka lat na studiach, spędzacie kilkatygodni na szkoleniach zawodowych. Jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×