Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jarzębinowa mamuncia

CO MYSLICIE O TYM ZA SZCZEPIONKA POWODUJE AUTYZM?

Polecane posty

Gość nerczol
moje dziecko ma autyzm.Do 16 miesiąca rozwijało się dobrze-miesiąc wczesniej dostał MMR II.Najpierw zaczęły się biegunki.5 okropnie kwaśnych,śmierdzących stolców dziennie.Póżniej zachowanie, przy którym bunt 2latka to pikuś.Agresja,autoagresja, obsesyjne objadanie się i brak przybierania masy ciała.W końcu po kilku miesiącach-zauwazylismy,ze dziecko wycofało się z naszego świata. Aktualnie leczymy małego, w jego organizmie jest RTĘĆ i ALUMINIUM, których syn nie jest w stanie sam usunąć.Pytanie skąd się wzięły?Ano właśnie...przeczytajcie ulotki szczepionek. Sam dr Grzesiowski specjalista od szczepien mówi,ze szczepionka moze zaostrzyc objawy autyzmu, ktore wczesniej są mało widoczne. http://www.youtube.com/watch?v=m8WKGiYjskE ale...czy to nie na jedno wychodzi?Szczepionka jest bodzcem, ktory uruchomił proces chorobowy. Więc szczepionka sama nie ma w sobie wirusa autyzmu.Ale jesli masz słabe immunologicznie dziecko to może mu zrobić krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bca bca
Autyzm nie jest wirusem a problemem neurologicznym, Bardzo skomplikowanym i prawdopodobnie zaprogramowanym u dziecka od momentu jego narodzin. Być może i szkodliwe substancje przyspieszają pojawianie się objawów ale nie oznacza to że brak szczepionki może zapobiec autyzmowi. Tak naprawdę u dziecka ze skłonnościami autystycznymi zaostrzenie autyzmu może wywołać wszystko - włącznie z ciężka przebytą chorobą (np odrą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalla
kurde nadchodzi okres szczepien i sama nie wiem czy szczepic, patrzcie, tu znalazlam jakis portla o mitach i obalili to, że szczepionki powoduja autyzm. co myśleć? www.pogromcymitowmedycznych.pl/myth/128/szczepionki-powoduj%C4%85-autyzm/ wejdzcie i zobaczcie, bo juz zglupialam calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Mysle ze to bzdury, w dodatku szkodliwe. Koles ktory badal powiazania miedzy mmr a autyzmem - Andrew Wakefield - sfalszowal wyniki badan, a powodowala nim zwykla chciwosc - mial umowy na wiele tysiecy funtow z prawnikami, ktorzy mieli nadzieje wyludzic odszkodowania dla rodzicow od producenta szczepionek, poza tym Wakefield mial zamiar opatentowac swoja szczepionke przeciw ospie jako alternatywe dla mmr. To wszystko zostalo udowodnione lata temu, wyniki badan zdementowane, niestety plotka puszczona w obieg zyje wlasnym zyciem. Kto ja rozpowszechnia i w jakim celu, nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewnienia o bezpieczeństwie szczepionek są tylko ustne czyli nic nie warte ! Żaden lekarz, czy pracownik Sanepidu nie podpisze poświadczenia szczepienia, w którym zapewni o bezpieczeństwie szczepionek na piśmie i zobowiązuje się do poniesienia konsekwencji karnych i finansowych w razie wystąpienia skutków ubocznych. Wszelkie konsekwencje poniesie tylko zaszczepiony !! A teraz a propo's autyzmu i szczepionek-Bardzo głośna, także w Polsce była sprawa dr A.Wakefielda, który rzekomo sfałszował dane dotyczące związku szczepień z autyzmem. Pomimo, że sprawa została opublikowana w 1999 roku i 17 innych niezależnych ośrodków naukowych w minionym okresie potwierdziło związek występowania wirusa wszczepionego z zapaleniem przewodu pokarmowego, w Polsce nadal tzw. czasopisma medyczne nie zamieściły sprostowania. Mało tego, żaden z profesorów „wieszających psy” na dr Wakefieldzie nie czuje się zobowiązany do przeproszenia go w tej samej formie jak go obrażał. Pomimo udowodnienia przez 16 ośrodków naukowych tez dr A.Wakefielda, w Polsce rzekomo medyczny biuletyn Medycyna Praktyczna do tej pory nie wycofała artykułów szkalujących go. Nadal wprowadza w błąd PT Kolegów Lekarzy co do istoty problemu. I kto tutaj jest oszustem? P. prof. mgr Lidia Brydak w wystąpieniach telewizyjnych często powołuje się na CDC z Atlanty, dziwnym trafem zapomina permanentnie poinformować telewidzów o fakcie korupcji i fałszowaniu wyników badań dotyczących autyzmu. Okazało się, że pracownik CDC z Atlanty, Paul Thorsen lat 49, dostał aż 11 000 000 dolarów na udowodnienie, że nie ma związku szczepień z autyzmem. Facet był na tyle cwany, że postanowił przeprowadzić badania w placówce odległej od Atlanty. W tym celu wybrał maleńką Danię. Badania prowadził w okresie od 2000 do 2009 roku. Thorsen w 2002 roku przeniósł się do Danii i został kierownikiem prac badawczych. Akt oskarżenia zarzuca mu m.in pranie brudnych pieniędzy i fałszowanie wyników za co grozi mu co najmniej 20 lat więzienia. Ciekawe dlaczego P. prof.mgr Lidia Brydak o tym fakcie zapomina poinformować telewidzów i w dodatku powołuje się na wyniki tych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepionka ma wpływ i powoduje autyzm, mój syn jest czystym przypadkiem tego. Dr. Wakefield pomógł nam w ciężkim okresie i to dzięki niemu mój syn do nas wraca z każdym dniem. Spotkałam się też z opinią rodziców ze ich autystyczne dzieci są niebywale mądre i są szczęśliwi i dziękują za ten dar od Boga. Ja powiem tak Autyzm - to jest tragedia dla rodziny (zmienia się całe życie - moja rodzina się rozpadła z dnia na dzień) a przede wszystkim dla samego dziecka. Ból, brak komunikacji a przede wszystkim brak samodzielnego funkcjonowania. Moj syn ma już kontakt ze mną ale co będzie gdy dorośnie?? Czy będzie miał kolegów, czy będzie miał rodzinę, co się z nim stanie jak mnie zabraknie???!!!! Więc proszę was zastanówcie się co mówcie o autyzmie i spedzajcie ze swoimi aniołami najwięcej czasu jak to możliwe bo warto!!!! Program Son Rise pomaga I daj gwarantuje że dotrzecie do swoich pociech a one małymi kroczkami wyjdą nam na przeciw!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zamierzam szczepic. przykladowo- nigdy nie bylam szczepiona na pneumokoki i w swoim 25letnim zyciu nigdy nie chorowalam na zapalenie pluc. a szczepienia na hbv u noworodka to totalny meksyk! ja sie szczepilam dopiero przed podjeciem studiow medycznych majac 19lat i nigdy mimo ze raz sie zakulam igla to hbv sobie nie wszczepilam. moja znajoma niedawno sie szczepila tj 3lata wstecz na hbv i dzis jej przeciwciala stanowia smieszny wynik 60 mimo ze powinno byc ponad 1000. wiec na uj te szczepionki? babka czy dziadek meza nigdy szczepieni na nic nie byli i zyja juz ponad 80lat bez chorob i przeziebien. moi pacjenci ktorzy rodzili sie w czasie II wojny i pozniej np w domach i szczepieni nie byli dzis maja po 80-90lat a w szpitalu bo serducho itd . w obecnych czasach wysyp autyzmu, rakow mozgu u dzieci itd...ciekawe skad? w tych szczepionkach sa m.in. metale ciezkie jak rtec i trzeba na leb upasc zeby taki prezent zaserwowac noworodkowi ktory ma jeszcze nieuksztaltowany system immunologiczny i wez go kuzwa oslabionym wirusem czy innym gownem potraktuj. mozecie mnie nazwac wariatka itd ale to wszystko jest po to zeby ludzie czesciej chorowali na choroby neurologiczne, niepoddajace sie leczeniu choroby bakteryjne czy nowotwory juz od najmlodszych lat- niech interes firm farmaceutycznych i lekarzy sie kreci i nie zaprzestaje. poza tym kiedys szczepionki byly inne, gdyby opierali sie na recepturze ich wynalazcy to byloby ok. ale po co skoro mozna nawkladac w nie chemikaliow plus metali ciezkich i zacierac lapy ze kolejny dzieciak za x lat z rakiem mozgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też coraz bardziej skłaniam się do wersji, że tu chodzi o kasę a nie o zdrowie nasze i naszych dzieci. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sasiadka ma 2autystycznych synkow. Pierwszy byl szczepiony. Decydujac sie na drugie dziecko, wiedziala ze ryzykuje,Maly nie byl swiadomie szczepiony, mial diete bezmleczna i bezglutenowa. Niestetyy w wieku 2,5 lat diagnoza-autyzm.Generyka jest nieublagalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobiety, tak na chlopski rozum - moze szczepionka sama w sobie autoyzmu nie powoduje, ale jej skutki, tj te powiklania poszczepienne daja efekt, jakby dziecko bylo autystykiem. Podobne zaburzenia itp. Ja sama rodze zaraz, od stycznia ma wejsc obowizakowa szczepionka, juz nawet nie pameitam na co, czytam co chwila, ze powazne pkomplikacje po MMR, czy tej wysoce skojarzonej 6w1 od GSK, siotra pracuje w przychodni przywiozla mi ulotki, a tam zapewnienia, ze super szczepionki i oczywiscie nie powoduja nic powazniejszych komplikacji, autyzmu itp... kolezanka jedna tez zachwycona, ze te szczepionki wspaniale i tak super, ze ja w styczniu rodze, a od stycznia darmowa szczepionka z tych, co byly platne...natomiast moj maz studiowal kierunek medyczny i sporo mi opowiada nt koncernow itp i nie jest przekonany do tych wszystkich szczepien, bo to chodzi o pieniadze i zerowanie na ludzkiej naiwnosci... ja bylam szczepiona na wszystkie, siostra tez, pewnie wszyscy znajomi tez, ale to bylo wiele lat temu i od tamtej pory te szczepionki przeszly pewnie spore modyfikacje, sama jestem pelna obaw i nie wiem co myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 9:00 Dodam jeszcze ze starszy syn (szczepiony) ma lzejsza postac autyzmu. Dostal diagnoze jako 5latek. Kazdy musi podjac decyzje sam. W sieci jest mnostwo sprzecznych info. Mi zaufana,znajoma lekarka (tez matka) poleca szczepionki,jednak sugeruje,aby przeciagac je w czasie. Sa kraje, gdzie z powodzeniem, kalendarz szczepien nie jest tak napiety.u nas laduja w b.male dzieci wszystko naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 05.12 godz. 10:20 mam podobne przemyslenia jak Ty, mam lat 28 i tez nigdy nie bylam szczepiona ponadprogramowo, nigdy nie chorowalam nawet na grype, wiec widac to sprawa genow i cudownych wlasiciwosci mleka mamy, bo piers ssalam wzorowo i zawsze bylam zdrowa. To ja pisalam wyzej i tez nie jestem sklonna do tych szczepien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama szczepionka nie powoduje autyzmu, problem w tym, że początki kiedy można to zdiagnozować, przypadają na moment, a którym szczepi się dzieci na odrę, swinkę , rozyczkę. I niestety nie słusznie uznaje się to za skutek szczepienia, co oczywiście jest błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevada27
Przyznam się, że mam mieszane uczucia co do tego typu stwierdzeń. Pediatrzy często nie raportują o skutkach ubocznych. Moje zdanie jest takie, że warto zdiagnozować dziecko w Psychomedic, nawet gdy nie widzimy sami objawów autyzmu. Tutaj https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera można dowiedzieć się więcej na ten temat. W ten sposób można zacząć szybko terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×