Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość whiskey

DOBRA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO-KRAKÓW???

Polecane posty

Gość razojka
kasa to jeszcze nie wszystko, grunt żeby szkoła skutecznie nauczyła rozmawiać po angielsku i dawała ewentualnie możliwość darmowego powtarzania kursu tak jak w speak upie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo dobrego słyszałam o Ling Team, moja znajoma tam chodzi i bardzo ich zachwala. Mają innowacyjne metody nauczania i są bardzo skuteczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaWę
Zdecydowanie LINCOLN - chodziłam tam na angielski i naprawde moje umiejętsności są dużo większe. Fajna kadra, stawka taka jak wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze tylko własnie Syllabus. Jesli miałabym stawiac na dobra szkołę językową to własnie tą.Zwłaszcza ze nauka angielskiego jest niesłychanie wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataMurd
no zdecydowanie LINCOLN - znana i porządna marka. Ceny spoko, można na fajne promocje trafić, kadra ucząca też świetna. Ja chodziłam na angielski i bardzo, bardzo dobrze wspominam :) Warto się przekonać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzojka
Czy ktoś z Was myślał o szkole speak up? Podobno całkiem ciekawie wyglądają te poziomy i gwarancja ukończenia poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlkaCHlebek
LINCOLN - zdecydowanie. Chodziłam do nich na angielski jakiś czaas temu i jestem bardzo zadowolona. Mają naprawdę fajne promocje, pakiety. POza tym nauczyciele bardzo, bardzo spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Axon System tez jest dobry. Maja ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warte wzmianki jest też CE Lingua - http://www.cel.com.pl/o-nas-2 , niezależnie od tego, czy szuka się kursu dla siebie, czy choćby dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi34
Ramzojka ja chodzę do speak up, jeden semestr zrobiłam w trzy miesiące, z tym że ja połączyłąm naukę z nauczycielem w szkole z nauką online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EditPrał
Lincoln, zdecydowanie. Chodziłam tam na angielski i hiszpański i jestem bardzo zadowolona. Bardzo wysoki poziom nauczania, duże zaangażowanie uczących - warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzia123
LINCOLN i tylko LINCOLN - znajomi mi polecali, ale bałam się że jest przereklamowany, bo wszędzi eo nim mówią. Ale przełamałam się i już 3 semetr do nich chodzę - naprawdę świetna szkoła językowa, godna polecenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio odkryłam lektorów w Ling Team, mają bezpłatny dojazd do domu i są bardzo kompetentni. Przez 2 miesiące nauczyłam się bardzo dużo, są bardzo skuteczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittta
Ja uczyłam się w speak upie i bardzo tą szkołę polecam. Ciekawe zajęcia, profesjonalni lektorzy, świetni native speakerzy. Można też skorzystać z dodatkowych konwersacji lub zajęć ze słuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczyłam się w speak upie i bardzo tą szkołę polecam. Ciekawe zajęcia, profesjonalni lektorzy, świetni native speakerzy. Można też skorzystać z dodatkowych konwersacji lub zajęć ze słuchania. xxx Speak upu nie polecam, oszuści! Wszędzie trąbią po forach że w speak upie naciągają ludzi, nie dajcie się oszukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej gdyby opinie wystawiła osoba, która się tam uczyła, a nie taka co tylko czerpie informacje z forów. Ludzie są różni, nie uda się coś to będą rok pluć jadem na szkołe. Ja się w niej uczyłam i nawet chodziłam na zajęcia Travelling Club żeby przypomnieć sobie zwrotów i wyrażeń języka angielskiego przed wakacjami. I super było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaDziok
Lincoln, nie będe oryginalna. Nie oszukujmy się 0 renoma jaką sobie wyrobili nei wzięła się z kosmosu. CIęzko na nią zaproacowali. I mówię to jako osoba, ktora się u nich uczy... Są mega dobrzy. Najlepsi w Krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaDziok
Lincoln, nie będe oryginalna. Nie oszukujmy się 0 renoma jaką sobie wyrobili nei wzięła się z kosmosu. CIęzko na nią zaproacowali. I mówię to jako osoba, ktora się u nich uczy... Są mega dobrzy. Najlepsi w Krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każda szanująca się szkoła językowa organizuje wakacyjne kursy językowe. Nie oszukujmy się, ale jeżeli zależy nam na zdobyciu znajomości języka, trzeba szkolić się intensywnie przez cały rok. Polecam kurs językowy organizowany przez Empik School. Moim zdaniem prezentują całkiem przyzwoity poziom nauczania. Więcej informacji na temat kursów w Empik School znajdziecie na stronie: http://empikschool.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela8181
Ja tak robię, chodzę przez semestr i w wakacje podciągam umiejętności w Axonie. Niestety sama nie jestem aż tak zmobilizowana żeby się uczyć w domu:) a w Axonie są fajne kursy na wakacje w rewelacyjnych cenach. polecam tą szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroska
Lincoln i tylko Lincoln - nie eksperymentujcie, bo i tak ostatecznie przyjdziecie do tej szkoły- bije na wszytko każdą inną w Krakowie - i jesli chodzi o poziom i cenowo - no dla mnie jest mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaModrooka
LINCOLN - mega spoko szkoła. Ogarnij sobie ich stronkę, tam bd więcej informacji, ale ja z doświadczenia, z czystym sumieniem mogę polecić :) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizkup
Lincoln - krótko i na temat. Nie ma się co czarować, od lat trzymają poziom i wymiatają w krakowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka201
Próbowałam kiedyś kursu on-line, ale moja motywacja nie była wystarczająca.. :D Znalazłam szkołę Three Lions przy Krupniczej i tak już od roku jestem zadowoloną kursantką :) Świetni nauczyciele no i atmosfera sprzyja nauce, po prostu 'wchłaniam' angielski podczas lekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam Panią Lucynę: https://www.facebook.com/jezykangielskikrakow/?fref=ts. Wystarczy spojrzeć na komentarze jej uczniów. Jest bardzo zaangażowana w zajęcia, zawsze perfekcyjnie przygotowana, a zajęcia prowadzi bezstresowo, więc można pytać dosłownie o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat moje dzieci uczęszczały do szkoły językowej Word w Krakowie. Jest to osiedlowa szkoła na Kurdwanowie. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. A patrząc na efekty ich nauki wiem, że wydane pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto. Jak na Kraków ceny nie są wygórowane. Mają ciekawe zajęcia z użyciem nowości interaktywnych, co naprawdę zachęca do chodzenia na lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moją córkę posłałam do Vividu, mniejszej szkoły na Pilotów i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Przystępne ceny, bardzo sympatyczni nauczyciele i mała naprawdę robi postępy w znajomości języka a do tego chętnie chodzi na zajęcia. Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu także szukałem dobrej szkoły językowej z Krakowa. W pracy okazało się, że jeśli podszkolę swój angielski to mogę liczyć na awans. Zależało mi na miejscu, w którym naprawdę nauczę się tego języka. Całe szczęście znajomy polecił mi http://leader.edu.pl/. Zapisałem się tam na kurs języka angielskiego i to był strzał w dziesiątkę. Trafiłem tam na świetnych nauczycieli, którzy nauczyli mnie perfekcyjnie języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×