Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka jedna29

Jak "strzelic" na dziewczynke?

Polecane posty

Gość kasiakasia90
O, prosze o podpowiedzi, tez bym chciala core.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny te które mają dziewczynki co jadłyście przed ciążą zanim zaszłyście np dużo mleka jogurtów orzeszków pomidorów itp. ale przed ciążą . Pamiętacie? na dziewczynkę Ph musi być ok 4,5 męza 6 Ph a to dzięki kwaśnej diecie, na chłopaka zasadowa dieta i Ph 6/9 99% sprawdzalności poczytajcie rewelacja oraz codzienne stosunki na dziewczynkę osłabia męskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się kochaliśmy 2 dni przed owulacja, jest córa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadłam dużo warzyw, to na pewno owoców mało mleka też mało słodyczy dużo to tyle z tego, co pamiętam ;) też przed owu bzykanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50% masz na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z kalendarza chińskiego wyszło jeśli chodzi o moment poczęcia dziecka i mój wiek, że powinnam mieć dziewczynkę i co... mam synka Ale z drugiej strony jestem jedynym takim przypadkiem gdy sprawdzałam z kalendarzem chińskim dzieci moich koleżanek i wszystkich się zgadza, nawet mojej mamie sie zgadza, wychodzila dziewczynka no i jestem jakby nie patrzeć kobietą:) tylko nie wiem dlaczego u mnie jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kretynki wierzą w jakies kalendarze chinskie???? czy naprawde sadzisz ze np kobiety urodzone w lipcu ktore zaszly w ciaze w wieku 33 lat urodza wszystkie dziecko jednej płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam pełny stosunek w 9 dniu cyklu i będzie córka nie wiem w którym wypadła mi owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2013.08.25 hahahahahahaha dokladnie , ale to idiotki z kafe wiec nie ma co sie dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corke mam z 14 dc z rana (bol glowy, brak orgazmu). Teraz spodziewam sie syna z 14 dc z wieczora (z orgazmem). Cykle 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przy poczęciu syna nie miałam orgazmu, a przy poczęciu córki tak. I z córką normalnie w dzień owulacji. Nie rozumiecie, że to loteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja syna mam z dnia owulki, córkę z 2 dni przed owulacja i teraz ma być znowu syn nie planowany z 3 dni przed owulacja (9dc). Więc przestałam już wieżyc że przed owulacja to dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dokładnie wiem kiedy miałam owulację bo miałam monitoring i dokładnie w momencie owulacji czułam przez 3 godziny silny ból w lewym jajniku seks miałam 4 dni wcześniej i urodziłam córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwóch synów i chciałam trzecie dziecko ale odpuszczam bo pewnie też będzie syn. Mama moja nie żyje, siostry nigdy nie miałam, w pracy też same chłopy wiec całe życie tylko z chłopami a ja jestem bardzo kobieca i jest mi trochę przykro z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoji
Dnia 21.05.2017 o 15:01, Gość gość napisał:

Ja syna mam z dnia owulki, córkę z 2 dni przed owulacja i teraz ma być znowu syn nie planowany z 3 dni przed owulacja (9dc). Więc przestałam już wieżyc że przed owulacja to dziewczynka

U mnie podobnie syn ok. Owulacji , córka celowana z 12dc przy 28dc strzał za pierwszym razem. Planowalismy jeszcze jedną córke i wszystko to samo robiliśmy i celowanie 12dc  strzał również za pierwszym i jestem obecnie w 25 tc i podobno syn:-) był poprostu silniejszy i szybszy;-) przy córci uwierzyłam w te metody ale teraz je obalam he;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001

PIK LH to tzw kreska testowa mocniejsza od kontrolnej (owulacja 12-24 godz po uzyskanym wyniku) , kreski dwie takie same (czas owulacji do owulacji dłuższy niż wcześniej opisany) .. Często kobiety maja dwa dni pod rząd pozytywny test owulcayjny, bo najpierw są jednakowe później testowa ciemniejsza(ale tez nie zawsze to uzyskamy jeżeli robimy w tym okresie test co dobę, bo najlepiej jest po wykrytych dwóch kreskach robic co 4 godz aby wychwycić PIK tzw .

Plemniki zdolne do zapłodnienia są około 72godz (dlatego tabletki po np to 72godz) (czas może być krótszy, ale nie dłuższy) , mogą w organizmie znajdować się dłużej, ale są już tak wyczerpane, ze nie zdolne do działań ;) 

Komorka jajowa może żyć 24 godz, ale tez jej szczytowa forma to ponoć 12 godz i koniec (zależy tez od wieku kobiety i jej zdrowia, bo im starsza to komórka są starsze i slabsze(bo jakby nie patrzeć dziewczynki od bodajże 7tc maja już zapisana ilość jajek która będzie im towarzyszyć do końca życia- a i tak nie wszystkie będą zdolne do zapłodnienia) 

Trzeba pamiętać tez, ze plemnik dojrzewa jeszcze w organizmie kobiety po stosunku(nie jest zdolny od tak już aby zapłodnić jajko) wiec zbyt późne seksowanie może nie dać dobrych rezultatów .

Zbyt wczesne tez niestety :/ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie przed owulacją nie było ani dziewczynki ani chłopaka. Po prostu zero ciąży. Dopiero w owulację się udało i 2 synów. Sprawdziło się tez ochota na ostre jedzenie przy jednym i drugim. A jak u was było z tą ochota na jedzenie? Czy przy dziewczynkach rzeczywiście bardziej na słodkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001

Z pierwszym synkiem uwielbiałam wszystko co słone i kwaśne, oraz sok pomarańczowy ;) z drugim słodkie i gazowane(ale z tutaj musiałam się ograniczać) .

Pierwsza ciąża bez uciążliwych objawów, druga mdłości do 14tc :/ i ogolnie bardziej męcząca ..

Dwie totalnie inne ciaze, a ta sama płeć ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas 17 dzień cyklu - córeczka 🙂 ale cykle mam 30-32 dniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 19:24, majoweczka09 napisał:

13 dzien przy cyklach 28 dniowych...I 2 dziewczynka..

Widzę że post bardzo stary ale daje mi Pani nadzieję na córkę. U mnie współżycie trzy dni i dzień przed owu bo ta mnie zaskoczyła szybciej. Mam nadzieję że jednak będzie upragniona córeczka bo w domu dwóch muszkieterów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2017 o 12:50, Gość gość napisał:

A ja przy poczęciu syna nie miałam orgazmu, a przy poczęciu córki tak. I z córką normalnie w dzień owulacji. Nie rozumiecie, że to loteria?

Daje mi Pani nadzieję na córeczkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×