Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
moniaa666

bol podbrzusza,kolka,duzy twardy brzuch?

Polecane posty

Witam. Od pewnego czasu mam dziwne dolegliwosci. Od okolo 2 miesiecy moze troche wiecej boli mnie podbrzusze (tak jak przed okresem ),czesto tez oddaje mocz. Zglosilam sie z tym do ginekologa .Mialam robione usg jajnikow i dopochwowe . Wszystko wyszlo ok. Pozniej badanie moczu tez nic nie wykazalo.. ginekolog przepisala mi antybiotyk .Dodatkowo mialam tez robione usg jamy brzusznej. Nic zlego nie wykazalo. Od paru dni doszla dziwna kolka po prawej stroie kolo pepka . Czasem jak leze na boku nie moge wytrzymac bo mnie tak kuje w tym miejscu. Czesto boli mnie tez prawy bok z tylu tak jakby nerka , jednak usg nic nie wykazalo.Mam tez wzdety ,i twardy brzuch urusl mi nigdy takiego wczesniej nie mialam Wydaje mi sie ze cos jest nie tak , jednak nie wiem gdzie dalej szukac przyczyny tych dolegliwosci . Dodam tez ze czesto jestem senna i zmeczona. Nie jestem w ciazy Antybiotyk troche pomogl w bolu podbrzusza narazie lecz pojawila sie ta kolka. Mocz, usg dopochwowe ,jamy brzusznej co jeszcze? Prosze o porade do jakiego lekarza powinnam sie jeszcze zglosic i co zbadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×