Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merlin.

1.Loda nie zrobi 2.cipki nie chce żeby jej lizać

Polecane posty

Gość oziebla- raczej nie :)
bedzie mokra? ja jestem nieraz cala wysmarowana zelem durexa i jakos mi to nie przeszkadza, po ostrym seksie az sie chce isc pod prysznic ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin.
po raz drugi myć oczywiście po wcześniejszej wizycie pod prysznicem ona jest już czystą i nie zamierza się moczyć. Kochane panie no facet z penisem stojącym że o mało kołdry nie rozerwie a kobieta na drugim boku no dramat a jaka frustracja. No a rano "kochanie wyspałeś się" co ja bym dał żeby chodzić niewyspany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaalicjakakaaa
oziebla- raczej nie :) dla mnie 3 dni bez seksu to duzo. Kurcze zanim sie zacznie zwiazek oprocz pytan typu"Jakiej jestes wiary?, Czy chcesz miec dzieci" trzeba zadac pytanie" Co ile dni lubisz sie kochac?" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za niewyspanie po dobrym mogę sobie pomarzyć... Trudny egzemplarz z Twojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaalicjakakaaa
Ja jak mi sie chce seksu to sie nie wysypiam nigdy. Nie moge wtedy zasnac. Kiedys dlugo sie kapalam i jak wrocilam facet spal to myslalam ze koldre z nerw pogryze. Ale teraz zaczynam go dotykac i jak mu stanie to go budze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Mamba??
Cholera chyba właśnie mnie opisałeś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin.
a jak u was z oralem? Przede wszystkim seks czy lodzik i minetka też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Mamba??
a do kogo to pytanie ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetowi zrobię, sama nie lubię. Seks uwielbiam, pod warunkiem, że z kochaną osobą. Wyznaczam pewne granice otwartości na nowości, ale nigdy nie powiedziałabym o sobie kłoda. Za związanie faceta i zasłonięcie mu oczu i pieszczenie jego ciała, co dostałam wzamian? Chwilowe związane, widać nie podobało mu się. Czy aby to nie brzmi jak ogłoszenie matrymonialne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana__24
tak sie czasem zdarza ze ludzie sie dopasuja, albo na poczatku wszystko gra a pozniej juz ochota coraz rzadsza. W moim przypadku to ja jestem ta ktora chcialaby kochac sie o wiele czesciej, a facet odmawia, nie ma ochoty ale "to nie moja wina".. wkurzam sie i odwracam na drugi bok, czasem placze. Seks mam raz w tygodniu. Malo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana__24
oral jak najbardziej, choc czesciej ja robie lodzika niz on mnie piesci w ten sposob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin.
Teraz to już jestem tak spragniony seksu że nie ma mowy o żadnej intymności wziąłbym kobietę za pupę i od tylu mocno w nią wszedł bez żadnej zapowiedzi i tak chyba zrobię jak wrócę ze służby bo normalnie nie da się chyba że wódka to zapić żeby nie kusiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana__24
zazdroszcze twojej zonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Mamba??
Uwierzcie ,że bycie tą osobą której się chce mniej też nie jest łatwe. Jak ty robisz coś ważnego albo skupiasz się czy nie masz czasu a on dosłownie chodzi za tobą jak pies, "kuje" cie swoim sprzętem , rozbiera cię wzrokiem i ciągle robi jakieś podchody do tego boisz się go przytulić czy dać buziaka bo dla niego każda bliskość powinna kończyć się seksem.. jak idziesz do łóżka zmęczona to modlisz się żeby spał bo ty już masz dość bycia molestowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin.
No widzisz zainteresowana Ciebie by to kręciło ale nie moją kobietę. Jeszcze mi powie że zwariowałem. Ale mnie to już wali przecież jak nie ona to inna a chyba są kobiety które to lubią a ja już mam tylko marzenia o ostrym seksie w którym biorę ja od tylu za pupe ciągne lekko za włosy szeptam sprośne slowa i bzykam aż wystarczy sił. Oj marzenia... sory wracam już na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę od tyłu, bo mnie boli, więc i nie kręci. Nie narzekałabym jednak na inne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin..
verita Ty do takich kobiet się zaliczasz?:) ktoś mi nick zwinął musiałem 2 kropki dodać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana__24
juz niewiem czy ja wymagam zbyt wiele czy moze z moim facetem jest cos nie tak, ze odmowic potrafi i odtraca.. choc mowi ze to nie moja wina to moze juz go nie pociagam, porazka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin..
Verita muszę Ci powiedzieć że bardzo mnie intrygujesz:) coś w tym jest że faceci się Tobą interesują a mąż niekoniecznie. Szczerze powiem że chyba nie miałbym już oporów żeby spróbować seksu z "osoba która ma podobne poglądy do Twoich" tak to napisze.:) żeby nie wyglądało że jestem nachalny resztę możesz się domyślić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eha
a mnie się wydaje że gwałt na niej nie będzie taki zły:P bo faktycznie zostaje 1- kupic te tabletki co pisała Marta i jej cichaczem podawać i/lub 2- pogadać z nią poważnie i iść do poradni seksuologicznej i/lub 3 - obcja "zdrady" ale takiej żeby tylko czuła sie zazdrosna :P i/lub 4 - zgwałcic i/lub 5 - odejsć bo może byc tak, że faktycznie bierze piguły anty które powodują w 220% brak chęci byc może tez tak ze jej powiesz - odchodze - nabierze wtedy ochoty ale do czasu aż zajdzie w ciąze i wtedy juz masz przechlapane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eha
no CzarnaMamba nie wiem co powiedzieć ja tam lubie byc molestowana :P ale ty widać masz z tym problem. To moze ustal ze swoim grafik np. poniedziełek środa czwartek ;) jest sex - a resztadni to "wolne" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhym..
verita, ty tak kazdemu rozdajesz gg i maile.. :P zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhym..
nie patrze, widac po tematach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×