Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merlin.

1.Loda nie zrobi 2.cipki nie chce żeby jej lizać

Polecane posty

"z kolei ja" - ja dałbym sobie zrobić loda nawet pod czas finału ligi mistrzów :-) Życie jest krótkie a przyjemności niewiele. Nie zawsze dostaje się to, na co ma się ochotę, więc trzeba korzystać z tego co mamy i możemy sobie dać. Ja mam akurat wysokie libido i ciągle mi stoi z byle powodu i ciągle mam ochotę się rżnąć. Nie przeszkadza mi stres, ciekawy program w telewizji czy cokolwiek innego. Jedynie po ostrym seksie przychodzi moment, kiedy jestem już tak poobijany, że nie daję rady, wtedy jest czas na przerwę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eha
alexis89 no rzeczywiście może tak być...ja mojemu miarkuje bo boje sie że jak wszystko powiem od razu to pomysli o mnie żem wariatka...;) i tak po kawalku mówię czego chce ... i nawet dostaje :P do 40 może mu już wszystko powiem :P zresztą duzo rzeczy odkrywam jeszcze (co dziwne w moim wieku) ale cieszy mnie to i wierze ze będzie dobrze :D z kolei ja - wyjdzie na to ze każdy by sie "podmienił" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen, to skarb z Ciebie. Ja tańcowałam przed nim w seksownej bieliźnie, skuwałam go kajdankami, zawiązywałam oczy, polewałam winem i zlizywałam to, robiłam mu pokazowy prysznic z duuużą ilością piany :) , bezczelnie siadałam mu na kolanach i dobierałam się do niego. No kurka, a on ciągle tak samo, czyli nudno. Schemat znałam na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja
androgen - moze kiedys staniesz na mojej drodze hm? :) nie bede przeszkadzac w ogladaniu waznego meczu, tylko sie toba zajme ;) zarty zartami :) chcialabym miec faceta ktory ma zawsze checi na igraszki, albo przynajmniej pozwoli mi narobic ochoty.. A tu seks raz na tydzien, na dodatek raz dwa.. eh, zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eha, dobrze, że chociaż raz na tydzień. Ja od 7 miesięcy nie mam wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe latte.................
ja też chętnie bym ci wylizała odbyt podczas finału mistrzostw świata w piłce nożnej...... i co gol to języczek głębiej w twojej pupci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja
alex, ale masz przyjaciela na baterie. Tez sie kiedys przymierzalam do zakupu ale do tej pory tego nie zrobilam. Dochodze zazwyczaj w swojej ulubionej pozycji i niewiem czy takowy przyjaciel by sie sprawdzil :) dochodzisz? :) androgen sie zawstydzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czasem też mam raz na tydzień. Ale to wtedy jest 3-4 dni ostrego dymania. Potem robimy przerwę tydzień-dwa, bo kto to wytrzyma? Spanie po 4-5 godzin na dobę to niekoniecznie wystarcza :-) Oczywiście w trakcie tych przerw są jakieś podszczypywania i zabawy, ale od ostrzejszych akcji się powstrzymujemy. Regeneracja potrzebna :-) Ale generalnie w ciągu tych kilku dni jest orgazmów tyle, że organizmy są już skrajne wyczerpane i nasycone na jakiś czas. Powiem tylko, że sex w dojrzałym wieku jest obłędny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie zawstydziłem się, jestem :-) No i może staniesz kiedyś na mojej drodze... kto wie? Życie pisze różne scenariusze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eha
Androgen zgadzam sie z toba choć nie wiem jaka kwalifikacja tego "dojrzalego wieku" :P ..... i tak chciałabym więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelex29
Androgen Ona caly czas twierdzi że to nie moja wina i że ze mną ok tylko jej się w ogóle nie chce bo zmęczona bo musi wstawać do dziecka w nocy jak dziecko śpi w dzień to ona też a po 21 jej się chce spać tak w kółko Ale była ostatnio taka sytuacja jak się nie kochaliśmy z tydzień (byłem jak po dwuletniej odsiadce w więzieniu ;) Coś jej uszkodziłem za głęboko wszedłem - nie wiem (choć nie należę do mocarzy :) ) jej też się podobało do czasu jak ją uderzyłem penisem najprawdopodobniej w jajniki i bardzo bolało ale to była pierwsza taka sytuacja też dałbym sobie zrobić loda wszędzie i o każdej porze dnia i nocy a jakby mnie jeszcze obudziła w środku nocy to... -pomażyć można dla mojej żony seks w dużym pokoju to już za wiele (perwersja jakaś)- seks = tylko sypialnia i tyle z kolei ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji - jakby mnie żona "poderwała" byłbym w siódmym niebie eha chciałbym żeby żona powiedziała mi czego pragnie jak się chce kochać i co i jak robić alexis89 taka kobieta jak ty to byłby skarb dla mnie - mogę mieć tylko żal że takiej żony nie mam cafe latte................. mogę tylko tak to skomentować hmmmm wiecie co tak sobie myślę że nie tylko kobiety lubią być zdobywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja
nie no, jesli masz super seks to nie bedziesz szukal go gdzie indziej. No i domyslilam sie ze starszy jestes ode mnie, pewnie bys na ulicy na mnie nie spojrzal :) ja 24 a i wygladam na mlodsza, chyba niestety :P mnie pozostaje post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kolei ja - oczywiście, że dochodzę i to jest obłędne uczucie. Z moim facetem, było tak tylko raz. A wibrator to był prezent na urodziny od przyjaciółki :D chyba bestia czytała mi w myślach :P czasem już sama nie daję rady jak jest orgazm zbyt intensywny, gryzę mojego pluszaka, by sąsiedzi mnie nie słyszeli, bo w akademiku ściany są cienkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelex29
wspólna zabawa z wibratorem - super chętnie bym popatrzył jak ona to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelex29
ja mam 29 lat i chyba jestem tu najstarszy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzały zaczyna się w wieku +35 jak dla mnie. Ale to też pod pewnymi warunkami. To jest wiek dość ciekawy o ile dba się o detale. Ja akurat chodzę na siłownię, dbam o ciało i robię treningi wytrzymałościowe, by dawać radę więcej się bzykać. Tak się składa, że to od wytrzymałości faceta najwięcej zależy. Układ sercowo-naczyniowy w dobrym stanie to więcej erekcji :-) Tak więc na pewno warto zadbać o ciało z tego powodu. Drugi powód to wzrok. Na piękne ciało patrzy się z większym pożądaniem. Moja pani tez trenuje i wygląda tak, że ciągle się ślinię na jej widok. I to jest właśnie coś, co napędza życie seksualne. Poza tym facet trenujący na siłowni ma wyższy poziom androgenów, czyli większą ochotę na sex, czyta teoria :-) Po treningach siłowych zawsze jest wyrzut testosteronu. Tak działa nasz organizm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapisałam się na jogę. Trochę więcej umiejętności by się powyginać się przyda :P jak już wspominałam, mojej zabawy z wibratorem nikt nie oglądał, a facet był o niego zazdrosny - "Skoro mam jego, to po co mi wibrator. Czyżby mi nie wystarczył?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eha
freelex29 nie jesteś najstarszy - spoko i moze faktycznie to dziecko ci kobiete wykańcza - wiem doskonale jak to jest :( Androgen z tymi ćwiczeniami masz rację - ja nie "trenuje " nic ale postanowilam odzyskać formę i ćwiczę w domu (może dlatego mi sie chce :P) totez sie zastanawiałam co tak sutki zawsze sterczą ;) .... znaczy mojego musze poslać na siłownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego freelex, ile miesięcy czy lat ma dziecko? z kolei ja, no nie mam ochoty na inną kobietę. Tak to już jest, jeśli dostaje się wszystko, to nie szuka się emocji tam, gdzie można tylko coś zepsuć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eha
alexis89 coraz bardziej zastanawiam sie nad kupnem...jak cie tak czytam. Gdy moj pojedzie w delegacje to chociażby mi wibrator został :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelex29
dziecko ma dwa lata bez miesiąca jak chodziłem w zeszłym roku na siłownię regularnie to mnie jeszcze bardziej roznosiło i pozostawało mi tylko jedno ..... samozaspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ wibrator to bardzo pożyteczne urządzenie. :D Polecam, ty się choć trochę zaspokoisz, gdy luby będzie w delegacji i do zdrady ciągnąć nie będzie. A tak poza tym, to jest w czym wybierać. Wzorów, kolorów i wielkości jest niezliczona ilość. Mój jest mały i dość cienki, ale wariat niesamowity :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz... dwuletnie dzieciątko to jednak ją trochę wysiłku to kosztuje. Gdybyś teraz bzyknął się na boku, to zachowałbyś się jak skurwiel. To jest czas, kiedy facet musi wytrzymać, bo niestety wtedy spadek libido u kobiety jest zupełnie naturalny. U jednych jest do dłużej, u innych krócej. Ale teraz może się zacząć moment, kiedy ona powoli zacznie odzyskiwać ochotę. Bądź czujny i staraj się coś jej zaproponować. Nie przestawaj dbać o ciało a będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja
to ja ide spac, moze dzis mi sie przysni cos fajnego. A moze i nawet i bede miec orgazm w trakcie snu, naleze do tych szczesciar ze zdarza mi sie to ;) nad wibratorkiem pomysle powazniej heh podtrzymajcie temat, kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelex29
o ciało dbam i czasem ni się wydaje że aż nadto - może ona woli nieogolonych tam i spoconych i z brudnym fiutkiem - muszę spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kolei ja - będziesz mogła zasnąć? :P ja wątpię, choć spróbuję. Też się czasem mokra budzę. Panie, jakie ja nieraz mam sny :D sama się swojej wyobraźni boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eha
alexis89 do zdrady mnie moze czasem ciagnie ale nie zdecyduje się - mam zasady. Jeszcze. freelex29 - moje młodsze ma 3 lata i tez czasem daje popalić, niby śpi cala noc ale budzi mnie co 2 godziny - może faktycznie poczekaj jeszcze do wszystkich - miłej nocki...... ide może mi się co uda dziś "zwojować" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja
musze zasnac i to szybko bo jutro o 7 pobudka i do pracy trzeba :) ale nie powiem, pokochalabym sie, ale faceta nie ma wiec grzecznie spac. Sama jakos nie potrafie sie zaspokoic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×