Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merlin.

1.Loda nie zrobi 2.cipki nie chce żeby jej lizać

Polecane posty

Gość freelex29
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutna perwera. :D Nie wiem czemu, ale po seksie we śnie, zawsze obraz wisi krzywo na ścianie (zawsze jest obraz nad łóżkiem?), facet bez energii śpi, ja (za przeproszeniem) wydymana do granic, pokój w totalnym bałaganie. Boże, mi już się śnił seks nawet na fotelu ginekologicznym (a chodzę do kobiety), choć we śnie lekarzem był facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie zawsze się sąsiadki uśmiechają po ostrym bzykaniu. Bo krzyczymy oboje i nie żałujemy sobie ;-) Szczerze to mam w dupie czy ktoś to słyszy czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Androgen, jak współlokatorka została ze swoim lubym na weekend w akademiku, to potem sąsiedzi się nas pytali, sądząc, że to ta trzecia (mieszkamy we trzy), czy ma ona chłopaka, bo głośno było :D a moja A. mówi, że tylko ona ma chłopaka i to ona została na weekend i buraczek na buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to nic czym należałoby się przejmować :-) to raczej powód do zazdrości, że ktoś bawi się tak dobrze, że inni słyszą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelex29
alexis89 z skąd jesteś z jakiego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, pod warunkiem, że Twoim sąsiadem nie jest kolega twojej siostry z klasy z liceum :D ja staram się być cicho, na tyle, ile to możliwe. Misiek już cały ośliniony i pogryziony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też idę się zabawić... chociaż krótki numerek przed snem ;-) Perwery na noc życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelex29
mnie czeka niestety samotna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelex29
i cisza dzień dobry jak noc minęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja
oj, samotnie i zasnac ciezko bylo po takiej pogadance :) zaraz wychodze do pracy :/ a Tobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja
idz Ty :P milego dnia zboczki ;) zajrze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelex29
wiedząc że mam wstać o 6 zasnąłem od razu starając się n ie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merlinie z jednej strony Cię rozumiem a z drugiej dziwie się ,że liczyłeś na to,że popęd przyjdzie nie wiadomo skąd. Jeśli jest tak jak piszesz,że dbasz o Wasz zwiazek o żonę ,atmosferę itd to tylko i wyłącznie rozmowa ,szczera bez wyrzutów itp. Powiedz co czujesz ,zaznacz ,ze taka sytuacja nei może trwać ponieważ Twoje seksualne potrzeby są na tyle duże,że brak rozładowania i bliskości sprawia,że jesteś nieszczęśłiwy . jest opcja ,że zona nie zrozumie,być może macie inne proprytety i potrzeby i trzeba będzie się rozstać?Na pewno lepsze to niż zdrada. Dziecka jako "lekarstwo"nie polecam.Skonczy się tak,że żona poczuje się spełniona i Ty odejdziesz na ostatni plan U mnie było troszke inaczej .Ja mam duzy temperament ,M., wydawało sie tez ale mijalismy się w oczekiwaniach.Mąz nie bardzo wiedział o co w tym chodzi więc ja wolałam zaspokajac się sama . Duzo trwało nim się dopasowalismy padlo wiele gorzkich słów ale było warto stad moja pewnosc ,ze rozmowa wiele moze pomoc zaczynalismy od seksu po ciemku itd... teraz nie ma takiej rzeczy ktora zdzwilaby mnie ,rozmawiamy o potrzebach ,mzaskakujemy sie ,urozaicamy pozycie,ogladamy razem filmy erotyczne,korzystamy z roznego rodzaju "zabawek" pisałeś o minecie,że zona nie lubi ,ja też nie lubiałam ale dlatego,ze nudzila mnie ,dopiero kiedy wytlumaczylam mezowi co robi nie tak.a tatwe to nie bylo,uwierz... teraz oboje czerpiemy z tego przyjemnosc ..maz osiagnal mistrzostwo hehe jestes pewien ,ze robisz to umiejetnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanniiaa2807
A ja uwielbiam seks. Bardzo lubię, kiedy mój facet jest trochę brutalny i kiedy mówi mi "świństwa", nawet kiedy mnie wyzywa od suczek itp. (oczywiście tylko podczas seksu :P). Lubię oralnie (w obie strony), analnie i w ogóle wszyściutko. Mój facet zawsze kończy tam, gdzie ma na to ochotę, łącznie z twarzą i ustami. Nie wyobrażam sobie życia bez seksu i cieszę się, że nie jestem jedną z tych kobiet, które nie mają na niego ochoty. Urodziłam dziecko i może nie odczuwam już orgazmów tak, jak przed ciążą, ale i tak jest świetnie. Lubię inicjować albo spontanicznie dopaść się do rozporka mojego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaalickakaka
Ja tez bardzo lubie brutalnie troche. Moj facet czasem jak mnie bzyka to sie pyta " Czyja suczka jestes?" i musze wtedy odpowiadac ze jego i tylko on mnie bzyka. Czasami lekko ciagnie mnie za wlocy. Lubie tez jak mnie mocno lapie za pupe i wchodzi we mnie jak najglebiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merlin się nie odzywa... Chyba podymał dobrze i nie ma siły pisać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelex29
chyba raczej rady podziałały zobaczymy jak będzie dziś u mnie wieczorem wracam dzień wcześniej z pracy zrobić niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eha
freelex29 no to powodzenia i bierz przy wejsciu - oprzyj o sćiane i pokaż ześ wrócił do domu :P u mnie wczoraj nicccc ale sie upomniałam i dziś juz musi byc :P bo mnie skręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja
ciszaaaaa :P co robicie skoro was tu nie ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooody palancie
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kolei ja, jeśli jest cicho w temacie, to znaczy, że merlin zrobił porządek w domu i pewnie jeszcze nie skończył dymać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaaajaj093029
Jestem boginią seksu ;D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja
oby oby ;) a niektorzy to sie musza domagac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz... nie każdemu jest dane odlecieć akurat w tym momencie :-) Ale przyjdzie kiedyś czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolei ja
teraz moze nie koniecznie, chwila z kawa po pracy jest dla mnie bezcenna :) ale przed snem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja tez się nie bzykam codziennie, bo to bez sensu jest. Prowadzi tylko do rutyny i znudzenia. Wolę raz na tydzień/dwa ale porządnie. Wiesz, wyjechać na 3 dni i dymać się z przerwami na jedzenie, picie i spanie :) Po takim seksie jesteś już tak obolała, że masz dość na jakiś czas. Organizm zaczyna domagać się regeneracji, wtedy to już są tylko delikatne pieszczoty :-) Tak jest właśnie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×