Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość suzie max
skąd Ci przyszło do głowy takie imię dla kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katttarina Jestem pewien, że nie uznałby jej za dziwaczkę i tak jak piszesz, mógłby się nawet ucieszyć. Chyba że byłby idiotą, ale mówimy o przeciętnym mężczyzną, i zakładam, że przeciętny mężczyzna jednak idiotą nie jest :D Na pewno taka dziewczyna nie miałaby się czego wstydzić. Również pozdrawiam. jaaaaq Nie wiem, nie praktykuję rozgrzewania faceta :D black_cat20 Mama też się liczy, a więc 1.4 zaliczony :) Niestety nikomu nie udało się mnie nabrać dzisiaj, oj coś kiepsko... Ale jeszcze 2 godziny ;) suzie max Kota dostałem niejako w spadku... Jego pierwsi opiekunowie wyjechali hen daleko no i ja się nim zajmuję od 2 lat prawie. Imienia jej nie zmieniałem :) Dzisiaj wieczór w kapciach :) I to nie prima aprilis hehe Zaraz poszukam jakiegoś filmu chyba, napiłbym się wina ale szkoda samemu otwierać :) Poczeka na lepsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej podzielcie się:) żartuje;) autorze jestem przekonana, że zapomniałeś wyłączyć żelazka...Idź sprawdź;) Ja czytam książkę, a jaki ciekawy film będziesz oglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ja już se otworzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfkf
czy jeśli facetowi zależy, to czy zawsze walczy o kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ja Ci odpowiem , nie zawsze , czasem mu się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, faceci szkoda słów :) Na co reflektujecie? Może Malibu? Albo Tequila Sunrise? fjfkf Jak słusznie odpowiedziała suzie - nie zawsze. Nie wiem jeszcze jaki film obejrzę, zaraz odbędzie się selekcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałabym obejrzeć Doriana Graya ale jak zwykle nie mam czasu:) może kiedyś:) i mam pytanie drogi autorze...Jak długo facet może kochać swoją byłą dziewczynę? Bo mam wyrzuty sumienia już i poczucie winy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
to i to , o matko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttarina
do Facet28, A ty bys sie ucieszyl?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttarina
Czy raczej uciekl, dzie pieprz rosnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttarina
*gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
kattarina , ważność takiego faktu jest odwrotnie proporcjonalna do inteligencji faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę miłego oglądania:) tym do końca życia to mnie wcale nie pocieszyłeś, ale dziękuję za odp:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriana obejrzałem dzisiaj rano - wieczorem nie dałem rady, odpadłem :) I napiszę tak: Somewhere świetny film, Coppola robi po prostu filmy dla mnie ;) A Dorian kieeeeepścizna oj już jakiś czas nie widziałem tak słabego filmu... Kiepska gra aktorów (poza Colinem Firthem), wszystko kiepskie, jeśli chcecie się wynudzić to polecam ;) Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
skąd bierzesz filmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak mija Ci wieczór....? Dodałabym tutaj Twoje imię ale niestety nie wiem jaka jest Twoja godność:p nie bądź taki tajemniczy i się ładnie przedstaw uparciuchu:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
foch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaaOna
Zostawił mnie wczoraj facet - po 4 latach zwiazku.. czuje sie jak stara niepotrzebna zabawka rzucona w kąt. Powód - bo sie nie dogadywaliśy. I teraz bede patrzyla jak moje znaojme ukladaja sobie zycie maja mezów i dzieic a ja straciłam 4 lata na zwiazek z facetem który tego wszytkiego chyba nie brał na poważenie, który zył ciągle jak nastolatek bez checi stabilizacji... kobieta w wieku 25 lat ktora musi zaczynac wszytko od nowa... i czuje ze zycie spedze samotnie :(:( I teraz smailo moge powiedziec - wspolczesnie facet szuka tylko rozrywki, zabawy, malo który chce stabilizacji bo to uciązliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i doczekałem się focha, jest mi niezmiernie miło z tej przyczyny ;) Imienia nie podam - taki już ze mnie uparciuch. Wieczór/noc należała do ostrych, pamiętam tylko migawkę zdarzeń: było zabawnie, były fochy, było dużo alkoholu i McDonald - fuj. zagubionaaOna Stabilizacja oczywiście wiąże się z wyrzeczeniami, z nieodwracalną zmianą dotychczasowego trybu życia i nie zawsze obie strony są na to gotowe. Wierz mi jednak, że sytuacja nie jest zła i jest sporo facetów, którzy już się wyszaleli i mają podobne do Ciebie rozterki. Nie ma sensu żałować tego, co było, a w wieku 25 lat masz jeszcze spory bufor na poznanie odpowiedniego człowieka do założenia rodziny. Ja opieram swoją nadzieję na założeniu, że nie wszystkie kobiety w Twoim i zbliżonym do Twojego wieku są już nieodwracalnie zajęte. Takie przeżycia zawsze są bolesne, zawsze jest żal straconego czasu i zaangażowania w coś, co się skończyło, ale tak właśnie wygląda życie i później wychodzi się na prostą - nigdy nie jest na to za późno, tak więc głowa do góry. Najważniejsze to zachować optymizm. Nie ma sensu traktować małżeństwa, dzieci jako ostatecznego celu w życiu, bo okazuje się, że to dopiero początek nowego, innego życia, do którego nie warto przechodzić z kimś nieodpowiednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermmeneggilda
ile ważysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×