Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

suzie max Rzeczywiście, tysiąc pękł, kto by pomyślał. W takim razie jakoś to trzeba uczcić, może lampką wina :) Wyrazy uznania dla wszystkich hehe sandra-JL888 Może rzeczywiście nie bardzo była okazja, zapewne jeździ do nich na święta i tak się składa, że spędzacie je osobno. Skoro planujecie wspólną przyszłość i jest ok to raczej nie powinien mieć powodów, żeby ukrywać przed Tobą coś związanego z rodziną. Przy okazji jego następnej wizyty możesz zaproponować, że będziesz mu towarzyszyć. Wydaje mi się, że po pierwsze to spora eskapada, po drugie w związku z tą odległością przyzwyczaił się na pewno do niezależności od rodziców i nie ma nawet poczucia, że powinien im przedstawić swoją kobietę. Oczywiście to trochę dziwne, ale nie wydaje mi się, żeby o coś mu chodziło :) Romanistka Co do pracy to w środę spotykam się jeszcze z jakimś tam członkiem zarządu, bo się nie możemy finansowo dogadać :D A taki facet jak ja jeździ: a) do pracy komunikacją miejską, bo ma super skomunikowany dojazd b) poza pracą starym audi a4 :D albo rowerem na plażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
a tak w ogóle to jak Ci minął wieczór? Ja się wybrałam na krótki spacer, ale złapał mnie deszcz niestety... mam nadzieje, że jutro pogoda dopisze, bo mam pewne plany. Trzymam kciuki w sprawie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nie mam wina , zresztą nie piję w poniedziałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
tylko w piątki i czasem we wtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów alkoholu nie piję, jakoś mi w ogóle nie smakuje:( gorzkie to i w ogóle:/ jak mija wieczór? U mnie pada i pada:( mam nadzieję, że jutro będzie lepsza pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanistka Hmmm zobaczyłem się z kumplem, bo mieliśmy do omówienia kilka spraw ;) Jakieś zakupy, typowe poniedziałkowe sprawy, a teraz jeszcze czytam. Ja też mam nadzieję na lepszą pogodę jutro, bo dzisiaj aura nie napawała zbytnim optymizmem :D suzie max Ja też, ale taka okazja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
masz ulubione wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
studiowałeś na UG? To dobra uczelnia? bo jestem na etapie wyboru szkoły wyższej. Początkowa miał być UG właśnie, ale waham się między UAM-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
co chcesz studiować romanistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
romanistyka abo skandynawistyka chociaż jeszcze nie jestem do końca pewna czy to jest to na co chcę poświęcić 5 lat swojego życia. jeszcze do niedawna miało być prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
tak tylko zapytałam z ciekawości , na kierunkach humanistycznych zupełnie się nie zanm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie Nie mam ulubionego, zbyt wiele jest do spróbowania :) Levviatanka Hehehe ceteris paribus raczej trzeźwy ;) Romanistka Nie studiowałem na UG. Wydaje mi się, że to zależy od wydziału, podobno prawa i administracji jest na dobrym poziomie, w jakimś rankingu ostatnio prawnicy po UG byli dość wysoko, chyba chodziło o procent tych, którzy dostają się na aplikacje. Zależy co chcesz studiować, ale generalnie chyba jest ok, mam koleżankę-geniuszkę, która nie narzeka na brak możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
ja niestety nie jestem umysłem ścisłym, z prawa raczej rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli chodzi o skandynawistykę, to tylko Gdańsk, w końcu stąd najbliżej na praktyki :) Na romanistyce chyba moja kuzynka była przez jakiś czas - robiła jako drugi kierunek. Mogę podpytać przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
noo na prawo to chyba nie trzeba być umysłem ścisłym....myślałam że to kierunek raczej humanistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może suzie romanistce chodziło o odpowiedź w jednym zdaniu na Twoje zwierzenie o byciu umysłem ścisłym i na moje zachwalanie wydziału prawa na UG :) Spadam, przypomniałem sobie właśnie, że miałem coś jeszcze dziś zrobić i prawie zawaliłem sprawę :/ Do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
będę wdzięczna za inf. o tej fil.rom. suzie miałam na myśli ,że w ogóle rezygnuję z prawa. ja też lecę, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1992
No i wszyscy się pospali...katterina zadała dobre pyt-jak to jest z 18,19-latka ktore sie nigdy nie calowaly.chlopak na pewno to pozna,i przykro mi to pisac,ale napewno nie doceni,a moze i wysmieje.niestety,ale tak wynika z moich obserwacji...bo co mu po dziewczynie(przytocze czyjes slowa),ktora ma dziewicze usta,jak moze miec taka zmyslowa,obcykana,ktora bedzie miala nie tylko usta otwarte,ale i 4 fiuty w sobie na liczniku.chlopacy mi sie zdaje wola takie.co innego MEZCZYZNI.facet (tez zalezy ktory)na pewno docenilby to,ze on pierwszy wprowadza taka niewinna ,czysta dziewczyne w swiat uczuc i doznan.ale nie gowniarz,bo taki to by jeszcze ja osmieszyl.powodzenia w nauce calowania katterino:)!oj,duzo tu sie ostatnio wydarzylo-primaaprilisowy wypadek katharssis,pare otwartych butelek wina,kilka obejrzanych filmow,nowe osoby dolaczajace do topicu...wybuchowa cos ta mieszanka osobowosci i charakterow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka na szczescie kazdy czlowiek jest inny tak jak i kazdy posiada instynkt komu warto ufac itp itd Facet 28 (ha!to bardziej "sprawne" nazewnictwo Twej osoby) ale masz fajnie blisko do tego parku... a tam nawet jakis strumyczek byl czy cos? moze jak juz bedzie zielono,to zrobilbys zdjecie stojac na poczatku tego korytarza,aby caly tunel byl widoczny? (ten w strone bodajze wyjscia po skosie) :) jeju ledwo pamietam uklad :) tam sie czulam..najspokojniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jak mija Wam dzień? Wydarzyło się u Was coś ciekawego dzisiaj? U mnie nuda i o dziwo nie pada deszcz:) spacer się mi przyda:) do zobaczenia:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k'
a ja ma pytanie, juz taka dawna sprawa ale mnie nurtuje o tuz moj byly kiedy dowiedzial sie ze jestem dziewica (a dowiedzial sie w lozku) to oczy jak 5 zloty zrobil w ogle nie chcial mi uwierzyc a potem jak juz uwierzyl to rzucil mnie o co mu chodzilo i czy tak zrobi kazdy nastepny (on byl mial 30 a ja 21) przyznam ze teraz juz od dluzszego czasu nie umawiam sie z nikim mimo iz bylo by i nawet z kim ale obawiam sie ze zrobia to samo ze mna inni faceci a raczej to nie bylo przyjemne ...wrr o co mu chodzilo i jak tego moge uniknac w przyslzosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrfrf
ja również dołączam do dyskusji. kiedy ostatnio uprawiałeś sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Wróciłam z pracy i zjadłam zimne resztki z obiadu , zawsze tak robię. Co się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1992
O,prosze i sie potwierdza,to co zawsze mowie-dziewice"nie sa w cenie"faceci wola panny lekkich obyczajow,bo uwazaja ze dziewice to jakies ulomne sa,inne bo ja wiem?ale nie wiedza co traca,a raczej docenic tego nie umieja.ale to nawet lepiej,trafisz dzieki temu na godnego Ciebie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeeeeeść Co tu tak cicho? Kuuur! No! Jeszcze jakieś pytania? http://www.youtube.com/watch?v=3RRYWpW_51A Niezapominajka1992 Ktoś kto wyśmiewa dziewczynę z powodu jej niedoświadczenia w całowaniu/seksie: a) jest zainteresowany tylko i wyłącznie jej przeleceniem i zostawieniem b) jest kompletnym idiotą To dotyczy też Twojego pytania, k'. Tak więc albo Twój były to kompletny idiota, albo chciał Cię po prostu przelecieć, ale odezwały się w nim resztki sumienia i postanowił, że skoro ma Cię tylko przelecieć i potem mieć problemy, bo się w nim zakochasz za bardzo i ciężko będzie zerwać znajomość, to woli odpuścić zupełnie. Co co innych facetów, to jeśli nie trafisz na idiotę, i jeśli ten nieidiota będzie miał normalne zamiary wobec Ciebie, to go to nie tylko nie przerazi, ale uraduje. berenka Czemu nie, jak wybiorę się tam i nie zapomnę aparatu, to strzele jakieś foto ;) Strumyczek owszem jest, nawet mini-wodospad hehe frfrfrf Oj cios poniżej pasa, to będzie już liczone w ładnych paru tygodniach, jakoś ostatnio nie poznałem nikogo, a kontaktu z "przyjaciółkami" unikam. Nie macie pojęcia jak trudno kupić w trójmieście dobre buty do kosza :/ Zerowy wybór. Objechałem dziś chyba z 5 centrów handlowych no załamać się można :/ Jak tak dalej pójdzie to w porwanych będę grał. Co się dzieje? Czy ludzie już tylko na komputerze grają, ćpają i chleją i nikt nie gra w piłę? No cholera nie będę do Londynu leciał po buty do diaska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
poszukaj może czegoś w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, butów bez przymierzenia nie kupię przez Internet. Nie do kosza. Muszą idealnie leżeć, bo inaczej bo każdym meczu będę miał odciski na pół stopy - przerabiane nie raz :/ Pisałem dziś do kuzynki, ale mi nie odpisała - w sprawie tej romanistyki. Jak się czegoś dowiem, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×