Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Tygrys ma w sobie siłę, wdzięk, tą godność poruszania się i jest drapieżnikiem gdy patrzy się na to zwierzę widać jego majestat i ukrytą wewnętrzną siłę. Nie poddaję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że dużo takich tygrysów żyję w klatce, nie wiem jak ludzie mogą nie dostrzegać, że krzywdzą te zwierzęta. Człowiek jest egoistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
jednak dobranoc....tiger rulez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
eeeeeee , chyba masz ochotę na sex.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne tak:) każdy ma jakieś marzenia:) z resztą tu chodzi o tę siłę i to nie zachwianie się w wżnych momenatch, o opiekę i możliwość polegania na drugiej osobie:) rónież ważne są inne aspekty ale nie będę pisać bo tego się raczej każdy domyśla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dobranoc i miłego czytania:) akurat jestem w ciekawym momencie książki i też muszę kończyć:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
hej widzę, że wszyscy już śpią... dobrze,że ten dzień się już kończy, bo przysporzył mi sporo kłopotów i na dodatek bezskutecznie próbuje nastroić pianino. Ehh chyba będę musiała wezwać fachowca. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Cześć wszystkim Z ta pogodą to chyba w całym kraju nie za ciekawie ;) A ja kupiłam sobie dzisiaj (w końcu, bo dawno już miałam to zrobić) ebooka do nauki włoskiego :) Póki co czekam teraz na kogoś do mojego pianina :D a i facet 28 dzięki za inf o romie 🌻 addio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Cześć wszystkim, znowu weekend , trochę to za szybko leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jest nie dobrze dopadł mnie kryzys egzystencjalny chociaż to jest może za mocno powiedziane ale nie ukrywam, że czasem zadaję sobie pytanie Kim jestem i po co jestem na tym świecie? Cholerka mam ochotę na frytki a przecież obiecałam sobie, że przestanę jeść takie potrawy. Frytki są moim cholernym kryzysem egzystencjalnym :) :) pozdrawiam wpadnę potem teraz idę przyrządzić sobie frytki już ostatni raz:) cholera to brzmi jak jakieś uzależnienie:) hmm a czy Wy umiecie zrobić tak podstawową potrawę jak jajecznica? Mnie aż wstyd się przyznać ale jakoś nigdy mi ta tak prosta potrawa wyjść nie umie:( :) heh:) do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
black_cat20 W brew pozorom kryzys ma też swoje dobre strony. Jest przełomowym momentem w naszym życiu i jeśli ujrzymy szansę, którą ukrywa pod nieprzyjemną powłoką, może stać się prezentem od losu :) . To często czas zmiany, który może prowadzić do nowych odkryć,porzucenia dawnych ról i odkrywania nowych... Tak więc trzymaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Chyba ucichło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
eeeeee pomyłka , dalej wieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanistka Dziękuję za miłe słowa;) ale na szczęście mój kryzys nie przybrał tej dosadnej formy jeszcze:) jak pisałam moim kryzysem były frytki choć obiecałem sobie, że już nigdy więcej:) to tak jak hmmm z powiedzmy np wampirem który przerzucił się na dietę "wegańską" ale pewnego pięknego dnia dopada go taki kryzys i musi skosztować smakowity kąsek którym jest człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Facet , gdzie Ty......... przywiązałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
hej Sobota a ja już od 5.00 na nogach 💤 Wpadnę po południu, zaraz ma pociąg do Wa-wy. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co tam? U Was dalej tak wieje? Bo u mnie tak a do tego w nocy spać nie idzie przez ten wiatr:/ Udanego szkolenia życzę:) do zobaczenia potem:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×