Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gdzie się wszyscy podziewają? Wydarzyło się coś o czymś nie wiem?:) Ha! Już wiem!;) Zrobiliście potajemną imprezkę:) Oj, nie ładnie nie wysłaliści mi zaproszenia:( hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
fajnie ,że się pofatygowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
test na zgodność tkankową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałem jakichś sklepów z butami na Zumi. Oto co mi znalazło: Pracownia Wędkarska Rodmas Łukasz Masiak ;) hehe suzie max Test był dlatego, że napisałem poprzedniego posta, a wyświetlił mi się on dopiero po ładnych paru minutach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
pracownia wędkarska.... co tam robią? te sztuczne muchy z nitek i pęczków piór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
zmieniasz robotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem mieć jutro spotkanie z jakimś typem z zarządu, ale zostało dziś odwołane. Nie jest łatwo się z nimi umówić. Tak więc póki co temat się ciągnie, ale w sumie nie spieszy mi się za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet 28 to srumyczek tez walnij (w sensie foto) :D wybnaczcie,ale padam na ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nigdy nie zrozumiem o co chodzi w takich pracach jak Twoja ...Obce to dla mnie bardzo ... te korporacje zarządy ..białe kołnierzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berenka Żaden problem ze strumykiem ;) A wędkę owszem można wystrugać wiem bo sam strugałem jak byłem mały hehe suzie max Do prawdziwej korporacji to ja się właśnie dobijam, choć bez przekonania. W mojej obecnej pracy nie chodzę jeszcze w białym kołnierzu i w sumie mam pewne obawy, czy zniosę krawat na co dzień, ale cóż, warto spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za malolata to rozne rzeczy czlowiek strugal :) a Wy tu wspominaliscie w sensie profesjonalnym, a aktualnie wedki to juz wyzsza filozofia wrecz oczywiscie z gory dzekuje za zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
to nie wiem czy życzyć powodzenia w staraniach :) muszę spać , dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie max Tzn. wiesz starania z mojej strony już były, teraz kwestia dogadania finansów, bo chcieli przyciąć na tym i mnie zdenerwowali. :) A życzyć możesz mi powodzenia w poszukiwaniu butów, na nich w tej chwili bardziej mi zależy niż na duszeniu się pod krawatem :D W ogóle najchętniej wybrałbym się gdzieś na koniec świata i zrobił reportaż hehe Byle tylko był tam dostęp do kafeterii ;) ;) ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Kowalskaaa
Ja mam pytanie . Nie chciałam przeglądać historii topiku , to zbyt męczące i nudne , wiec moje pytanie brzmi : Na co mężczyzna zwraca uwagę patrząc na nagą kobietę już po stosunku ... I. Masz sytuację - teoretycznie ( proszę bez obrazy , moje pytanie raczej tyczy się całej populacji mężczyzn a nie konkretnej osoby ) Przespałeś się z super laską ... rano budzisz się dziewczyna ma rozmazane oko lub jest gdzieś brudna ( bo oczywiście nie myślała właśnie tej nocy o demakijażu i całej pielęgnacji - zresztą to dzieje się u NIEGO ) czy mówisz jej o tym ? Czy nie chcesz zepsuć atmosfery ? I czekasz aż pójdzie do łazienki i sama to zobaczy ? II . Czy mężczyźni ( TY) wolisz blondynki brunetki , czarne a może rudę ?? :) III Czy widok podpaski , tampona podowiaduje u Ciebie odruch wymiotny , wstęt , obrzydzenie jedzenia przez cały dzień etc. ? IV . Dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiedziałem się trochę dłużej, więc odpowiem jeszcze na pytania p. Kowalskiej :) 0. Nie wydaje mi się, żeby zwracał uwagę na cokolwiek szczególnego, precyzyjnie określonego. Raczej ogólnie na całość, albo coś, co wpadnie mu akurat w oko. Prawdę mówiąc, nigdy o tym nie myślałem i nie pamiętam na co zwracam uwagę, bo nie zwracam na to uwagi :) Jeśli kobieta jest ładna to mężczyzna zwraca uwagę na jej piękno, a jeśli nie jest - no to pewnie stara się nie patrzeć :D I. Oczywiście, że mówię - w sposób żartobliwy i jak najbardziej naturalny. Nie wiem dlaczego miałoby to popsuć atmosferę. Nie rozumiem ludzi, którzy w takiej sytuacji wpadliby w zakłopotanie czy ruszyli do łazienki się szorować, trochę luzu... Nie zniósłbym chyba kobiety, która nie może mi się pokazać bez makijażu, a mam koleżankę, która nawet swoim koleżankom się bez makijażu nie pokazuje - obłęd :D haha Rozmazane oko, przecież to normalka... II. Nie mam tu żadnych preferencji. Ładna kobieta to ładna kobieta, niezależnie od tego, czy ma włosy czarne, czy brązowe, czy blond, czy rude, czy zielone. Każdy typ coś w sobie ma. Piękna brunetka czy piękna blondynka - co to za różnica? ;) W grę wchodzą inne rzeczy. III. To w sumie zależy, czy jest to podpaska/tampon zużyty, czy nie ;) A poważnie to nie rusza mnie coś takiego. Widok zużytej podpaski czy tamponu do przyjemnych nie należy, ale po minucie go nie pamiętam. Cały dzień fobii i jadłowstrętu brzmi nieco niedorzecznie :) No chyba że ten tampon wylądowałby w mojej zupie :/ Wtedy bym jej nie zjadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cholerka coś mi wypadło i nie mogłam się pojawić ale nadrobię to następnym razem:) tak w ogóle życzę udanego zakupu tych butów do kosza i mam nadzieję, że coś znajdziesz odpowiedniego:) pisałeś, że najchętniej wyjechałbyś gdzieś na koniec świata i zrobił reportaż....O jakim kraju myślałeś bądź kontynencie? Tak w ogóle chciałabym kiedyś zobaczyć Afrykę i Amerykę Południową....życie zwyczajnych ludzi, tubylców....Ciągle narzekamy, że mamy mało a ja tak czasem myślę, że w porównaniu do tamtych ludzi, którzy nie mają co jeść to mamy baaardzo dużo i szkoda, że tego nie dostrzegamy. Mam parę pytań do Ciebie....Co myślisz na temat żądań żon ofiar katastrofy pod Smoleńskiem? Chodzi mi tutaj o pomoc finansową w wysokości 250 tys? Czy uważasz tak jak ja,że to jest nie sprawiedliwe? Z jakiej racji mają dostać te pieniądzę? Bo tej czy tamtej mąż był generałem? No sorry ale w takim razie dlaczego takich pieniędzy nie dostaną rodziny chociażby tych mężczyzn którzy zgineli w busie jadąc na zbiory aby ich rodziny miały co jeść? Pamiętasz ten wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno...Co myślisz na temat samotnych matek? Czytając nie które posty spotkałam się z potępieniem takich kobiet przez mężczyzn, ale te wypowiedzi były wulgarne i nie wnosiły żadnej opinii i dlatego pytam Ciebie. Takiego pytania chyba jeszcze nie miałeś:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Nie mogłam zasnąć i preczytalam wszystko na telefonie w łóżku :) jak kupisz buty to pokaz jakie , lubię poogladac zakupy , może usne , dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałem na chwilę (okazało się, że dłuższą) ;) Cześć black_cat20 Marzy mi się coś takiego (bardzo wątpię, że to zrealizuję, może jakąś małą część): http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=595241 :) Ameryka Południowa też. Z tym życiem zwyczajnych ludzi i biedą to myślę, że wystarczy wybrać się na głęboką polską wieś i też się okaże, że ludzie biedują. Chociaż raczej takich widoków jak w Indiach nie doświadczysz - na szczęście... A teraz mam dla Was zagadkę - gdzie to jest? (Niestety zdjęcia nie moje i wyprawa też nie :(): http://www.dashnet.lubman.pl/forum/kz2005/IMG_8558.JPG http://www.dashnet.lubman.pl/forum/kz2005/IMG_8570.JPG http://www.dashnet.lubman.pl/forum/kz2005/IMG_8750.JPG http://www.dashnet.lubman.pl/forum/kz2005/IMG_8761.JPG http://www.dashnet.lubman.pl/forum/kz2005/IMG_8663.JPG Kurcze góry to jest to :) Co do tego odszkodowania to też jestem zdania, że to jakaś farsa... Podobnie żałoby narodowe co chwila - choć akurat Smoleńsk to wg mnie powód do takiego uczczenia pamięci zmarłych w katastrofie bądź nie bądź polskich notabli był. Nie widzę żadnego powodu, dla którego rodziny ofiar Smoleńska miałyby dostać 250k, a ofiara jakiekolwiek wypadku drogowego nie. Tym bardziej właśnie, że bieda tamtym rodzinom nie grozi. Jeśli chodzi o samotne matki to nie jestem osobą, która może je w jakikolwiek sposób osądzać - i nikt inny też. Ich historie i powody, dla których są same z dziećmi są bardzo różne - jakie są więc podstawy do ich potępiania? Bo ja nie wiem :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
sama nie wiem , ale chyba Ci co zginęli niejako pełnili jakieś obowiązki państwowe, a lot chyba nie był ubezpieczony ... takie myślenie to chyba uproszczenie...to nie jest takie proste. góry.. nie mam pojęcia, skoro to jakaś zagadka to pewnie to w Polsce jest :) , chyba nie lubię gór ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
hej wszystkim, właśnie wróciłam do domu i jestem wykończona. jak ja dawno nie byłam w górach.. Też mi się wydaje,że to podchwytliwe pytanie i to gdzieś u nas. Może Bieszczady? jeszcze tam nie byłam,ale podobno jest pięknie chyba się zdrzemnę trochę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jeśli chodzi o żałobę narodową to akurat tego się nie czepiam chodzi mi o ten absurd z tym odszkodowaniem dla żon tylko tyle, to jest nie sprawiedliwe w stosunku choćby do tych ludzi, którzy zginęli w tym busie gdy jechali na zbiory ich rodziny są biedne a rodziny tych którzy zajmowali wysokie stanowiska nie, w końcu ktoś taki nie zarabiał 1200 zł miesięcznie a do tego skoro tak to te żony mogą iść do pracy jak każdy inny w tym kraju. Wiem, że pewnie są przyzwyczajone do życia na wysokim poziomie ale takie jest życie, współczuje im że straciły bliskie im osoby ale to nie znaczy, że mają wykorzystywać śmierć tych ludzi. Co do tej zagadki to wydaję się mi, że to zdjęcia krajobrazów z Ameryki Północnej:) ale nie powiem z jakiego regionu bo nie mam pojęcia w każdym razie tam gdzie są góry:) Jak mija wieczór? Tutaj coś na poprawę humoru:) : http://www.youtube.com/watch?v=z2BgjH_CtIA http://www.youtube.com/watch?v=vj0-HygNX-c http://www.youtube.com/watch?v=xLmBiBGOPJs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×