Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malunia333

OSTATNIE CHWILE !!! KWIECIEŃ 2011 - PRZYGOTOWANIA, PORÓD, PIERWSZE CHWILE...

Polecane posty

Tofii dokladnie. Lezaczek nie wiem jak by moja reagowała, ale fakt dzwieków, kołysania podobał sie jej. Ja Ci powiem tak... gryzłam tynk ze ścian by moc walczyc z chęcia brania jej co rusz na rece. Wygrałam z tym i naprawde mialam sporo czasu dla siebie. Moja koelzanka nosila caly czas, a potem musiala z dzieckiem do wc chodzic bo jak ją tylko kladla to ta sie darła w niebogłosy, a szkoda dzidzi i jej nerwow. Moja mala do 6 miesiaca tylko jadła i spała, spała i jadla, dziecka w domu nie było. A co najciekawsze zaplakala moze z 10x w ciagu tych 6 miesiecy i to nie byl placz tylko taki starcik, ostrzezenie ze np spozniam sie z jedzeniem hehe bardzo jestem zadowolona z corki i chciala bym tez, zeby drugie takie było ale niestety, wszystko moze wygladac inaczej. Ja mieszkam od 5 lat w UK i nigdy nie mialam przy sobie tu nikogo do pomocy procz faceta mojego, ale wiadomo po tatusińskim 2 tygodniowym urlopie po narodzinach wraca do pracy i ja sama. No niesamowiym dzieckiem była corka, wogole brak zmeczenia, brak niewyspania, cud, miód i orzeszki :) ale za to teraz jakos 3 latek nadrabia straty hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofii w granicach 500 zł - 600 zł nowy, ale ja bym kupila uzywany, bo ta wysciółka na ktore dziecko sie kladzie, ściąga sie i mozna smialo prac, wiec mnie by to roznicy nie zrobilo. Na allegro lub ebay-u bys mogla znalezc cos w fajnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://baby.shop.ebay.co.uk/Toys-Activities-/19068/i.html?LH_BIN=1&_nkw=fisher+price&_catref=1&_dmpt=UK_Baby_BabyActivities_SwingsBouncers_GL&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m282 zobacz tutaj, lub tez wpisz sobie na ebayu " fisher price " a potem kliknij na baby w ustawieniach wyswietlonych po lewej stronie... jest tyle a wrecz mnostwo rzeczy. Kobietki Wy mieszkajace w naszej pieknej POlsce tez popatrzcie sobie jak Was to zainteresuje, bo przeciez z UK do Polski tez wysyłają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłodkie :) taka mała dzidzie wsadzić tam i niech sie..buja.. ;) . Dobrze,ze napisałas jak to było z Twoja córa,bede miec na uwadze,zeby sie starac nie przeginac z noszeniem :). Robisz mi ochote na te bujaczki :D niaładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litosci dziewczyny :D nie wyrabiam!!! bo jeno to ciekawsze i ladniesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez są świetne te lezaczki, choc nie moge sie wypowiedziec na ich temat procz tego ze są sliczne, poniewaz nie testowałam ich :( A Ty Tofii mozesz wyprobowac. Jak cos pojdzie nie tak zawsze mozesz za te 10 funtow mniej sprzedac na ebayu, 10 stracisz ale jednak bedziesz musiala wyprobowac cosik, bo w zasadzie dzidzia ktora lezy w lozeczku calymi dniami tez szkoda takie hihi a wiesz ile usmiechu jest przy takim? Jak chcesz moge Ci wyslac maly filmik z moja niunią jak sie na nim bujała juz sama w boki, tylko ze musiala bys mi podac maila do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie problem jest z miejscem w domu na taki lezaczek :) gdybym miala duzy salon,przestronny napewno bym sobie nie odmowila,tzn,dziecku takiej zabawki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie, tak zmieniając temat i na momencik schodząc z niego, chciałam zapytać mamy, ktore nimi juz są czy wiecie może co moze grozić dziecku, ktore zaczyna dostawac mniej przez łożysko niz powinno? moze nie tyle sie martwie o skladniki odzywcze bo rosnie i ma rozmiary ok, ale co z dotlenieniem? Bo mi wyszlo miesiac temu na USG ze są delikatne przerwy w przepływie krwi do lozyska, ale powiedziano mi, ze wszystko jest ok, dzidzia rosnie wiec nie ma sie czego obawiac, no ale zapomnialam zapytac i powiedziec ze krew to nie tylko papu ale tez tlen. Boje sie ze moja dzidzia moze byc niedotleniona i miec powazne tego skutki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie,widze ostatnio czesto przy wozkach dla dzieci zawieszone na budce zabawki na gumce czy sznurku,kolorowe to jest ale ja uwazam ze zbytek,zelaszcza jak dziecko calkiem male... chyba lepiej zeby mialo jedna zabawke w raczce a nie obwieszaja te wozki jak choinke na Boze Narodzenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malunia ,szkoda ze nie moge Ci pomoc,nie mam pojecia jak to jest z tym przeplywem krwi :(.A masz wkrótce usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofii niektore dzieci zaleznie od wieku nie umieja jeszcze trzymac grzechotki w raczce, ale za to chetnie podziwiają ruszajace sie rzeczy zawieszone nad nimi :) nie mowie tu o choince heheheeh ale np taki wężyk ze spuszczonymi elemntami by dziecko rączką probowało sobie łapac czy uderzac nia w zabake, dziecko sie cieszy :) i patrzy na nią z zadziwieniem. Polecam zabawki miekkie w miare. Moja cora miala ulubiona grzechotke, taka kuleczka ale z twardego plastiku. Czasem lezac wyleciala jej z raczki i ubijała jej czoło hehe popłakała chwilunie, ale ona tak miala ze nie plakała nawet przy szczepieniach :)ale była poobijana, to fakt. Czasem dziecko nieswiadomie wezmie ta zabawke i ją widzi ale ja juz nie pamietam, jak to bylo z moja corka czyli moment kiedy lezala sobie w hustawce i nagle zaczela ogladac swoje rączki i przed oczami nimi poruszac :) to byl chyba moment w ktorym dziecko zaczelo zdawac sobie sprawe ze posiada konczyny :) ale wczesniej zaczyna sie interesowac otoczeniem, wiec polecam zabawki wiszące ( pisze ze polecam ze wzgledu na doswiadczone postepy mojego dziecka, choc nie w kazdym domu bylo tak jak u mnie, to wiadome :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofii jutro mam USG hehe jutro sie zapytam, ale jednak lekarz lekarzem jest i jakos w tym jest tez obca mi osoba i nie wiem czy by mi powiedzial prawde? eeee chyba dramatyzuje co? powiedzial by gdyby cos bylo nie tak... zobaczymy. Jutro ostatnie USG przed porodem i trzymac kciukaski KOchane, zeby dzidzia miala buzke w strone mojego brzucha a nie plecow czy biodra bo inaczej zdjecia buzi nie bedzie, a w 30 tyg tak pieknie ona wyszla :) piekne wyrazne zdjecie 3d, bylam pod wrazeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie duze wiszace w polowie budki wozka... maskotki mnie nie przekonuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEDE TRZYMAC KCIUKI :D zeby dzidzius mial zdrowa pąpowinke :),zeby sie ustawil do zdjecia :D i zeby miał głowke na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofii nie takie jakie byly kiedys ze przez szerokosc budu przechodzily hehehehe a o maskotkach tez dokladnie nie pisze... Macie tam u siebie ToyRus? Ja w miedzy czasie sprobuje Ci pokazac o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :* na dole to ona ma juz od jakiegos czasu hehehe od 30 tygodnia o ile sie nie myle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.toysrus.co.uk/index.jsf?fh_eds=%EF%BF%BD&fh_view_size=10&omitxmldecl=yes&fh_refview=lister&fh_refpath=facet_1&fh_reffacet=categories&fh_location=%2f%2fbrus%2fen_GB%2fcategories%3C{brus_brus_babiesrus_brutoys}%2fitemtype%3dproduct%2fcategories%3C{brus_brus_babiesrus_brutoys_brutoystraveltoys} Tu są te miekkie ale grzechoczase, szeleszczace te zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malunia mam Toyrusa jednego ,w nim kupowalam wozek i slodki kombinezonik na wyjscie ze szpitala ;).Sklep mi sie podoba,ciuszki sa fajne i niedrogie,a Ty moja droga wsadz tego linka raz jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzialas te grzechotki przyszyte do malusich skarpetek ? albo na pasku do raczki? :D pytanie czy to jest bezpieczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wejdziesz na strone www.babiesrus.co.uk potem klikasz na zakladke TOYS na rozowo chyba sie wyswietla :D ta zakladka a potem jak na nia najedziesz rozwija sie tabelka i tam pisze travel toys i kliknij na to i Ci sie pokaza te zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ile tych zabawek nawieszanych :) ,Ty bedziesz sie w takie zaopatrywac Malunia?? a i powiedz jak tam Twoje skurcze? przeszly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, no mialam takie :) jak dziecko kopie nozkami to grzechoczą, fajne sa i nie uwazam ich za niejako niebezpieczne :) A kurcze co z innymi mamami? Juz sobie poszly :( Zabawki w polsce sa te same co tutaj,a jak jakas mama by chciala jakas z tad tez jest mozliwosc wysylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zabawki sa do zawieszenia ale nie koniecznie, nie bede z wozka robic choinki bueheheh, ale taka jedna wiszaca zakupie, by dziecko sie w nia wpatrywalo :) pamietam wielkie oczka mojej Malej jak skakala taka zabawka nad nią :) cisza i zaniemowienie :) A co do skurczy to te bolesne jakos juz przeszly, ale twardnienie brzucha mam... dzis moja Mala malusio sie ruszała, pewnie jutro znow bedzie na USG skakac :) a jak tam u Ciebie i innych Mam? Dzidzie sie ruszają czesto? czy raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie dzidzia urodzi,bedzie rosnac to napewno z czasem cokolwiek dokupie,zalezy jaki bedzie malo charakterek :).Fajnie zeby mialo zabawki ktore rozwijaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie zdecydujesz na konkretna zabawke to prosze sie podzielic z nami linkiem ;). Ja sie czuje dobrze,brzuch twardnieje i to wszystko :). Oby tylko niezauwazalnie wod nie tracic.. bo nieraz mamy takie numery mialy... staram sie spijac duuzo wody :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×