Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anik24

dieta królów

Polecane posty

Gość znamy tego naciągacza
Nam ty nie odpowiadasz więc całkiem fartownie się stało, że my tobie też 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Król
Witam Anik24 Znajomy opowiedział mi o dyskusji jaka prowadzona jest na tym forum. Bardzo mi miło, że interesuje Ciebie nasz program. Jeżeli będzie takie zapotrzebowanie to chętnie odpowiem na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma2000
Witam dzisiaj postanowiłam poszukac na forum czegoś o Diecie królów i się o niej wypowiedziec. W czerwcu tamtego roku rozpoczelam dietke do sierpnia przy cwiczeniach i pływaniu schudłam 13 kg wazylam wtedy prawie 95kg:D niestety po ślubie przerwalam :D w dniu slubu ważyłam 82 kg później po przewaniu przytylam spowrotem do 85 :D Co znowu mnie zmotywowalo i na dziś dzien ważę 73 kg. Wszystkim polecam tę dietę i bedę zawsze bo poki co schudlam 22 kg a mam wzrostu 164cm od poniedzialku rozpoczynam od 1 tygodnia ponownie :D jeszcze 13 kg i bede miala swoją wagę:D Pozdrawiam i wytrwałości życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma2000
Witam dzisiaj postanowiłam poszukac na forum czegoś o Diecie królów i się o niej wypowiedziec. W czerwcu tamtego roku rozpoczelam dietke do sierpnia przy cwiczeniach i pływaniu schudłam 13 kg wazylam wtedy prawie 95kg:D niestety po ślubie przerwalam :D w dniu slubu ważyłam 82 kg później po przewaniu przytylam spowrotem do 85 :D Co znowu mnie zmotywowalo i na dziś dzien ważę 73 kg. Wszystkim polecam tę dietę i bedę zawsze bo poki co schudlam 22 kg a mam wzrostu 164cm od poniedzialku rozpoczynam od 1 tygodnia ponownie :D jeszcze 13 kg i bede miala swoją wagę:D Pozdrawiam i wytrwałości życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja. Schudlam na niej 10 kg w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sie je na diecie tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
je się im więcej tym lepiej :) Pierwszy tydzień jest najgorszy, bo je się dość monotonnie, ale później jest już tylko lepiej. Najlepsze w tej diecie jest to, że jak zaczynasz być głodny w środku nocy, to idziesz do lodówki i jesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanoon
Witam Zaczęłam dietę pierwszy tydzień.Bardzo proszę prześlijcie mi na maila co mam jeść w drugim tygodniu i następnych, Mój adres nanoon@tlen.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny mam do was ogromna prośbę czy mogłybyście mi przesłac na maila co i jak jesc na diecie krolow??? www.magdalena.predota@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawajcie się naciągać! Bez odchudzenia portfela także można stracić kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy ma ktos jeszcze ta dietke tzn jadlospis caly co jesc przez te kilkanascie tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. Czy ktoras mogla by udostepnic 2 i 3 tydzien diety Krolow? Wiem ze w 2 je sie m.in pomidory i tunczyka, ale wolalabym jakies dokladniejsze wskazowki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa taka tam
Jestem na tej diecie poraz drugi.Wcześniej schudlam 15 kg.Teraz po kolejnym dziecku trochę mi się przytylo więc próbuje na nowo.Jestem na finiszu drugiego tygodnia i mam za sobą prawie 4. kg. Dieta ta nie jest jak dla mnie żadną dieta, tylko zwyczajną zmianą jedzenia.Przestrzegam na niej wszystkich zaleceń oprócz tego że na śniadanie dokladam sobie bułkę z ciemnego pieczywa. Posiłki należy przygotować sobie z dozwolonych produktów na dany tydzień tak by nam smakowalo, a nie żeby nas wykrecalo na wszystkie strony, bo inaczej nic z tego nie będzie.Szybko idzie się przyzwyczaić i naprawdę nie jest źle.Poza tym człowiek czuję się lepiej jakby lekko po prostu zdrowiej.Masaze mogą być i nie muszą.Jeżeli jednak są poprawiają wygląd skóry, przyspieszają spalanie tłuszczu i zmniejszają celulit. Zaleca się raczej zmienić styl życia i jedzenia na zawsze to efekty pozostaną.Powodzenia wszystkim i wytrwałośći.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy mogę prosić od kogoś 13 i 14 tydzień diety królów? Z góry dziękuję jazwik07@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jest tutaj jeszcze ktoś? ;) byłby ktoś w stanie wysłać mi ta dietę na e-maila? Jestem w stanie się odwdzięczyć; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie podjęłam kolejny raz tą dietę , 7 lat temu schudłam na niej pięknie, warunek - wytrwałość i determinacja, mogę z przyjemnością udostępnić , podaj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga_owieczka@o2.pl dZiękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca38
Ja nigdy nie słyszałam o takiej diecie stosuję dietę 1200kcal do tego dużo się ruszam i przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak sobie chudnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby się udało
Nie wiem dlaczego, nie wiem jakim cudem, ale jest to pierwsza dieta, którą udaje mi się stosować blac little dress Nieraz przymierzałam sie do innych znanych diet, ale czytanie książek, komponowanie jadłospisów przy dwójce dzieci nigdy mi sie nie udało . Staram się jej pilnować i dodatkowo mam jagody acai, jak dotąd waga leci, zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może któraś z was próbowała diety Herbalife opartej na koktajlach niskokalorycznych ale i pełnowartościowych. Ostatnio trafiłam na http://sklepdiety.pl/ i się właśnie zastanawiam nad tą dietą. Jak tak o niej czytam to jest ok i jak dla mnie super bo uwielbiam koktajle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://uploads.disquscdn.com/images/1929b9998fe96fd080e2b71488da4f2793d75aac83ac25f6122f882f4c9884ee.png Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoglądasz z niechęcią w lustro? Chcesz pozbyć się kompleksów, lub być królem/królową plaży przyszłego lata i nie tylko? Znam świetną osobę, która sprawi, że twoja sylwetka odmieni się na lepsze. Igor Mieńkowski-trener dzięki któremu dziewczyny na ulicy oglądają się za mną, a nie ja za nimi, tak jak to było wcześniej, gdy go jeszcze nie znałem. Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i ciesz się odpowiednim pakietem, ułożonym indywidualnie dla ciebie. Przykładowe opinie:"Najbardziej skuteczny trener. Dzięki PAKIETOWI DZIK każdy mężczyzna może wreszcie wyglądać jak prawdziwy, męski facet."- STREFA MOCY HERKULES - FITNESS SIŁOWNIA SPA "PAKIET DZIK to najlepsze rozwiązanie dla faceta w każdym wieku."- MUSLCEPOWER- TWÓJ SKLEP Z ODŻYWKAMI www.igortreneronline.pl Wejdź! Dla nowych użytkowników konkurs! Zakup dowolny pakiet i zdobądź szansę na wygranie 10 000 zł. Połącz przyjemne z pożytecznym! Dołącz już dziś! Jeśli masz jakieś pytania, możesz liczyć na moją pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trenuj razem z Igorem Mieńkowskim !! Jestem osobą, która dzięki niemu schudłam i zbudowała piekne i seksowne ciało. Pozbyłam się dzięki niemu kompleksów, wiem jak zdrowo się odżywiać. Za co bede wdzięczna do końca życia! :) Trenuj razem z nami i zacznij być zadowolona z samej siebie! Gorąco polecam i zapraszam. Wejdź już teraz na strone i zapisz się! WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Bardzo proszę o przesłanie mi wszystkich tygodni diety mój adres mailowy kingapotok82@o2.pl. z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Jeśli jest tu jakaś dobra dusza,  która mogłaby mi przesłać dietę na wszystkie tygodnie programu królów,  to bylabym wdzięczna!😊

amelka22197@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Jeżeli chodzi o środki na odchudzanie, to moim zdaniem jednym z najlepszych jakie są dostępne na rynku, to moim zdaniem najlepszym wyborem jest zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka

Ja tez jestem za Slimunox, schudłam w 3 miesiące 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Ja też bardzo proszę o przesłanie diety na maila monia018@o2.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×