Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anik24

dieta królów

Polecane posty

Witam W ostatniej superlinii (marzec 2011) wyczytałam o diecie Grzegorza Króla. Program trwa podobno 15 tygodni plus masaże roleticc oraz oczyszczanie organizmu. Czy ktos słyszał, stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak- całosciowy program obejmuje masarze rolletic, dieta plus oczyszczanie jakimis ziołowymi suplementami. Bez masarzy podobno da sie obejsc wykonujac inne cwiczenia fizyczne wpływajace na poprawe stanu skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie słyszalam,ale jak masaze maja byc w komplecie to uwazam,ze znowu ktos mądry szuka wyzysku.A co do oczyszczania to woda i zielona herbata.Nawet dieta 1000 cal + cwiczenia + płyny dadzą nam w ciagu tych 15 tyg porzadany efekt,wiec jak dla mnie to pic na wodę. Reasumując,powinnysmy ustalic sobie limit kaloryczny i same komponowac sobie posilki.Na dietach mozemy wzorowac się,jezeli chodzi o produkty wskazane i niewskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkrólowa
Witam, ja jestem na tej diecie i w poniedziałek minie równy tydzień. o efekcie 7 dni napiszę... dodam że nie chodzę na rolletic i herbatę oczyszczającą będę piła tylko 7 dni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asissko
ha, czytałam ten artykuł i znam doskonale tą dietę bo ją stosowałam. Powiem Ci, że warto i że ten facet faktycznie tyle schudł. Jego zdjęcia są na stronie studiozdrowia.pl, jego historia i historie innych. Dieta jest świetna bo nie wiąże się z głodówkami. Pisać mogłabym dużo, jak wejdziesz na tą stronę to wszytko przeczytasz, możesz nawet wypełnić ankietę a wykonają Ci bezpłatnie analize!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam troche o tej diecie. Ale jakos nie moge sie przemóc. Pierwszy tydzien jakiś ciezki- warzywa na sniadanie obiad i kolacje moze byc cięzko. Tylko raz dziennie porcja gotowanych warzyw tylko jedno jajko dziennie. A sezon na warzywa teraz kiepski- jakie mamy te warzywa?:( a skoro gotowane można raz dziennie to mrożonki wiele nas nie poratują. Kolejne tygodnie wyglądają już przyzwoicie. Czekam na relacje kkrólowej - jak po pierwszym tygodniu?? assisco piszesz ze ją stosowałas- ile schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkrólowa
Witam, po pierwszym tygodniu 2 kg w dół:) i zgadzam się że jest on ciężki ale wcale nie do nieprzetrwania. Teraz w drugim już można siegnąć po tuńczyka i pierś kury więc jest coraz bardziej ok. a w trzecim wreszcie wszystkie rodzaje ryb :) :) Czuje sie na tej diecie naprawdę ok. i polecam innym kolejna relacja z utraty kg 14.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkrólowa
dodam tylko że nie piję zalecanej ilości wody bo mi staje w poprzek w gardle:/ aha i rzecz bardzo istotna znika stponiowo uczucie głodu a przyznać muszę że jestem nałogowym obżartuchem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkrólowa a powiedz mi co jadała przez pierwszy tydzien zwłaszcza sniadania mnie interesują bo reszte jakos bym dała rade ale te sniadania....:( Gratuluje wyniku- bardzo ładny czekam na dalsze relacje z pola bitwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkrólowa
anik24 jadłam głównie serki ziarniste np z dodatkiem ogórka zielonego albo konserwowego lub z dodatkiem papryki surowej lub też konserwowej albo jeszcze z dodatkiem rukoli mniammm.... obiady to juz wieksze pole do popisu i tu jajko sadzone królowało z gotowanym brokułem lub kalafiorem i sos czosnkowy do tego, bardzo dobra też fasolka szparagowa mrożona z tym sosem, pyszna też wychodzi zupa krem z brokuła a na śniadanie może być też warstwowo: sałata lodowa drobno porwana na to jajko w kosteczkę i polane przyprawionym jogurtem. ( w 2 tygodniu na to pomidor i tuńczyk i pycha sałatka wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkrólowa
a dzis po 2 tygodniu diety minus 1,9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkrólowa- no super wynik- GRATULUJE!!!! to w sumie juz ile ci zeszło? jak ci idzie kolejny tydzien? Natkaa51- napisz do mnie email wysle ci deity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkrólowa
OJJJJ nie idzie mi coś tzn dietki przestrzegam ale waga się popsuła :) i wskazałla dziś 0,5 kg więcej niż tydzień temu A Ty anik24 zdecydowalaś się rozpocząć ją????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkrólowa a ja ciagle nie moge sie na nia zdecydować:( a wiosna coraz bliżej ojjj cięzko to widze cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gb81
Witam. Ja stosowałam dietę królów. Przez 7 tyg. schudłam 13 kg, a masaże są super. Skóra wspaniale ujędrniona, zero cellulitu. Niestety łatwo wrócic do poprzedniej wagi jeśli wróci się po zakończeniu diety do starych nawyków żywieniowych. Dieta trudna, zwłaszcza dwa pierwsze tygodnie, ale efekty są widoczne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! stosowałąm cąłą dietę w całości i powiem, że jeśli ktoś jest zdeterminowany to da rade. Dla mnie najgorsze były pierwsze 2 tygodnie - co chwila miałam załamkę, a oprócz tego zły humor i miałam ochote rozszarpac wszystkich, którzy przechodzili obok mnie z pączkiem w reku;p Ale mobilizowały mnie wyniki, na ktore nie musialam długo czekać, po 1. tyg. ubyło już 4,5 kg. a po całej diecie 20:) Nie stosowałam herbatek i tych roznych specyfikow, bo uwazam, ze sama dieta i rolletic wystarcza, bo i tak sama dieta jest dosc kosztowna. Ja stosowalam rolletic i byłam zadowolona, ale nie wiem jakby bylo bez niego. Były tygodnie, w któryh np. przybywało mi 2kg, ale to zazwyczaj wtedy, kiedy nie pilam za duzo wody, bo mialam jej juz zwyczajnie dosc lub podczas okresu. Zgdzam się z przedmowczynia, ze po skonczeniu diety mozna łatwo przytyc, jesli nie przestrzega sie zaleceń z ksiazeczki "Okres po utrzymaniu odpowiedniej wagi" - których notabene trzeba przestrzegac 9 miesiecy. Ja nie zostalam o tym poinformowana na poczatku i bylam wkurzona - i oczywiscie nie stosowalam tego zbyt długo. Przytylam 4 kg od czerwca i od jutra mam zamiar stosowac cala diete od poczatku, bo chcialabym schudnac jeszcze 10kg. Trzymam kciuki za Was wszystkie dzewczyny - nie łamcie się. Jeśli zachowacie po tej diecie czesc nawykow to zachowacie diete. Ja np. do tej pory nie jadlam ani razu ziemniaków, masła, nie piłam nic innego oprocz wody, bo nie mialam takiej potrzeby. Uległam moim słabościom, czyli makaronom, sosom;p ale teraz wiem co i jak i po diecie inaczej to wszystko rozegram. Jesli ktoś chce wiedziec coś więcej to podajcie maila i na pewno odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-sia
kkrólowa - czy i ja mogłabym prosić o dietkę na maila? Od jutra idę na rolletic. zamierzam chodzić 3 razy w tygodniu, ale u mnie w salonie nie dają dietek :/ Mój mail to: ka-sia@o2.pl Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczysta
Hej dziewczyny! czy ja też mogłabym Was prosić o przesłanie na maila tej diety? będę mega wdzięczna!!!! mesajah79@poczta.fm Dziekuję! Chcę zacząć walkę z ciałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! czy mogłabym Was prosić o przesłanie na maila tej diety? będę wdzięczna!!!! POMOCY ewelina.soitz@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie warto jest korzystać z porad specjalistów nawet w takiej sferze jak odchudzanie i własna dieta. Często nie jesteśmy obiektywne względem siebie albo przesadzamy z jedzeniem tylko wybranych produktów w jedna bądź drugą stronę co może odbić sie negatywnie na naszym zdrowiu. Dla zainteresowanych: http://www.fastdeal.pl/oferta/warszawa/przejdz_zdrowa_i/1538 Moim zdaniem lepiej wydać 100 zł niż narażać siebie na niebezpieczeństwo, ale to moja subiektywna opinia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiterek
Też tak uważam. Generalnie chodzi o to,że wierne stosowanie się do jakiś wytycznych z gazet jest niebezpieczna. Dieta powinna byc indywidualnie dopasowana- tylko wtedy jest bezpieczna. ja konkretnej diecie nie mówię :nie",ale lepiej przed jej zastosowaniem udać się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollka
Ale ta dieta oprócz tego, że ma "pewne ogólne założenia" JEST dopasowywana indywidualnie. Dietetyk robi każdemu analize, szczegółową. Dotyczy ona zdrowia ale i preferencji smakowych co niewątpliwie też jest plusem. I na podstawie tego każdy dostaje swój program na 15 tygodni (no chyba że ma mało kg do zrzucenia). A ktoś pisze, że 1 tydzień jest trudny - ta dieta i tak jest jedną z przyjemniejszych - przeanalizujcie to :) Ja znam 2 osoby, które korzystały z niej i efekty są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczulka84
Witam! czy mogłabym prosić też o przesłanie tej diety na maila? Będę bardzo wdzięczna!! kozinska.m@wp.pl wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Królów jest już realizowana od 11 lat. Głównym miejscem gdzie wdrażano tę metodę to gabinety Rolletic i gabinety Studio Zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menachem Szwindelbaum
uwaga na naciągacza... w różnych topikach reklamuje te diete, bardzo nieudolnie zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamy tego naciągacza
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż - jest takie powiedzenie "psy szczekają a karawana jedzie naprzód" Dla niektórych forum jest wtedy dobre jak tylko oni się wypowiadają. Forum to wymiana różnych poglądów, informacji itp. Wymiana wulgaryzmów lub obrażania innych to raczej rynsztok! Mi taki poziom dyskusji nie odpowiada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×