Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anik24

dieta królów

Polecane posty

Gość Gość

Czy można prosić o dietę na aniaprzewlocka@wp.pl  czy ktoś udostępni będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek

Ludzie, ludziska kochani, zaczynam dietę, ale obawiam się efektu jojo. Słyszałam, że bezwzględnie trzeba zrobić dietę stabilizującą po odchudzaniu 9 miesięcy, bo inaczej kg wracają. Czy ktoś ma taką rozpiskę? RATUJCIE :|D proszę o e-maila poczta.joanna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelvase

Propecia Jabon Ed Pills Online Cephalexin Dog Side Effects Eating Cabergoline 0.5 Mg Tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciaaaa

Hey 🙂 może ktoś mu wyslac dietę na email xewciax91@interia.pl bardzo bardzo proszę 😊😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labik123

Bardzo prosze o przesłanie diety na cały cykl pod adres  labik123@wp.pl                 bardzo proszę i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catiee

Cześć! Mogłabym poprosić o dietę na e-mail? Megi22-82@o2.pl, będę zobowiązana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta kosztuje ponad 800zł, więc chętnie odsprzedam ją za 150zł. Zainteresowanych prosze o wiadomość kwiatuszek484@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Witam. Czy jest szansa żeby ktoś podesłał zasady diety na meila? Kiedyś była dostępna a teraz trzeba koktaile wykupywać za bagatela 800 zł . Bede bardzo wdzięczna ania_g21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Witam wszystkich, czy mógłbym prosić o przesłanie całej diety na adres marceli.bednarski@op.pl

Z góry bardzo dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka

Witam. Kochani, czy ktoś mógłby mi wysłac dietę? Bede wdzieczna! Moj mail: anna.glab@onet.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris

Witam. Bardzo zależy mi na Diecie Królów, niestety nie stać mnie na jej wykupienie. Bardzo przytyłam będąc w ciąży z drugim dzieckiem i chciałabym wrócić do formy bo okropnie się czuję. Jeśli ktoś mógłby wysłać mi na maila cały program będę bardzo wdzięczna. Z góry bardzo dziękuję. 

doris12@poczta.onet.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Witam 🙂

Czy jakaś dobra dusza mogła mi wysłać dietę królów na maila nuska90r@interia.eu

Dziękuję! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Proszę o przesłanie całej diety na maila annawasikowa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

A zapłacic nie łaska?

Ludzie kase wywalaja a wy jak hieny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona

Witam serdecznie stosuje program Królów jestem na 5 tym tygodniu w pierwszym tygodniu zgubiłam 4 kg 😁byłam w szoku jaki efekty można uzyskać ,a powiem wam że miałam już tyle diet że masakra .Po 5 ciu tygodniach jest mnie 6 kg mniej jestem naprawdę zadowolona chodź spodziewałam się lepszych efektów.A jak to u was wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Czy ktos ma jeszcze dostęp do tej diety poproszę o podesłanie na maila m.moal@grupamobiliy.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Hm, ja nie byłam tego pewna i wybrałam sie na konsultacje do pani Beaty Ślebzak - Cebuli i po wizycie u niej zmieniłam zdanie i zaczęłyśmy realizować dietę specjalnie dobraną dla mnie, dla mojego organizmu i to przyniosło efekt więc w końcu nie zdecydowałam się na stosowanie diety o której piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

O, Ala, też słyszlam o pani Beacie Ślebzak - Cebuli, moja przyjaciółka ma z nią konsultacje online, świetna sprawa, nie trzeba nawet wychodzić z domu, a ty masz stacjonarnie czy też online? Właśnie nie wiem na jaką opcje  ostatecznie się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba

Witajcie kochani,usłyszałam o tej diecie niedawno i postanowiłam poszperać w necie żeby się czegokolwiek dowiedzieć jak piszecie to musi być świetna,tez chciałabym spróbować ale się tak zastanawiam🤔 czy dała bym radę,czy wytrwała bym w takim postanowieniu,sama nie wiem,już tyle diet przerabiałam z różnym skutkiem i ciągle wracałam do punktu wyjścia.Może ktoś się podzieli planem diety,co i jak( wiadomo ci co maja dietę to nie dostali jej za darmo musieli ponieść jakieś koszty) ale ja wieżę że są w śród nas dobre😇 anioły i pomogą i podzielą się dietą. Ps.zostawiam mój     meil  rybka27-03@tlen.pl   Pozdrawiam i czekam nie tylko na plan diety ale i na rozmowę oraz wsparcie.🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jol

Witam, czy mógłbym prosić o przesłanie diety królów na e-mail.? Szymanekr1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolowka

Mi się osobiście udało schudnąć  bardzo dużo z tym blogiem:

dietalux.wordpress.com

Moim zdaniem warto zajrzeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anas
Dnia 25.04.2011 o 13:49, techtel_mechtel napisał:

hej Dziewczyny! stosowałąm cąłą dietę w całości i powiem, że jeśli ktoś jest zdeterminowany to da rade. Dla mnie najgorsze były pierwsze 2 tygodnie - co chwila miałam załamkę, a oprócz tego zły humor i miałam ochote rozszarpac wszystkich, którzy przechodzili obok mnie z pączkiem w reku;p Ale mobilizowały mnie wyniki, na ktore nie musialam długo czekać, po 1. tyg. ubyło już 4,5 kg. a po całej diecie 20:) Nie stosowałam herbatek i tych roznych specyfikow, bo uwazam, ze sama dieta i rolletic wystarcza, bo i tak sama dieta jest dosc kosztowna. Ja stosowalam rolletic i byłam zadowolona, ale nie wiem jakby bylo bez niego. Były tygodnie, w któryh np. przybywało mi 2kg, ale to zazwyczaj wtedy, kiedy nie pilam za duzo wody, bo mialam jej juz zwyczajnie dosc lub podczas okresu. Zgdzam się z przedmowczynia, ze po skonczeniu diety mozna łatwo przytyc, jesli nie przestrzega sie zaleceń z ksiazeczki "Okres po utrzymaniu odpowiedniej wagi" - których notabene trzeba przestrzegac 9 miesiecy. Ja nie zostalam o tym poinformowana na poczatku i bylam wkurzona - i oczywiscie nie stosowalam tego zbyt długo. Przytylam 4 kg od czerwca i od jutra mam zamiar stosowac cala diete od poczatku, bo chcialabym schudnac jeszcze 10kg. Trzymam kciuki za Was wszystkie dzewczyny - nie łamcie się. Jeśli zachowacie po tej diecie czesc nawykow to zachowacie diete. Ja np. do tej pory nie jadlam ani razu ziemniaków, masła, nie piłam nic innego oprocz wody, bo nie mialam takiej potrzeby. Uległam moim słabościom, czyli makaronom, sosom;p ale teraz wiem co i jak i po diecie inaczej to wszystko rozegram. Jesli ktoś chce wiedziec coś więcej to podajcie maila i na pewno odpisze:)

Witam czy jest jeszcze możliwość przesłania diety na ana_szczep@poczta.onet.pl. postanowienia noworoczne trzeba jakieś zrobić i coś ze soba zrobić 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel

Dobry wieczor mam pytanie czy jesli podajecie sobie ta diete dalej i dalej na emailu czy m9ge prosic i ja? angel2812@amorki.pl serdecznie pozdrawiam milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinkaaaa

Ja pamiętam jak pewnego dnia pare lat temu też postanowiłam schudnąć i wiecie co ? udało mi się

Nie było łatwo, próbowałam wiele sposobów, specyfików i diet, ale koniec końców bardzo dużo schudłam.

Założyłam bloga o tym jak mi się udało --- >  dietalux.wordpress.com

Jeśli któraś z was chce znać mój sekret to zapraszam do czytania. 

Ten sposób zmienił całe moje życie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenia
Dnia 25.04.2011 o 12:49, techtel_mechtel napisał:

hej Dziewczyny! stosowałąm cąłą dietę w całości i powiem, że jeśli ktoś jest zdeterminowany to da rade. Dla mnie najgorsze były pierwsze 2 tygodnie - co chwila miałam załamkę, a oprócz tego zły humor i miałam ochote rozszarpac wszystkich, którzy przechodzili obok mnie z pączkiem w reku;p Ale mobilizowały mnie wyniki, na ktore nie musialam długo czekać, po 1. tyg. ubyło już 4,5 kg. a po całej diecie 20:) Nie stosowałam herbatek i tych roznych specyfikow, bo uwazam, ze sama dieta i rolletic wystarcza, bo i tak sama dieta jest dosc kosztowna. Ja stosowalam rolletic i byłam zadowolona, ale nie wiem jakby bylo bez niego. Były tygodnie, w któryh np. przybywało mi 2kg, ale to zazwyczaj wtedy, kiedy nie pilam za duzo wody, bo mialam jej juz zwyczajnie dosc lub podczas okresu. Zgdzam się z przedmowczynia, ze po skonczeniu diety mozna łatwo przytyc, jesli nie przestrzega sie zaleceń z ksiazeczki "Okres po utrzymaniu odpowiedniej wagi" - których notabene trzeba przestrzegac 9 miesiecy. Ja nie zostalam o tym poinformowana na poczatku i bylam wkurzona - i oczywiscie nie stosowalam tego zbyt długo. Przytylam 4 kg od czerwca i od jutra mam zamiar stosowac cala diete od poczatku, bo chcialabym schudnac jeszcze 10kg. Trzymam kciuki za Was wszystkie dzewczyny - nie łamcie się. Jeśli zachowacie po tej diecie czesc nawykow to zachowacie diete. Ja np. do tej pory nie jadlam ani razu ziemniaków, masła, nie piłam nic innego oprocz wody, bo nie mialam takiej potrzeby. Uległam moim słabościom, czyli makaronom, sosom;p ale teraz wiem co i jak i po diecie inaczej to wszystko rozegram. Jesli ktoś chce wiedziec coś więcej to podajcie maila i na pewno odpisze:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tree

Czy mogłabym prosić o wskazania na każdy tydzień na mojego emaila terenia.pe@op.pl zastanawia się żeby zacząć ale chciałabym zobaczyc jak to wyglada tydzień po tygodniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes

Witam, też bym chciała spróbować tej diety królów ale cena mnie przeraża za jakieś koktajle co trzeba wykupić... Mogę prosić dobra duszę o te rozpiski na wszystkie tygodnie na maila a.edel@interia.eu będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza dieta jaką słyszałam : "Nic nie jjem, a jak już zaczynam mdleć to jem kostkę żółtego sera..." - Diabeł ubiera się u Prady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana

Witam czy jakaś dobra dusza przeslalaby mu jadłospis? Chciałabym zobaczyć jak to wygląda w całości...będę bardzo wdzięczna🙂 aniabag85@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.

Witam serdecznie. Czy mogła bym prosić o przesłanie diety na mail agnes641@wp.pl  jestem ciekawa co tam się dokładnie je. Próbowała już wielu diet i jakoś jestem sceptycznie nastawiona. Chodzi mi przede wszystkim  o pierwsze 3 tygodnie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×