Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość duzy miś
venus jak mieszkasz gdzies blisko mnie,moge piscic codziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy ;) narodowości jest tu do wyboru do koloru, więc na pewno coś wybiorę. Tak jest, jutro nie odpuszczę ( heh brak seksu już mi się na zdrowiu odbija ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jednej z małych wysp morza śródziemnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to lerzysz do góry brzuchem z rozłożonymi nogami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wakacje chyba też tam jadę, możesz polecić coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym ;) niestety nie do końca tak, ale i tak nie jest źle. Mogłoby być tylko cieplej, no ale co zrobić- może mnie ktoś w końcu rozgrzeje odpowiednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do polecania czegoś- wszystkie te wysepki są bardzo podobne tak na prawdę. I w sumie to wolę mieszkać na lądzie, bo można gdzieś się ruszyć coś zrobić.. Całkiem przyjemne są te malutkie wysepki przy włoskim wybrzeżu, z tego co mi wiadomo ;) To nie do końca praca, bardziej szkolenie- postanowiłam się trochę rozwinąć, a tu akurat mieli w ofercie parę różnych ciekawych kursów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info a z jakiej branży szkolisz się?hotelarskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, z hotelarstwem nie mam nic wspólnego- tak w skrócie, to dwa lata temu stwierdziłam, że potrzebuję zmian i od tej pory krążę po Europie- trochę popracuję, czasami zrobię jakiś kurs.. Głównie języki, komunikacja itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam faceta na stale nie jestem mezatka, zareczona ani zakochana wszystko ma swoj czas bede wieczorem , wlasnie zbieramy sie w pare dziewczyn bedzie na pewno wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jesteś w identycznej sytuacji jak ja ;) udanego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba źle mnie zrozumiałaś- ja lubię być singlem i mi z tym bardzo dobrze- póki co mnie do związków nie ciągnie, jeszcze nie czas na to. Z tym zazdroszczeniem stałego faceta, chodziło mi o to, że mam koszmarną chcicę ostatnio i by mi się przydał penis pod ręką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem jestem napalona jak malo ktora na francuski, ale bez przesady milosc ? wole poczekac na rozsadnego gostka jak widze co sie dzieje miedzy ludzmi w zwiazkach to mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh facetów "na raz" staram się też wybierać- tylko Ci, którzy mi się podobają.. A ktoś na potencjalny związek będzie musiał spełnić jeszcze duuuużo innych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chyba za bardzo porąbana żeby ktoś ze mną wytrzymał na dłuższą metę ;) co do wyspiarzy- póki co nie spotkałam tutaj nikogo specjalnie interesującego... Ale np. ostatnio miałam przyjemność z pewnym Francuzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj była była... mistrzowska :) a w dodatku francuzik był tak apetyczny, że aż się z buzi nie chciało wyjmować.. Jeden z najlepszych kochanków jakiego do tej pory miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezle sobie poczynasz, a mowisz ze nie mozesz wytrzymac jak tak to powtorz loda z mineta, albo jeszcze lepiej namow kolesia zeby przyprowadzil kumpla i aby ci we dwoje dogodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, ale gościu był tutaj tylko na kilka dni w interesach i już wrócił do Francji.. eh. szkoda. Bardzo fajny facet- przede wszystkim bardzo czysty i zadbany. A penisa miał cudownego- dość dużego, grubego i bardzo żylastego.. mniam. ach.. aż mi mokro na samo wspomnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×