Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Ja mam podobną fantazję, z tym, że chciałabym, żeby facetów było pięciu lub sześciu i żeby wszyscy się mną zajmowali. Mogłabym pieścić jakiegoś oralnie, jeden by we mnie wszedł, a reszta by czekała grzecznie w kolejce... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
mysle, ze powinnas zroganizowac jakas impreze, zaprosic ich, wypic troche i jazda :). na poczatek naprawde byloby latwiej...no chyba, ze i Ty i oni mozecie i potraficie rozmawiac tak wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mogę, bo mam faceta, więc pozostanie to w sferze fantazji. Nie sądzę, by się zgodził, by zajmowało się mną pięciu oprócz niego facetów, a na taki układ lub trójkąt z kobietą bym się nie zgodziła (bo byłabym zazdrosna :P) , zatem pozostają tylko fantazję i masturbacja przed ekranem komputera, gdy mojego faceta nie ma długo w domu. A szkoda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
fakt, nie moge zapomniec i nigdy nie zapomne :). chociaz musze przyznac, ze ostatnio gdy sie masturbuje to mam w glowie kobiete hah:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś zaliczyłam trójkąt, ale byłam młoda, głupia i niedoświadczona.. I nie skorzystałam jak trzeba ;) Wczoraj na imprezie poznałam 3 gości i ostro spici zaczęliśmy fantazjować na temat wspólnego seksu- aż mam ciarki do teraz.. Mogło by być ciekawie. Dwóch było naprawdę niezłych, ale trzeci niezbyt mi się podobał wizualnie, więc może następnym razem... :D nie wiem, co się ze mną dzieje ostatnio- jestem tak strasznie napalona, że mogłabym się ruchać non stop ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace na studiach mieszkalam z dwiema laskami od czasu do czasu robilysmy sobie minetke na przemian nigdy we trzy ide moze znajde facia na wieczor bede jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
zazdroszcze Ci tych minetek z kolezankami :). ja chyba bede musiala niedlugo jakas kolezanke znalezc bo mam na to teraz wyjatkowa ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ros
Ja miałem okazję być z dwoma kobietami jednocześnie i wiecie co? Jak już obie zaspokoiłem to tak zajęły się sobą że o mnie zapomniały. Ale to było miłe gdy sobie dogadzały wzajemnie palcami i jęzorkami. Tyle spermy co póżniej w nie wtłoczyłem udaje mi się normalnie wytworzyć w tydzień. Byłem tak napalony że siedem razy niemal nie wyjmując. To była jazda. Dziś mam 55 lat i nadal jak pomyślę to tryskam bez dotykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur.. przez ten topik ciągle teraz o tym myślę i pluję sobie w brodę, że nie skusiłam się jak miałam okazję.. O matko, następnym razem chyba popłynę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×