Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość po30tce-on
Była.. ja tez chetnie poczytam:) tak wiec nie krepuj sie, Venuz poczyta sobie pozniej:) (znowu sie nakrecam):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piescilysmy sie jak zawsze, cycuszki, pupcia, wzajemna palcowka no i co najprzyjemniejsze minetki stwierdzilysmy ze bloby wgodniej i przyjemniej robic sobie minetki gdyby owlosienie na nie przeszkadzalo skoczylam po jednorazowke dla facetow i bylo wzajemne golenie bikini, tak nas to podniecalo ze bylysmy obie zalane sokami po brzegi robilysmy to celowo bardzo powoli i dokladnie poszlysmy dalej i wygolilysmy sobie okolice pupci dlaczegoby nie sprobowac anala - przyszlo nam na mysl nie mialysmy w tym nawet minimum doswiadczenia postanowilysmy zaczac od lewatywy - z pewnych wzgledow znajdowala sie na stanie naszego mieszkania, nie ma znaczenia to byla jazda, robilysmy sobie po dwa razy, klop byl na okraglo w ruchu pieszczoty otworkow rozpoczelysmy o wkladania palcow, ale okazalo sie ze nie jest to takie latwe i proste, tez bolesne wzielysmy wiec jakis zel do kapieli poszlo tak fajnie i przyjemnie ze po jakims czasie probowalysmy gumowego penisa, mimo ze troche dokuczalo jednak przewzaly doznania erotyczne taki byl nasz pierwszy anal, zakonczylysmy jednak ulubiona minetka schodzac od czasu do czasu jezyczkiem do pupci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżnapalona30+
Witam was!!! oj się nakręciłam czytając wasze fantazje...przyznam też tak chciałabym kiedyś spróbować 2m+k,a ale nie wiem czy się udada,bo mój jest zazdrośnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalona30+ niczym sie nie przejmuj, mam na mysli twojego marzenia mozna realizowac u mnie to nie fantazja, usilnie pre do tego musi byc tylko okazja i goscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadne pozniej siedze troche na jak na rozzarzonych weglach acha 30-on cos nie skomentowales, polecialec do lazienki i jeszcze nie wrociles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
nieskomentowalem bo dopiero teraz przeczytalem:) ciekawy opis nie powiem, ale watek o lewatywie troche nie namiejscu:) ps. nie polecialem do lazienki bo nie przepadam za samozadawalaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
Bylanastolatka- Kochana, zazdroszcze Ci tych minetek i chyba bede musiala w koncu znalezc fajna dziewczyne :). moje przyjaciolki nie pociagaja mnie seksualnie wiec one odpadaja. mam pewna kolezanke ktora mnie kreci wiec kto wie... od wczoraj jestem niedysponowana-dlatego sie nie udzielam bo wiecej jak jest... mialam wczoraj okropny dzien przez to, ryczalam bez powodu, w dodatku M. wyjechal i tak jakos niefajnie. jutro z kolei ide na imprezke wiec chociaz sie pobawie i zobacze co za ciastka chodza po klubach;) Venuz-poluj dalej i nie wybrzydzaj za bardzo :P. w koncu najwazniejsze umiejetnosci i sprzet ;). oczywiscie, wiadomo, ze musi Cie ciagnac ale powiem Ci, ze tamci moi faceci...choc z twarzy nie jacys mega ale cialka mieli mega wysportowane (trenuja wyczynowo) jak ich poznalam nie robili na mnie mega wrazenia. moze to dlatego, ze mialam kogos innego w glowie? w kazdym razie warto dawac szanse ;) bede wieczorkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-on nie bierz tak do siebie ta lazienke natomiast lewatywa jak najbardziej na miejscu, nie ma podtekstu erotycznego chodzi o higiene i dbalosc o wlasne i innych zdrowie przed analem zawsze lewatywa, stac mnie na to bo akurat anal ma rzadko miejsce w moim wspolzyciu polecam kazdemu lewatywe i prezerwatywe w analu ot to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace u mnie tez zbliza sie okres, pierwsze dwa dni okropne bule w liceum wszyscy wiedzieli kiedy mam miesiaczke bo plakalam bez powodu na lekcjach, oczywiscie z bolu, wygladalo jak bez powodu chlopaki mieli ubaw po pachy teraz jest lepiej jeszcze 30-on jeszcze wracajac do higieny to bardzo czesto chodze bez majtek to juz troche podniecajace - prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
no chodzenie bez majteczek jak najbardziej podnieca - zreszta ja tez chodze latem bez bokserek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace wracajac do miesiaczki, nie dopuszczasz pana w te dni ? jak facet to lubi to ja chetnie przystaje na indianina, jestem wtedy podwojnie podjarana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
nie nie... wtedy nie lubie i czuje sie beznadziejnie :P. moj M. o tym wie. swego czasu mialam dluzsza przygode z marynarzem. wiadomo, nie widywalismy sie czesto ale jak juz przyplywal a ja mialam okres i wykrecalam sie to on zawsze mowil, ze co to marynarz ktory nie przeplynal morza czerwonego;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wybaczcie, że się nie odzywam- dzisiaj byłam strasznie zalatana :P Ze zmian tylko tyle, że przez najbliższe dni będę dzieliła łóżka z koleżanką Hiszpanką- zobaczymy, może coś z tego wyjdzie.. A nawet jeśli nie, to ona też jest łowcą, więc przynajmniej towarzystwo odpowiednie do polowań ;) Eh.. chyba mnie bierze przeziębienie i wszystko mnie boli (albo to skutki nie uprawienia seksu od... tygodnia). Źle mi. Uciekam, wpadnę może później :) ps: też lubię czasami chodzić bez majtek- strasznie mnie to kręci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz prosze co
takiego ciekawego dzialo sie wczoraj wieczorkiem kotku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla..- opowiadaj co tam się u Ciebie działo?? U mnie póki co nędza. Hiszpanka nie wykazuje zainteresowania, więc chwilowo odpuściłam, ale tylko chwilowo ;) Dopadła mnie grypa, ledwo żyje, ale zakładam, że jutro będzie ok i szykuję się na kolejne łowy. Muszę, bo już na prawdę jestem na skraju nerwicy. Dzisiaj miałam takie sny, że rano obudziłam się całkowicie mokra- dosłownie miałam kostki mokre :D Nie dokładnie pamiętam akcję, ale sama byłam pod wrażeniem mojej wyobraźni. aaaaa! penisa mi trzebaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesław
Witam was dziewczyny( nzs że żadnej z zaś nie obraziłem) potwierdzam przedmówce bardzo ciekawa konwersacja aż rzeczywiście można się napalić od waszych tekstów, aha życzę jeszcze zdrowia dla venuz. Ją czytam i pisze w komórki, także jestem często i wszędzie z wami na bieżącó. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×