Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość zawsze stoi
Laski pewnie ubrane w kuse miniówki i z odsłoniętymi cycuszkami chodzą po knajpach i kuszą, pokazują wdzięki, łowią nowych jebaków. Szkoda fajnie się je czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś temat przycichł.. wygląda na to, że nieźle tam laski szalejecie ;) ja dotarłam w końcu na wakacje- we wtorkową noc miałam bliskie spotkanie z moim 'królem minety'- cholera, warto było się tłuc przez całą Europę dla tej nocy :D dawno mnie nikt tak porządnie nie dopieścił.. ah. uwielbiam tego faceta. Szkoda, że mnie teraz zaniedbuje.. Czekam aż w końcu wróci z pracy i mam nadzieję go dorwać... i nie wypuścić z łóżka przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
obfitego tryśnięcia na twarz i cycuszki życzę wam laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
ja tryskam od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
odbija ci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie panie założyłem już temat. Z kumplem się spotykamy z pewną naszą dobrą znajomą i szykuje się na trójkąt. Zauważyłem ,że ona chce bardzo na dwa baty na raz ,ale jednak mam takie lekką nie pewność. Co mam robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski zrobilam to wreszcie, pare dni temu wyruchalo mnie dwoch facetow, super, super, super czuje te spermy jeszcze teraz w ustach, a mokra chodze na okraglo wiedzialam ze to bedzie przezycie, uwielbiam rzniecie na dwa baty chce jeszcze raz w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że temat upadł, fajnie że wróciłaś była... cieszę się że to zrobiłaś i Ci się tak podobało wczoraj byłam ze swoim na imprezie u znajomych, tam spotkaliśmy małżeństwo o którym pisałam jakiś czas temu, które od czasu do czasu umawia się z innymi na sex imprezki u nich w domu. Na tej imprezce rozmawiałam z tą laską swobodnie o seksie. Zaproponowała żebyśmy dokończyli imprezę u nich w domu. Wyszlismy osobno żeby nikt ze znajomych się nie domyslił i taxi pojechalismy do nich. Oni juz czekali winko otworzone, świece fajna muzyka, atmosferka super. Najpierw tańce, ja z jej mężem ona z moim partnerem. Jak już się rozlużnilismy przeszliśmy do sypialni, a tam było ultra zajebiście. Brali mnie we dwóch, jeden penetrował 2 obciągałam, kochałam się tylko z laską, a oni popijali łyski patrząc na nas. W sobotę umówiliśmy się na kolejną sesję, mają mnie wyruchać na 2 baty, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
nastka wróciła, podbijałem temat żebyś długo nie musiała szukać. zazdroszczę ci doznań, do seksu grupowego z tobą to ja pierwszy się piszę, daj tylko znać, odpalam brykę i jestem gotowy cię zaspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły pan
Była nastolatka, jak by brakowalo do pary, albo bys chciala 'francuzika' to mozesz na mnie liczyc gg.20720473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisalam sie tam gdzie nie trzeba na innym niku czarna ruchali mnie na dwa, ale nie jednoczesnie mily pan nie mam GG ciagle stoi dam ci znac to zapalisz i ruszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
oj była moje ty marzenie, a moje marzenia spełniają się cudownie gdybyśmy się spotkali i kochali tak do utraty tchu, bez opamiętania, cały dzień i całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
hej laski całus była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
cieszę się była, że w końcu zrealizowałaś swoje pragnienia. ja nadal wykorzystuje moich 2 studentow dzisiaj mam z nimi spotkanie właśnie się przygotowuje, seksowna bielizna, ciuszki, tylko po co jak od razu zerwą to ze mnie, nie wyżyci są, mogli by bez końca mnie brać, ale ja i tak ich wypompowuje zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
uuuuuuu ale miałam piepszonko co we mnie dzisiaj wstąpiło sama nie wiem przeleciałam studencika na klatce schodowej, zaczeliśmy się całować już w windzie, byłam ubrana w mini, włożył rękę pod spódnicę i rozerwał stringi, był taki męski, opanowała mnie zajebista chcica, zrobiłam się mokra, wysiedlismy z windy powiedziałam weż mnie tutaj, przeszlismy na koniec korytarza pod moje drzwi i tam mnie przeleciał, a raczej ja jego ;-) to było takie dzikie, świadomość że ktoś może nadejść, potem przenislismy się do mieszkania, dołączył drugi i jebali mnie tak że jęczałam na cały blok. dzikie piepszonko łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
mariolka widzę że jesteś ostrzejsza od byłej, ale i tak wolałbym ją bzyknąć, nawet jak jest gruba i brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyruchana09
niezle historie, chcialabym byc tak przejechana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyruchana09
witaj gdzies te laski ruchaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Kiedyś częściej bywałem na tym topiku i też tak było, że post za postem, a potem długa cisza:-P, bo dziewczyny nie miały czasu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyruchana09
tez chcialabym byc tak zajeta jak one, byc regularnie pieprzona, mam bardzo nieregularny seks, czesto lub w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Grzes i 09 fakt mam malo czasu bo robie to prawie caly czas, ale nie tylko to zawsze stoi jak zalatwisz jeszcze 2 kolegow, razem wy w 3-ke i ja, to masz mnie dam ci nr komorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyruchana09
hej byla, niezle jedziesz z trzma jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×