Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam ochotę na wczasy

Kto mi poleci dobre biuro podróży?

Polecane posty

Gość gość
Z opiniami jest tak, że każdy ma swoją, a nie do końca suma opinii jest prawdą objawioną. Piłsudski, przynajmniej wg legend miejskich wypowiedział się o tym bardziej dosadnie. Tak więc ciężko powiedzieć jakie biuro, ale mogę Ci powiedzieć jakich biur unikać, a co jest pożądane. Po pierwsze: nie idź w tanie biura - krzaki. Z krótkim stażem na rynku, bez opinii, gdy nie można znaleźć żadnych informacji. A szczególnie jeśli wycieczka jest podejrzanie tania. Po drugie: unikaj biur działających na zasadzie piramid finansowych - tzn gdy ktoś chce ci sprzedać członkostwo w klubie i w zamian za to masz niby wycieczki za bezcen. To jedna wielka ściema. Celuj raczej w biura znane - top 3 - 5 polskich biur, czy tam obecnych na polskim rynku. A najbezpieczniej jeśli biuro jest notowane na giełdzie, bo masz wtedy wgląd w wyniki finansowe i masz 100% pewność, że biuro nie upadnie jak wyjedziesz na wywczas. Ale to w Polsce na razie tylko Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenkakurlank
najlepsze biuro podróży z którym miałam do czynienia i z którym już zostałam to biuro Itaka. mają super zniżki i naprawdę fajne oferty ,polecam sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandix
Zawsze zastanawiałam się nad tym jak to jest na wyjeździe z biurem podróży i w końcu zdecydowałam się na wyjazd z Coral Travel. Bardzo miło byłam zaskoczona, wyjazd w pełni zorganizowany, bezpieczny i fajnie przeprowadzony. Dla mnie to nic dodać nic ująć. Warto poszukać sprawdzonych organizatorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis czas temu skorzystałam z usług biura www.bpwesley.pl i jestem bardzo zadowolona z ich usug, podejścia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym roku byłem nad zalewem z pracownikami niedaleko Warszawy. Chciałem, żeby w okolicy znalazło się centrum konferencyjne, bo chciałem poprowadzić kilka spotkań z dawką inspiracji. Mieliśmy raczej imprezę zamkniętą na określonym terenie, ale sporo się działo. Nawet trochę sportów wodnych z nagrodami i wspólne gotowanie. Impreza na pewno się udała i ogólnie wydarzenie prowadzone bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych lepszych biur podróży to myślę, że we Wrocławiu http://imprezy.biz.pl/ Prom. Moja mama jest w kółku różańcowym i co jakiś czas śmigają, dzięki nim na pielgrzymki, do hoteli SPA i innych podobnych miejsc, w zależności od potrzeby. Mocne skupienie na zleceniodawcy i faktycznie mają prawdziwe zdjęcia z imprez. Można z ludźmi pogadać. Sama uczestniczyłam w jednej imprezie integracyjnej i przyznam, że jeszcze tak dobrze się nie bawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaa

Jest takie biuro w Katowicach jak Gryf. Mogę polecić ich wycieczki weekendowe dla grup i te indywidualne. Jeździłam tak samo na firmówkę jak i tylko we dwoje z mężem. Porządny autokar, sprawny dojazd, nie wieźli nas jakimiś opłotkami, tylko prosto do celu. Hotel zgodny z opisem, dobry standard, czysto, wygodnie, z jedzeniem którym faktycznie można się najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solik

ja bardzo chwalę sobie Coral Travel - to jest jak dla mnie biuro dobrze zorganizowane, dobrze prowadzące wyjazdy, warto z nimi jechać bo odpoczynek gwarantowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melissa

W Cermagu można znaleźć niebanalne płytki. Są eleganckie i na prawdę pasują do wielu aranżacji. Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susu

Popatrz na opinie w necie, na ofertę czy legitnie wygląda i na certyfikaty jakie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka
1 godzinę temu, Gość susu napisał:

Popatrz na opinie w necie, na ofertę czy legitnie wygląda i na certyfikaty jakie mają.

I jakie certyfikaty niby sprawdzać? Nie znam się na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susu
Dnia 31.05.2019 o 16:43, Gość elka napisał:

I jakie certyfikaty niby sprawdzać? Nie znam się na tym...

To spójrz chociażby na "Rzetelna Firma". Jak mają taki, to nie mają długów, a to już mega ważne info, bo wiesz, że nie zawiną biznesu, jak będziesz na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisul

Teraz będę mieć wyjazd rodzinny z Coral Travel i się już cieszę. Będę mieć tak na prawdę wszystko przygotowane i załatwione. A dzieciaki zapewnioną opiekę animatorów i nie będą się nudzić. Dlatego ja będę spokojna także o swój wypoczynek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Ja polecam Mega Wakacje 🙂 Byliśmy w fajnym hotelu LOCANDA BEACH 4* na Zakynthos, bardzo udany wyjazd 🙂 Żadnych problemów ze strony biura, hotel taki jak w opisie i na zdjęciach, plaża bardzo ładna i wiadomo, dobra cena 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kierunki takie bardziej powiedzmy Azja Południowo-Wschodnia? Jechałam już z jednym biurem do Indonezji, ale zastanawiam się czym macie biura tego typu do polecenia? Trudno znaleźć coś pewnego, a nie chcę ryzykować takiej kasy na nieudane wakacje 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birok

Coral Travel ma zawsze fajne oferty wyjazdów wakacyjnych – można sporo ciekawych propozycji znaleźć i to w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepszym biurem podróży do wycieczek objazdowych jest Łachmański Travel https://lachmanski.pl/kontakt/ :) wystarczy sobie obejrzeć ich ofertę. Mają tam podróże w takie zakątki o jakich się nawet ludziom nie śniło ;) a wszystko zorganizowane na tip-top. Byłam z nimi na Islandii i w przyszłym roku także mam nadzieję, że uda mi się z nimi gdzies wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczma

no wlasnie sprawdzałam ofertę biur i faktycznei Coral Travel ma świetną ofertę! i ceny przystępne! także z nimi jade na wypoczynek w październiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerewa

no ja myślę ze jest to sprawdzone biuro i można bezpiecznie z nimi jechać! także Coral Travel jest bardzo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia

no chyba itaka najlepsza. ja wiele razy jeździłąm z ich wycieczkami i nie mogę podać ani jednego wyjazdu, z którego bym nie była zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddiska

Sporo ostatnio podróżowałam i bardzo mi się podobały wakacje z Coral Travel – niczym się nie martwiłam i miałam spokojny wypoczynek. Biuro się doskonale spisało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×