Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Sebastos, tak :D Nigdy, przenigdy nie podobał mi się chłopak młodszy ode mnie. Zazwyczaj byli to strasi faceci, w porywach nawet 20 lat starsi. A tu takie gówniarz :D Ale ja powtarzam.. on taki uroczy jest. poomelka, no sypiać nie sypiam, poza tym ja chcialabym poznawać ludzi, żyć inaczej niż teraz, co niekoniecznie mojemu chłopakowi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos, jakby niczego nie było to ja i vipa z biedronki się napiję. Nawet zacisnę zęby i tego Redsa do ust wezmę, choć nie ukrywam, że byłaby to niesamowita trauma dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka Red'sa to ja i wypiję :P a z biedronki jak coś to Trixa :P malinowego :) Jak mu się nie podoba to ma problem, nie jesteś jego własnością :P Sebastos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos, wspaniale, dziekuję :) poomelka, no właśnie ja tez tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce coś no! Sebastos a mi co zaserwujesz? Vodka :) nie przejmuj się i rób swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu tak gadu gadu, a ja dostaję spazmów z powodu nie dostarczenia do mego orgaizmu alkoholu od kilku juz dni :( a dokładnie trzech, a raczej czterech już bo po 24 jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już jutro. więc jutrzejszy wieczór na kafe rozpocznę z puszką piwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos zaniesiesz vodke do łóżka? Muszę być pewna że będzie w dobrych rekach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przed popadnieciem w alkoholizm powstrzymują chyba tlyko i wyłącznie pieniądze, które wiadomo, potrzebne są, a nie przelewa się jakoś specjalnie. I gdybym tak chciała pić i pić i pić to by mi chyba nie wystarczyło :P A tak apropo chwaliłam się już, że wyprałam wczoraj 700 zł ? :O Oj niedobrze z moimi szarymi komórkami, niedobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak :D a ja wlasnie miałam szykować się do spania, a teraz mi szkoda iść :P Ale moze lepiej pojde, bo dzisiejszy dzień w pracy, w dodatku piątkowy będzie dla mnie niewyobrażalną męką. Poza tym coś czuję, że będę miała dzisaij dobry humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sacryfical Suicide a dzień dobry :) vodka zanieś do banki to Ci wymienią może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc SS, może idź spać i wstań jutro tak lekko po 23 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS ale Ci dobrze... Ty mnie już nie dobijaj swoimi planami na dzień czy tez fragmentami ze swojego życia, bo załamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos to nasz boss :) i dobrze gotuje łoo aż się rymuje :D vodka a czemu sama bedziesz się poiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poomelka mickiewicz o suchym gardle raczej nie rymował, więc zapodaj sobie jakiś absynt i będziesz damską i współczesną wersją mickiewicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×