Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

hej ach jak :) mnie tez sie podoba, ale duzo za duzo tego jest i ciezko mi sie zdecydowac na jeden :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS raz sie zyje, masz jakis pomysl ??? ... :P i czemu u kobiet Ci sie nie podoba tatu ?? swoja droga niektore panie maja niezle te dziary, az gesiej skorki dostaje... mozna pogratulowac im odwagi noszenia tego na sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS no nie popadaj w skrajnosc... :P ja nie mam zamiaru robic sobie tatuazu na cala noge czy na cale plecy, tylko maly delikatny wzorek... no i nic na to nie poradzimy, ze jednemu podoba sie to a drugiemu tamto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines chcesz sobie zrobic tatoo? Nie moge otworzyc tych stron bo siedze przy komorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dobrze :) no zbieram sie juz od miesiaca, chcialam zrobic przed swietami, w sumie to juz mam termin ale jakos nie moge sie zdecydowac na cos konkretnego... z jednego mi sie podoba listek, z drugiego kwiotek a z trzeciego lodyga hehe, a chce isc juz z gotowym projektem do niego wiec szukam ostro czegos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS no wlasnie chcialam przed latem zdazyc... najwyzej bede chodzic w portkaach ;) dobrze nad kostka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS nie kazdemu sie tak samo goi to fakt, innym szybciej innym wolniej i nie kazdemu sie zluszcza naskorek...ale spoko mi to bedzie robil znajomy i nie pociska mi kitu... ja jestem uparta i jak sobie cos postanowie to to musze miec, a ze juz sie zdecydowalam no coz... czlowiek sie na bledach uczy... najwyzej bede nosic podkolanowki w lecie... urlop mam planowany na sierpien wic mysle ze 4 miesiace styknie na gojenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS no mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle...a co do poprawek... no coz planuje potem go powiekszyc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrob fotke jak juz zrobisz:-) W przeszlosci tez mialam manie zrobienia sobie tatoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiadomo skąd....
tatuaz szpeci kobiece ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×