Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Zosia tak, ale Zofia nie:P Ze starych to mi się podoba Józefina:) Pomarańczko, a Twoje dzieci jakie noszą imiona jeśli można wiedzieć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mary :) Senastos masz u mnie takiego minusa o ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.... krotko mowiac jak z bielska do honolulu... nie gadam z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssam
moje raczej takie popularne KUBA, OLIWIER , ZUZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssama
zjadlo mi literki ale to ja ta u góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne imiona:) Najgorszej jak rodzice dają dzieciom spolszczone amerykańskie imiona np. Brajan, albo Dżesika. Masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssama
dokładnie te imiona ktore teraz wymyślają po prostu są straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssama
wystarczy spojrzeć na te Wiśniewskiego........nie nadają się chyba do jakiegokolwiek komentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniewski na pierwszy rzut oka nie wyglada normalnie wiec ... nie ma sie co dziwic ze takie imiona wymysla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×